Zmysłowe imiona wszech czasów

Poznajcie listę polskich i zagranicznych imion, które uznawane są za najbardziej seksowne. Być może znajdziesz na niej swoje!
Zmysłowe imiona wszech czasów
Fot. Thinkstock
26.11.2015

Wybór imienia dla dziecka to poważna sprawa. Jedni kierują się modą, inni sentymentem, ale prawda jest taka, że rodzice nigdy nie mają pewności, czy ich imię przypadnie dziecku do gustu. Przecież zawsze może zdarzyć się tak, że mała Andżelika zechce kiedyś być Olą, a Zosia – Jessicą.

Badacze od lat przeprowadzają sondaże, mające na celu ustalenie, jakie imiona są najładniejsze. Biorąc pod uwagę fakt, że każdy ma inny gust i w każdym kraju panuje inna moda odnośnie nazywania dzieci, jest to – nie ukrywajmy - karkołomne zadanie. Mimo to serwis BabyNameWizard.com przez okrągłe pięć lat zbierał opinie na temat imion uważanych na całym świecie za seksowne.

Co jako pierwsze nasunęło się z międzynarodowego zestawienia? Otóż ludzie z całego świata mają największą słabość do imion francuskich i latynoskich. Uwielbiamy również, gdy imię ma podwójne głoski – Lilianna brzmi przecież o wiele seksowniej niż Liliana, prawda?

Poznajmy ranking najbardziej lubianych i najbardziej zmysłowych imion wszech czasów! Być może na tej liście znajdziesz swoje!

Tutaj znajdziesz także informacje, co oznaczają najładniejsze imiona żeńskie -> Znaczenie 7 najładniejszych imion żeńskich

oraz męskie -> Znaczenie 7 najładniejszych imion męskich.

najładniejsze imiona

Fot. Thinkstock

Najseksowniejsze imiona męskie wszech czasów:

1. Alessandro

2. Lorenzo

3. Rhett

4. Romeo

5. Mateo

6. Dimitrij

7. Dane

8. Marcelo

9. Dante

10. Remy

najładniejsze imiona

Fot. Thinkstock

A co z imionami polskimi? Do jakich mamy największy sentyment i które wywołują w nas przyjemny dreszczyk podniecenia?

Na pewno wysoko na liście plasuje się imię Jan, które od lat jest uwielbiane przez polskie mamy. Idziemy o zakład, że każda z was ma wśród znajomych jakiegoś czarującego Jaśka.

Bardzo dobrze kojarzy się Polkom i Polakom także imię Kuba. Chłopak, który się tak nazywa, automatycznie jest brany za atrakcyjniejszego.

W czołówce są również imiona Michał, Bartek, Szymon i Aleksander.

najładniejsze imiona

Fot. Thinkstock

W przypadku polskich imion żeńskich, prym wiedzie na pewno Julia oraz Zosia. Dziewczyny, które noszą właśnie takie imiona, są postrzegane za bardzo seksowne.

Polacy uwielbiają także Alicje, Hanie, Maje i Zuzie.

Z seksapilem mają według naszych rodaków wiele wspólnego również takie imiona, jak Amelia, Helena, Natalia oraz Marysia.

najładniejsze imiona

Fot. Thinkstock

A jakie imiona wywołują w Polakach politowanie? Sprawa jest dość oczywista. Śmiejemy się, gdy mężczyzna przedstawia się jako Janusz, czy Zbyszek (bo są to imiona nagminnie występujące w prześmiewczych memach), a także Wacek (oczywiste skojarzenie z fallusem).

Z przymrużeniem oka traktujemy także „wynalazki” w postaci Ariena, Bastiana, Nestora, Ziemowita czy Wawrzyńca.

najładniejsze imiona

Fot. Thinkstock

Kobiece imiona z czarnej listy? Niezmiennie Andżelika, Dżesika i Nikola. W różnego rodzaju sondażach i rankingach na temat imion powtarza się stwierdzenie, że imiona tego typu głównie nadawane są w patologicznych rodzinach. Poza tym rzadko kiedy polskie nazwisko dobrze współgra z zagranicznym imieniem (no. Andżelika Kowalska).

Nie przepadamy także za takimi imionami, jak Beata, Krystyna, Halina, czy Filomena. Z seksapilem nie kojarzy nam się również Leila, Ksenia oraz Wiera.

A Wy jak macie na imię, drogie Papilotki?

najładniejsze imiona

Fot. Thinkstock

Najseksowniejsze imiona żeńskie wszech czasów:

1. Scarlett

2. Nicolette

3. Natalia

4. Anaïs

5. Paulina

6. Alessandra

7. Chanel

8. Soraya

9. Adrianna

10. Giuliana

Komentarze (76)

Ocena: 4.64 / 5
Beata (Ocena: 1) 05.08.2018 17:31
Cieszę się że mam na imię Beata a nie np. Alessandra
odpowiedz
Izabela (Ocena: 5) 19.06.2016 11:15
Co to za imiona?!?!
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 19.06.2016 03:46
najpiękniejsze imię to Natalia.Podobają mi się jeszcze takie imina jak : Nadia,Lidia,Liwia.
odpowiedz
Liliana (Ocena: 5) 08.12.2015 18:11
Bogu dziekuje ze mam przez JEDNO "N". Lilianna wcale nie wydaje mi sie seksowniejsze, o ile tak mozna w ogóle powiedziec o imieniu.
odpowiedz
Angelika (Ocena: 5) 30.11.2015 09:20
Dobrze wiedzieć, że pochodzę z patologicznej rodziny :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo