Te zagraniczne imiona gwarantują powodzenie w przyszłości! (Co powiesz na Molly zamiast Zosi?)

Możesz je nadać także swojemu dziecku.
Te zagraniczne imiona gwarantują powodzenie w przyszłości! (Co powiesz na Molly zamiast Zosi?)
fot. pexels.com
17.11.2015

To, czy dane imię nam się podoba, a może niekoniecznie, to kwestia wyłącznie naszego gustu. A jak wiadomo – o gustach się nie dyskutuje. Dlatego nie mamy zamiaru nikogo do niczego przekonywać i twierdzić, że to najpiękniejsze imiona na świecie. Nie musimy. Fakt ten znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości i naprawdę trudno z tym dyskutować. Jeśli chcesz, aby Twoja pociecha cieszyła się w przyszłości powodzeniem – nazwij ją właśnie tak.

Autorzy aplikacji randkowej The Grade (która do złudzenia przypomina Tinder) przeanalizowali dane swoich użytkowników oraz ich towarzyskie wybory. Wzięto pod uwagę przede wszystkim osoby, które wzbudzają największe zainteresowanie płci przeciwnej. W ten sposób powstała toplista 15 najseksowniejszych damskich i męskich imion świata (to aplikacja o zasięgu międzynarodowym).

„Seksowność” zmierzono oczywiście liczbą polubień. Osoby o tych imionach były wybierane najczęściej. A biorąc pod uwagę fakt, że od kilku miesięcy możemy nazywać dzieci w niemal dowolny sposób, lista ta może być dla Ciebie inspiracją.

imię dla chłopca

fot. pexels.com

Najbardziej atrakcyjne męskie imiona według aplikacji randkowej:

Brett

Tyler

Corey

Andy

Noah

Shane

Jeffrey

imię dla chłopca

fot. pexels.com

Rob

Frank

Jeff

Zack

Brandon

Nicholas

Greg

Zachary

imię dla dziewczynki

fot. pexels.com

Najbardziej atrakcyjne damskie imiona według aplikacji randkowej:

Brianna

Erika

Lexi

Brooke

Vanessa

April

Natalie

imię dla dziewczynki

fot. pexels.com

Jenna

Molly

Katie

Laura

Rebecca

Lindsey

Taylor

Ally

Któreś przypadło Ci do gustu?

Komentarze (25)

Ocena: 4.24 / 5
Klaudia (Ocena: 2) 18.11.2015 21:30
Biedne dzieci..
odpowiedz
Hahaha (Ocena: 1) 18.11.2015 11:46
A moim zdaniem im bardziej egzotyczne imię tym niższy status społeczny i intelektualny rodziców.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2015 09:40
Kompletna bzdura. Ludzie zbierali lajki za twarz i wygląd a nie imię.. Nie miarodajne i oparte na złych czynnikach. Jeśli Chodzi o imiona to wszystko jest ok dopóki nie próbuje się imion tłumaczyć albo użyć spolszczenia jak np dzesika albo kewin zamiast Jessica i Kevin.
odpowiedz
Mama Natana (Ocena: 5) 17.11.2015 21:42
Ja nie jestem zakompleksiona pusta lala. Nazwalam syna Natan tylko i wyłącznie dla znaczenia tego imienia . za to córka dostała międzynarodowe imię Aleksandra .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2015 19:48
Większość swojego życia mieszkam za granicą (wyjechałam mając 5 lat, teraz mam 23) i chciałabym w przyszłości nadać moim dzieciom zagraniczne imiona, ale mój mąż również jest Polakiem, w dodatku z bardzo długim, szeleszczącym nazwiskiem z końcówką -wicz. Imiona takie jak "Chris" czy "Emma" brzmią przy nim strasznie obcesowo. Lepiej jednak postawić na międzynarodowe imiona takie jak np. Robert, Daniel, Anna itp. Zmiana jednej literki w zapisie, a nie trzeba tłumaczyć jak wymówić "Katarzyna" :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo