Moda poszła o krok za daleko. Oto SZPILKI DLA NIEMOWLĄT!

Krytycy twierdzą, że to niebezpieczny i chory pomysł.
Moda poszła o krok za daleko. Oto SZPILKI DLA NIEMOWLĄT!
06.05.2015

Z czym kojarzą się wysokie obcasy? Z kobiecością, elegancją, niektórym z uwodzeniem, a nawet z seksem. To atrybut płci pięknej, który być może ma niewiele wspólnego z wygodą, ale w końcu liczy się efekt. A z czym powinien? Amerykańska firma Pee Wee Pumps twierdzi, że z dzieciństwem.

Pomysł na stworzenie nietypowej kolekcji zrodził się w głowie niejakiej Michelle Holbrok już w 2009 roku. 3 lata później, kiedy na świat przyszła jej córka, kobieta postanowiła go zrealizować. W ten sposób powstało kilka modeli dziecięcych bucików na wysokim obcasie.

Chociaż sam obcas jest bardzo miękki i nie przeszkadza w poruszaniu się (głównie dlatego, że przeznaczony jest dla dziewczynek, które nie opanowały jeszcze sztuki chodzenia), krytycy nie kryją oburzenia.

Szpilki dla niemowląt

Na stronie firmy czytamy, że „w dzisiejszych czasach wszyscy rodzice chcą czuć się stylowo. Nie tylko poprzez to, jak sami wyglądają, ale także poprzez to, jak prezentują się ich dzieci”. Na dodatek „mamusie zafascynowane modą uwielbiają eksperymentować z garderobą swoich pociech, ale mają problem z doborem odpowiedniego obuwia. A przynajmniej miały do tej pory, bo to dla nich stworzono te niezwykłe buty”.

Przedsiębiorstwo się rozwija, powstają kolejne modele, nie brakuje także klientów. Czyżby trafiono w niszę, której nikt wcześniej nie dostrzegł? Prawdopodobnie tak, ale to nie zmienia faktu, że jest w tym coś niepokojącego. Komentujący sprawę rodzice nazywają pomysł niebezpiecznym i chorym. Ich zdaniem to jawna seksualizacja dzieci.

Szpilki dla niemowląt

A co Wy o nich myślicie – urocze czy niepokojące?

Szpilki dla niemowląt
Szpilki dla niemowląt
Szpilki dla niemowląt
Szpilki dla niemowląt
Szpilki dla niemowląt
Szpilki dla niemowląt

Komentarze (13)

Ocena: 3.62 / 5
Anonim (Ocena: 1) 10.05.2015 23:43
poczytajcie troche bo ten artykol nie ma senus szpilki nie sluza do chodzenia sa dla niemowlat do 6 miesiaca sa zrobione z mikkiego materialu w wielu wzorach w zaden sposub nie przeszkadzaja dzecia pozatym tylko idioci szukaja u dzieci kobiecosci czy tez meskosci jesli ktos tak muwi to lepiej niech uwaza bo do jego domu moze zapukac policja pedofilja w wielu krajach jest karalna a jak ktos widzi w dzeciach cos "seksownego" to ma z glowa cos nie tak
odpowiedz
Zoo (Ocena: 3) 10.05.2015 10:08
To nie są szpilki. Jeśli te buty nie przeszkadzają im w poruszaniu się, to jest ok.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 08.05.2015 01:07
idiotyczne
odpowiedz
marta (Ocena: 5) 08.05.2015 00:52
sa smieszne i niepraktyczne ale do sesji zdeciowych pasuja...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2015 00:59
po co szpilki dla dzieci ,które nawet nie potrafią jeszcze chodzić? Potem będą się poruszać jak pokraki bo mama od małego deformowała im stopy. To dziecku tylko będzie przeszkadzać.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo