PIEKIELNA NIANIA: Zobacz, jak 22-latka znęca się nad 1,5-roczną dziewczynką!

To nagranie obiegło już cały świat. Jest WSTRZĄSAJĄCE.
PIEKIELNA NIANIA: Zobacz, jak 22-latka znęca się nad 1,5-roczną dziewczynką!
27.11.2014

Z jednej strony kochamy swoje dzieci ponad wszystko i chcemy dla nich jak najlepiej, z drugiej – powierzamy je pod opiekę pierwszej lepszej osoby. Większość opiekunek nie posiada wystarczającej wiedzy i doświadczenia, by pracować w tym zawodzie. Dla niektórych to łatwy pieniądz, nawet jeśli wymaga robienia czegoś wbrew sobie. Nie lubią dzieci, nie potrafią się nimi zajmować, ale jakoś trzeba zarabiać.

Trzeba je także sprawdzać. Tak jak Eric Kamanzi z Ugandy, który zatrudnił opiekunkę do swojej 1,5-rocznej córeczki. Kiedy pewnego dnia zauważył na ciele dziewczynki niewielkie zadrapania, postanowił zainstalować w mieszkaniu ukrytą kamerę. Na efekty nie musiał długo czekać. Okazało się, że urocza 22-letnia niania to w rzeczywistości potwór w ludzkiej skórze.

Nagranie natychmiast trafiło na policję. Ojciec podzielił się nim także z najbliższymi znajomymi, a później film rozprzestrzenił się w Internecie. Dzięki temu możemy go zobaczyć.

niania

Na nagraniu widzimy, jak 22-letnia Jolly Tumuhirwe próbuje nakarmić 18-miesięczną dziewczynkę. Dziecko protestuje, ale jest do tego zmuszone siłą. Niani puszczają nerwy – krzyczy, szarpie i policzkuje swoją podopieczną. Kiedy dziecko wymiotuje na dywan, pokazuje swoje jeszcze straszniejsze oblicze.

Kobieta bez skrupułów kopie dziewczynkę, a w pewnym momencie staje na jej plecach. Nie trzeba raczej tłumaczyć, jak może zakończyć się obciążenie drobnego ciałka takim ciężarem. Psychopatyczna opiekunka trafi przed oblicze sądu na początku grudnia br.

Wolałbym, aby uszanowano naszą prywatność, ale stało się. Nagranie wyciekło do Internetu i mogę mieć tylko nadzieję, że niektórym rodzicom otworzy oczy – twierdzi ojciec poszkodowanej.

niania

Już sam opis filmu mrozi krew w żyłach, ale nagranie jest jeszcze bardziej wstrząsające. Zdecydowanie nie nadaje się dla wrażliwych widzów.

Jeśli mimo wszystko chcesz je zobaczyć – przejdź na kolejną stronę.

Polecane wideo

Komentarze (67)

Ocena: 4.88 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2015 17:58
Czy dziewczynka żyje? To jest straszne co PNA jej zrobiła! Powinna umrzeć! Co za potwór! Biedne maleństwo! Wyrazy wspolczucia, ponieważ nie wszystkim wiadomo ale to maleństwo zmarło...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.12.2014 20:34
Nie jestem mściwa, ale ta s*ka zasługuje na coś o wiele gorszego. To małe, bezbronne dziecko...Które w niczym jej nie zawiniło. Po prostu brak jakichkolwiek słów. Nie mogę dojść do siebie..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.12.2014 12:05
Ja tego lepiej nie skomentuję!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.12.2014 09:15
Chyba mi serce pęknie, łzy same płyną d oczu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.12.2014 11:32
znaleźć i zabić kur.we. Jak jestem spokojna to zajeb.ała bym ją, umierała by w męczarniach...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie