18-latka powiesiła swojego synka na haku: „To tylko zabawa!”

Postawiono jej zarzuty, ale ona nie widzi problemu.
18-latka powiesiła swojego synka na haku: „To tylko zabawa!”
05.11.2014

Macierzyństwo to ogromna odpowiedzialność i wyzwanie, ale także satysfakcja. Pod warunkiem, że jesteśmy w stanie szczerze pokochać dziecko i przewidywać konsekwencje swoich działań. Bez miłości, cierpliwości i zdrowego rozsądku się nie obędzie. Niestety, niektórzy zupełnie nie nadają się do tej roli, zwłaszcza jeśli nie mogą liczyć na wsparcie ze strony najbliższych.

Alexis Breeden z dnia na dzień stała się amerykańskim wrogiem publicznym numer jeden. Młoda mama nie może liczyć na wyrozumiałość mediów i postronnych obserwatorów, bo sama jest sobie winna. W czasach, kiedy każdego dnia dobiegają do nas szokujące informacje na temat przemocy wobec bezbronnych dzieci, jej wybryk nie mógł pozostać niezauważony.

W ubiegłym tygodniu na facebookowym profilu Szeryfa Hrabstwa Spostylvania kilku użytkowników serwisu opublikowało szokujące zdjęcie przerażonego dziecka zwisającego z framugi drzwi. Siły porządkowe postanowiły sprawdzić ten wątek i szybko dotarły do młodej mamy. To ona powiesiła swoje dziecko.

znęcanie się nad dzieckiem

Śledztwo wykazało, że szokująca fotografia powstała we wrześniu tego roku, a jego autorka jest równocześnie matką przerażonego dziecka. 14-miesięczny chłopiec został zawieszony na haku zainstalowanym w drzwiach. Maluch zwisa bezwładnie na koszulce, która zwinęła się pod jego szyją i w każdej chwili mogła wywołać podduszenie. Zdjęcie zostało pierwotnie opublikowane przez ojca dziecka, który w ten sposób chciał się zemścić na partnerce po kolejnej awanturze.

18-letnia matka została zatrzymana i przesłuchana. Postawiono jej zarzut znęcania się nad dzieckiem, chociaż funkcjonariusze nie zauważyli innych nieprawidłowości. Na ciele dziecka nie stwierdzono obrażeń, a chłopiec wygląda na zadbanego. Czy to powinno zakończyć sprawę? W przyszłym miesiącu na ten temat wypowie się sąd. Okazuje się, że nastoletnia matka miała już proces za pobicie innego członka rodziny.

Wtedy obyło się bez kary. Zalecono jedynie, by zgłosiła się na terapię, która pomoże jej panować nad gniewem. Miała także przejść badania psychologiczne.

znęcanie się nad dzieckiem

Okazuje się więc, że 18-latka nie potrafi nad sobą panować. Potwierdza to wpis, który niedawno opublikowała na swoim profilu w portalu Facebook.

„Policjanci naszli mój dom dwa razy w ciągu jednej nocy. Zobaczyli, że z synem wszystko jest w porządku. Dalej twierdzą, że zachowałam się głupio i nieodpowiedzialnie, ale to była tylko zabawa! Nikt z was nie ma pojęcia, jak naprawdę wygląda moje życie. Jeśli ktoś nie jest rodzicem, to w ogóle nie powinien się wypowiadać w tej sprawie. Zajmijcie się, ku***, sobą” - w ten sposób Alexis odniosła się do swoich krytyków.

Najwyraźniej dla niej wiszący na haku i wyraźnie przerażony niemowlak to tylko niewinna zabawa. Czy powinna być pociągnięta do odpowiedzialności za ten „żart”?

znęcanie się nad dzieckiem

Tak bawi się ze swoim synkiem 18-letnia matka.

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 4.33 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.01.2016 01:34
Już tą panią lubię! :) Ale ja bym się jeszcze troche, hmm, "zabawiła" z tym dzieckiem. Chuuuy w dupcię matkom polkom! :D
odpowiedz
MAMA (Ocena: 5) 07.11.2014 07:48
A MOIM ZDANIEM POWINNI FRANCE UKARAC ZA PIZD* I NA HAK DLA ZABAWY! JAK MOZNA MIEC W OGOLE TAKIE POMYSLY ZABAWA CZY NIE TO NIE BYLO ANI SMIESZNE ANI ZABAWNE MASAKRA!!!!!
odpowiedz
Dariadarusia (Ocena: 3) 06.11.2014 18:09
moim zdaniem to było faktycznie głupie, bo dziecku się nie podobało, ale ta cała sprawa jest przesadą, bo gdyby chciała się nad tym dzieckiem znęcać to na pewno by je pobiła, albo włożyła do lodówki itd. ludzie przesadzają z takimi rzeczami, oto przykład: trenuję gimnastykę artystyczną i potrafię "złożyć się w pół" i gdy robię to z nudów, lub gdy chcę się rozciągnąć część dorosłych osób twierdzi, że połamię sobie kręgosłup, a oczywiście tego nie zrobię, bo jest to fizycznie nie możliwe, gdyż nie dałabym rady zrobić tego "na siłę"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 05.11.2014 21:21
jezu bez przesady. dzieciaki lubią takie głupie zabawy, ważne tylko żeby dorosły przerwał ją natychmiast w momencie kiedy dziecko już się nie bawi. z resztą jestem pewna, że gdyby to ojciec tak go powiesił to nikt by nie powiedział bo "wiadomo jacy są faceci"
odpowiedz
kithy (Ocena: 5) 05.11.2014 20:04
e tam, przesada jak zwykle
odpowiedz

Polecane dla Ciebie