Makabryczny żart taty, który... ugotował zupę ze swojego dziecka! (ZOBACZ FILM)

Internauci domagają się jego ukarania. Słusznie?
Makabryczny żart taty, który... ugotował zupę ze swojego dziecka! (ZOBACZ FILM)
16.09.2014

Niemal każdy może zostać rodzicem, ale nie każdy się do tego nadaje. Ta historia jest najlepszym dowodem na to, że nie wszyscy są w stanie wziąć pełną odpowiedzialność za swoje dziecko. Bywają ludzie, dla których to tylko kolejny powód, by zaprezentować światu swoją bezmyślność. Zobaczcie makabryczny „żart”, który wstrząsnął opinią publiczną na całym świecie.

W sieci furorę (w negatywnym tego słowa znaczeniu) robi filmik, który opublikował anonimowy internauta. W nagraniu dowcipniś prezentuje swój unikalny przepis na zupę. Zupę z noworodka. Maleństwo spoczywa w garnku wypełnionym warzywami. Naczynie ustawione jest na butli gazowej.

Autor co jakiś czas podnosi pokrywę garnka, w którym znajduje się prawdopodobnie jego własne dziecko. Dla zabawy próbuje mieszać potrawę i zapowiada, że „to będzie nasz dzisiejszy obiad”.

nieodpowiedzialny ojciec

Wydawało się, że to kolejne popisy domorosłego kucharza. Niestety, w garnku znajduje się niecodzienny „składnik”.

nieodpowiedzialny ojciec

W naczyniu, oprócz warzyw, nieodpowiedzialny ojciec umieścił także swoje dziecko.

nieodpowiedzialny ojciec

Mężczyzna co jakiś czas podnosi pokrywę, aby pomieszać niezwykłe danie.

Internauci wzywają do odnalezienia i ukarania sprawcy tego makabrycznego żartu. Jego akcent wskazuje na to, że autorem filmu jest obywatel Arabii Saudyjskiej.

Polecane wideo

Komentarze (54)

Ocena: 4.81 / 5
Androyu (Ocena: 5) 12.11.2017 10:21
Po co ten glupi bachor tam wlazł?
odpowiedz
Androyu (Ocena: 5) 12.11.2017 10:15
fuj zupa z. MOPA
odpowiedz
augusta (Ocena: 5) 12.11.2017 10:13
Człowieka nie zabił tylko dziecko czyli mop
odpowiedz
jeanne (Ocena: 5) 24.09.2014 14:29
Wszyscy wy nie jesteście lepsi. Oburzacie się bo widzicie zwłoki dziecka w garnku tylko dlatego że to ludzie dziecko, ale miliardy dzieci zwierząt sa mordowane w tej samej chwili - zarzynane, żywcem mielone, gotowane i nikt nie robi z tego dramatu. Aaa tak... bo jedynie niby człowiek zasługuje na poszanowanie życia i wolności... Ignorancja, brak szacunku do życia i jego poszanowania jest przytłaczający i przerażający. I można mówić że to jest różnica ale prawda jest taka że nie ma żadnej, a jedynie jest w tym że zezwala się i zjada zwłoki innych, słabszych którym życie zostało brutalnie i boleśnie odebrane. Niedobrze się robi gdy czytam takie komentarze podczas gdy te same osoby robią dokładnie to samo... tylko dzieciom które nie mówią w ich języku, a to jeszcze gorsze.
zobacz odpowiedzi (2)
ka.ma (Ocena: 5) 24.09.2014 12:37
Nic takiego,odłożył warzywami i wielkie halo,polscy rodzice na codzien mają o wiele glupsze pomysły,pracuje w sadzie,trochę sie oglądałam przez 10 lat mojej kariery
odpowiedz

Polecane dla Ciebie