Palisz w ciąży? Urodzisz homoseksualistę. Pijesz? Dziecko będzie...

Wnioski naukowca mają być przestrogą dla nieodpowiedzialnych matek.
Palisz w ciąży? Urodzisz homoseksualistę. Pijesz? Dziecko będzie...
22.01.2014

Skąd bierze się orientacja homoseksualna? Dlaczego niektórzy odczuwają pociąg do przedstawicieli tej samej płci? Na przestrzeni lat postrzeganie tego zjawiska zmieniło się od zupełnego braku akceptacji i określania go mianem zaburzenia psychicznego, aż do niemal pełnego zrozumienia, a w niektórych państwach świata – zrównania związków hetero i homoseksualnych. Źródło orientacji seksualnej upatruje się bardziej w kwestiach biologicznych, niż psychologicznych i społecznych. Czy aby na pewno? Co jakiś czas pojawiają się nowe teorie, które mówią o tym, że istotny wpływ odgrywa... matka.

Doniesienia o tym, że na orientację wpływa wychowanie, większość świata naukowego odrzuca. W jaki inny sposób mamy oddziaływać na to, czy nasze dziecko zwiąże się kiedyś z osobą tej samej płci? Jeden ze specjalistów twierdzi, że im bardziej się denerwujemy i im więcej szkodliwych substancji przyjmujemy w czasie ciąży, tym większe prawdopodobieństwo, że urodzimy geja lub lesbijkę. Zwłaszcza lesbijkę, bo nasz styl życia ma mieć największy wpływ na orientację córki.

dziecko

Doktor Dick Swabb z Uniwersytetu w Amsterdamie na podstawie wieloletnich obserwacji ciężarnych kobiet wysnuł wniosek, że kobiety mają ogromny wpływ na przyszłość swoich dzieci, zwłaszcza córek.

Palenie tytoniu, zażywanie narkotyków i stres w czasie ciąży to czynniki, które mogą się przyczynić do homoseksualizmu – twierdzi naukowiec. Takie substancje jak amfetamina czy nikotyna szczególnie oddziałują na dziewczynki, które później wyrastają na lesbijki lub biseksualistki. Jak twierdzi, to nie jedyna przyczyna, ale nie można jej pomijać. Źródła homoseksualizmu mężczyzn specjalista nie jest jeszcze tak pewny, chociaż ma przypuszczenia...

- Narażenie na duży stres w ciąży również nie jest obojętne dla dziecka. W tym przypadku także istnieje ryzyko homo lub biseksualizmu potomstwa, już bez względu na płeć – twierdzi naukowiec.

dziecko

O ile homoseksualizm trudno uznać, że przykry efekt uboczny, tak w przypadku picia alkoholu w czasie ciąży istnieje jeszcze innego typu ryzyko – spożywanie napojów wyskokowych w stanie błogosławionych ma znacząco wpływać na inteligencję dziecka. Obniża się jej iloraz i potomek w przyszłości nie będzie tak rozwinięty intelektualnie, jak mógłby.

Tę obserwację potwierdziło już wiele wcześniejszych badań uznanych eksperetów. Poziom IQ obniżają nawet 2 kieliszki wina tygodniowo. Czy to oznacza, że doktor Swabb nie myli się także w kwestii wpływu substancji szkodliwych na orientację seksualną? Na razie brak na to innych dowodów.

Czy homoseksualizm ma być zatem „przestrogą”? Tego nie sprecyzował.

Komentarze (72)

Ocena: 5 / 5
szczesliwa mama (Ocena: 5) 29.03.2014 02:08
wlasnie sie dowiedzialam,ze jestem lesbijka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2014 20:29
wiecie co, chcecie to palcie, pijcie i cpajcie w ciazy, ale nie siejscie bzdur, ze to nie szkodzi czy zeby palenie jedynie ograniczac. owszem lekarze nie zalecaja naglego odstawienia nikotyny ale mowia zeby rzucac palenie stopniowo a to nie jest tozsame z paleniem do konca ciazy tylko mniejszych ilosci. zalosne jest takie wypisywanie bzdur na usprawiedliwienie swoich nalogow, ktorych nie mozna rzucic dla dobra wlasnego dziecka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2014 15:43
debilem jesteś ty, twja nieodpowiedzialnosc mogła doprowadzić o choroby twojego dziecka, egoistyczna t*pa dzido! A to czy nie jest uposledzone to się dopiero okaże z wiekiem ;] a nie ty za niemowlaka okreslasz czy jest upośledzona czy nie. Jak moglas tak krzywdzic dziecko? Każdy lekarz będzie kazał rzucic palenie, a nie ograniczać, więc nie wymyslaj i nie usprawiedliwiaj siebie
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2014 15:11
super, zawsze chciałam mieć córeczke lesbijke, żeby nie związała się z jakimś nierobem
odpowiedz
pss.. (Ocena: 5) 23.01.2014 12:11
Debile nie maja co wymyslac , ja palilam przed ciaza w czasie ciazy palilam ale mniej , i corka urodzona zdrowa 10/10 pkt. Okaz zdrowia i rozwija sie prawidłowo. Dobrze ze nie powiedzieli ze jak matka je w ciazy slodkie to urodzi heteroseksualne dziecko , a jak kwasne to homo ;/
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo