Poznajcie bohaterki „Teen Mom Poland”! (Będziecie oglądać?)

Jedna z nich została matką w wieku 15 lat.
Poznajcie bohaterki „Teen Mom Poland”! (Będziecie oglądać?)
18.01.2014

Telewizja MTV Polska wprowadza na nasz rynek kolejny sprawdzony format. Po „Warsaw Shore” przyszła pora na „Teen Mom”. Nastoletnie matki znad Wisły zadebiutują na antenie stacji 26 stycznia (niedziela) o godzinie 18.25. Produkcja promowana jest hasłem „Gdy życie wzywa superbohatera”. Wspomnianymi superbohaterkami mają być cztery młode mamy: 16-letnia Iza, 18-letnia Marysia, 17-letnia Adrianna i 18-letnia Ewa. Jedna z nich urodziła dziecko w wieku 15 lat.

„To program pokazujący problemy dziewczyn, które w bardzo młodym wieku zostały matkami. Kamery stają się nieodłączną częścią życia bohaterek, pokazując bez cenzury ich walkę o przetrwanie w trudnej, polskiej rzeczywistości. Młode mamy będą musiały stawić czoła wielu trudnościom i podołać wielkiemu wyzwaniu, jakim jest macierzyństwo. Brak akceptacji i wsparcia ze strony otoczenia, konflikty, kłótnie z ojcem dziecka, ciężka sytuacja materialna… Cztery dziewczyny otworzą przed Wami swój świat, przybliżając Wam trudny i często zepchnięty na margines temat nastoletniego macierzyństwa. Każda z mam ma własne plany na przyszłość. Czy uda im się je zrealizować? Jak wiele z nich będą musiały poświęcić dla dobra wychowania dzieci?” - zachęca MTV.

Co ciekawe, to pierwsza lokalna wersja programu „Teen Mom” poza Stanami Zjednoczonymi. Poznajcie bohaterki serialu. Z całą pewnością życie tych dziewczyn nie jest sielanką...

teen mom polska

Ada, 17 lat

Adrianna, ze względu na ciężką sytuację rodzinną, wraz ze swoją 8 miesięczną córką Julką mieszka w domu samotnej matki w Łodzi. Dziewczyna nie dogaduje się ze swoim ojczymem, dlatego wcześniej przez pewien czas pomieszkiwała u swojej babci oraz w domu swojego chłopaka, ojca Julki, Łukasza. Teraz stara się o przyznanie mieszkania socjalnego.Ze względu na młody wiek Ady, prawnym opiekunem jej córki jest Łukasz. Dziewczyna nie jest pewna, czy dalej chce być z nim w związku. Chłopak jest bardzo zazdrosny i często się kłócą. Ada boi się jednak, że po zerwaniu Łukasz odbierze jej dziecko.W trudnych sytuacjach dziewczyna może liczyć na wsparcie swojej starszej siostry Marty oraz koleżanki z domu samotnej matki, Anity. Ada kończy zaocznie gimnazjum. Obecnie jej jedynym źródłem dochodu jest renta po zmarłym ojcu. 

teen mom polska

Ewa, 18 lat

Syn Ewy, Mikołaj ma prawie dwa lata. Oboje mieszkają w Dzięciołach, niedaleko Tłuszcza, wraz z ojcem, babcią i bratem Ewy. Rodzice dziewczyny są w separacji. Ojcem Mikołaja jest chłopak Ewy, dziewiętnastoletni Kamil. Para jest w sobie bardzo zakochana. Ewa i Kamil nie spotykają się jednak zbyt często, ze względu na dzielącą ich odległość (chłopak mieszka w Jasienicy). Bardzo chcieliby razem zamieszkać, jednak ich rodzice uważają, że młodzi nie są gotowi na niezależność. Szczególną przeciwniczką ich wspólnego życia jest babcia Ewy, której nie odpowiada ich ateizm, tatuaż Ewy oraz alternatywny styl obojga.Ewa kończy zaocznie liceum w Wołominie. W wolnych chwilach pomaga w gospodarstwie i jeździ konno. Dziewczyna bardzo lubi piec, w przyszłości chciałaby mieć własną kawiarnię.

teen mom polska

Iza, 16 lat

Iza jest mamą ośmiomiesięcznej Nikoli. Dziewczyna mieszka wraz z córką i swoimi rodzicami w Stoku Lackim, koło Siedlec. Dziewczyna i ojciec Nikoli, dwudziestoletni Tomek, walczą w sądzie o pozwolenie na zawarcie związku małżeńskiego. Sytuacja w domu Izy jest napięta. Matka dziewczyny nie przykłada zbyt wielkiej wagi do edukacji córki, ojciec wręcz przeciwnie. Mężczyzna jest również skonfliktowany z Tomkiem, nie podoba mu się styl życia chłopaka: częste imprezy i brak stałej pracy. Tomek i Iza często się kłócą. Dziewczyna ma za złe partnerowi, że ten zbyt rzadko zajmuje się córeczką. Dodatkowo Nikola wymaga stałej opieki rehabilitacyjnej, gdyż nie rozwija się odpowiednio do swojego wieku. W czasie ciąży Iza rozpoczęła naukę w szkole zawodowej o profilu fryzjerstwo. Ze względu na dziecko zrezygnowała z zajęć, ale nie porzuciła marzeń o edukacji. Dziewczyna pasjonuje się modą i marzy o karierze modelki. Jej wielką pasją jest jazda konna. 

teen mom polska

Marysia, 18 l.

Marysia mieszka w Łodzi wraz z trzyletnim synkiem Krzysiem i mężem Krzysztofem. Związek pary przeżywa kryzys – podczas pracy nad morzem dziewczyna zakochała się w innym mężczyźnie. Teraz musi wybrać, czy chce ratować rodzinę, czy zaangażować się w nowy związek. Załamany sytuacją Krzysztof podpisał dwuletni kontrakt na wojskowy wyjazd do Czeczenii. Marysia ukończyła gimnazjum i szkołę zawodową o profilu kucharz małej gastronomi. Obecnie pracuje jako pomoc kuchni w restauracji i uczy się zaocznie w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych w Łodzi. Dziewczyna lubi gotować i pisać wiersze. Jej życiowy cel, to najlepsze wychowanie syna. 

teen mom polska

Komentarze (90)

Ocena: 5 / 5
szczesliwa mama (Ocena: 5) 29.03.2014 02:08
a to musi byc ciekawe-ja niestety w UK nie mam polskiej tv
odpowiedz
johhny (Ocena: 5) 29.01.2014 11:57
Co by nie powiedzieć o programie, jest on bardzo ciekawy i w Polsce stał się bardzo popularny, mimo iż emisja zaczęła się stosunkowo niedawno. Sporo osób ma też problem z obejrzeniem odcinków. Nie zawsze jest czas na powtórki na kanale MTV, w internecie odcinków nie ma. Udało mi się umieścić już dwa odcinki programu, wystarczy wejść pod ten link i oglądać: goo(kropka)gl/bCsfSj Naturalnie, trzeba usunąć nawias i słowo "kropka" i zastąpić je normalnym znakiem kropki. Z czasem oczywiście będę umieszczał kolejne odcinki. Życzę miłego oglądania, serdecznie pozdrawiam!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2014 16:56
pato
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2014 14:43
jedna z nielicznych która pisze z sensem... ja miałam 17 lat jak urodziłam syna i nie uważam że to był koniec świata. wręcz przeciwnie, czekaliśmy na małego a dzień jego narodzin był najwspanialszy w naszym życiu... wzieliśmy ślub, mieszkamy sami, mąż pracuje, mały poszedł do przedszkola więc i ja szukam jakiegoś zajęcia. skończyłam szkołę w terminie choć w trybie zaocznym, nie żałuje ani jednej chwili poświęconej dla swojego dziecka. mało tego uważam że jestem odpowiedzialną kochającą matką i daje synowi wszystko czego potrzebuje. nie wiek jest tutaj najistotniejszy ale to co się ma w głowie. wystarczy posłuchać wiadomości, nie ma dnia żeby nie nadali że coś się stało jakiemuś dziecku. kto robi krzywdę?? w większości przypadków matka. a przecież była dorosła, powinna być odpowiedzialna, wiedziała co robi a kim jest w rzeczywistości?? niedojrzałą gówniarą, kimś kto nie mógłby sobie nawet stanąć koło niejednej nasteoletniej mamy... znam trudy wychowania dziecka w takim wieku. mam również znajome które urodziły swoje dzieci mniej więcej tym samym czasie co ja a mają koło 30... i czasem sobie myśle że dobrze się stało że ja urodziłam w młodym wieku bo z niektórymi rzeczami radzę sobie lepiej niż one ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2014 09:52
ja to sie tak zastanawiam skąd tyle nienawiści w was wobec nastoletnich matek. ja sama nią zostałam z tym że w moim przypadku zawiniły źle dobrane tabletki... no i moim skromnym zdaniem lepiej promować bohaterskość młodych matek niż modę na aborcję... ale to tylko moje skromne zdanie. łatwo jest nazwać kogoś dziw... kur..., ale ktoś próbował się postawić w ich sytuacji??? nie bo przecież empatia jest nieznana w naszym społeczeństwie... szkoda gadać...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo