MODNE DZIECIAKI i ich „dorosłe” stylizacje (Rodzice poszli o krok za daleko?)

Zobaczcie wystylizowane maluchy, które nie wstydzą się pozować.
MODNE DZIECIAKI i ich „dorosłe” stylizacje (Rodzice poszli o krok za daleko?)
17.08.2013

Jeszcze kilka lat temu pojęcie „modnego dziecka” praktycznie nie funkcjonowało. Nasze pociechy ubierałyśmy przede wszystkim w wygodne i praktyczne ubrania. Od jakiegoś czasu coraz więcej rodziców stylizuje swoje dzieci. Wygoda schodzi na drugi plan, bo równie ważne są wrażenia wizualne. I tak oto nawet kilkumiesięczne czy kilkuletnie dzieci często prezentują się bardziej modnie niż dorośli.

Jakiś czas temu mogłyście zobaczyć u nas niezwykłe stylizacje 5-letniego Alonso Mateo oraz 2-letniego Piotrusia z bloga Mini Man Life. Nie są to jedyni przedstawiciele dziecięcej elegancji. Modnych dzieci jest znacznie więcej i wiele z nich prezentuje się na łamach profilu Fashion Kids na Instagramie.

Wybrałyśmy kilka fotografii, które mogą wzbudzić skrajne emocje. Z jednej strony to dobrze, że rodzice tak dbają o swoje pociechy, ale z drugiej – niektóre z nich mają na sobie odzież zarezerwowaną do tej pory tylko dla dorosłych. Zobaczcie, jak prezentują się dzieci z różnych części świata. Czy to nie przesada?

Modne dzieci

Fot. makoweczki.pl

Modne dzieci
Modne dzieci
Modne dzieci
Modne dzieci
Modne dzieci
Modne dzieci
Modne dzieci
Modne dzieci
Modne dzieci
Modne dzieci
Modne dzieci

Polecane wideo

Komentarze (57)

Ocena: 5 / 5
Joanna (Ocena: 5) 09.07.2018 12:22
Moje córki ubieram też modnie ale pozwalam im się pobrudzić bo ubrania ze sklepu PSOTY są przystosowane do zabaw dziecięcych i łatwo spierają się z nich plamy a dzieci wyglądają jak z katalogu :D
odpowiedz
Pelcia (Ocena: 5) 20.09.2013 22:57
Wszystko spoko, fajnie. Tylko szkoda że często takie "stylowe dzieci" przez te ciuchy nie mogą się normalnie bawić. Wiele razy na placach zabaw widzę takie własnie słodkie dzieciaki, tylko że do piaskownicy nie wolno-bo się ubrudzisz, na zjeżdżalnie nie wolno bo masz nowe spodnie i uciapiesz. Najlepiej to stój i się ładnie prezentuj...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.08.2013 16:35
dzieci wyglądają uroczo , ja nie widze w tym przesady, po Za tym małe dziewczynki uwielbiaja sie stroić i bawić sie biżuterią mamusi ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2013 13:25
8 jest kochana! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2013 13:02
mnie najbardziej podoba się dwójka. urocza dziewczynka ;))) ahhh, chciałabym mieć już dzidziusia, a tu jeszcze rok studiów, a później "kariera" haha.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie