Co wolisz: Synka czy córeczkę? (Sprawdź, czy to możliwe - prawdę powie TWOJE ciało)

Naukowcy odkryli właśnie, od czego tak naprawdę zależy płeć dziecka.
Co wolisz: Synka czy córeczkę? (Sprawdź, czy to możliwe - prawdę powie TWOJE ciało)
04.05.2012

Dla wielu rodziców najważniejszą kwestią, oprócz zdrowia dziecka, jest także jego płeć. To, czy urodzi się chłopczyk czy dziewczynka zależy jednak od bardzo wielu czynników.

Naukowcy twierdzą, że oprócz uwarunkowań genetycznych, duży wpływ ma na to chociażby wiek, w którym przyszła mama dostała pierwszą miesiączkę. Co więcej, ostatnio okazało się, że duże znaczenie odgrywa tutaj także... ogólny stan zdrowia matki.

Panie, mające jakiekolwiek problemy z układem krwionośnym mogą praktycznie zapomnieć o urodzeniu syna – twierdzą kardiolodzy. Ten kontrowersyjny wniosek poparty został zresztą badaniami przeprowadzonymi na tysiącu kobiet. Eksperyment pokazał, że ciężarne cierpiące na choroby serca w 75 procentach przypadków rodziły wyłącznie dziewczynki!

Co myślicie o tych rewelacyjnych doniesieniach? Czy to możliwe, aby problemy zdrowotne kobiety mogły mieć aż taki wpływ na płeć dziecka?

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Dziwaczne REKLAMY z udziałem DZIECI (Marketingowcy chyba ich nie lubią?)

Zobacz, jak łatwo jest przekroczyć granicę dobrego smaku. Te reklamy wywołują skrajne emocje.

Ta dziewczynka ma 4 lata i IQ 159! (Kiedy miała 2 lata płynnie czytała i potrafiła liczyć)

Mała Heidi Hankins jest mądrzejsza od 98 proc. Brytyjczyków. Właśnie przyjęto ją do Mensy.

Komentarze (64)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.08.2013 23:44
to w szkole mnie okłamali :( ! bo mówili, ze to od plemnika zależy, czy niesie X czy Y
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2012 17:57
Co za bzdura !!!! Ja choruję i to właśnie na układ krwionośny i co niby o synku mam zapomiec tak? Bo mogę urodzić tylko dziewczynkę? BZDURA !!!!!!!!!!!!! Mam 5 letniego synka ZDROWEGO i właśnię na dniach urodzę córcię, więc nie wierzę w to !!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.05.2012 23:10
jak planowaliśmy z mężem drugie dziecko to chcieliśmy dziewczynkę do pary dla synka:) spytałam swojego ginekologa czy istnieje możliwość wpływu na płeć i lekarz potwierdził że z medycznego punktu widzenia stosunek na kilka dni przed owulacją sprzyja poczęciu dziewczynki gdyż plemniki męskie żyją krócej i zostają tylko żeńskie natomiast współżycie przed samą owulacją zwiększa p-stwo poczęcia chłopca. Wypróbowaliśmy i faktycznie się udało, będzie babka:)dodatkowo polecam kalendarz chiński płci, wiem że to ściema ale co tam można próbować, u nas się sprawdziło:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2012 09:25
śliczne zdjęcie ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2012 22:44
synka
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo