SZTUCZNE BOBASY: Pocieszenie dla bezpłodnych czy chora ekstrawagancja?

Lalki do złudzenia przypominają prawdziwe dzieci.
SZTUCZNE BOBASY: Pocieszenie dla bezpłodnych czy chora ekstrawagancja?
06.04.2012

Podobno co czwarta para w Polsce ma problemy z zapłodnieniem. Brak potomstwa, w momencie kiedy bardzo się go pragnie, jest bez wątpienia trudnym momentem dla partnerów. Właśnie z myślą o takich osobach firmy z całego świata coraz odważniej wypuszczają na rynek nowe zabawki dla dorosłych. Mowa o… sztucznych bobasach.

sztuczne bobasy

Co na temat realistycznych niemowlaków mówią kobiety? - Wiesz, że nie są prawdziwe, ale wyglądają na prawdziwe i kiedy nie możesz mieć swojego potomstwa lub Twoje dzieci dorosną, masz coś, co możesz trzymać i kołysać i kochać kiedy tylko zechceszDeser.pl przytacza słowa jednej z nich.

sztuczne bobasy

A Wy co myślicie na temat takich zabawek?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Siedmioro na 10 dzieciaków jest bite przez rodziców (Polacy popierają kary cielesne)

Ale oczywiście przed znajomymi udają świętoszków.

Co piąta z nas chciałaby mieć INNE IMIĘ! Ty też o tym marzysz?

Nasi rodzice też żałują tego, jakie imię nam dali...

 

sztuczne bobasy

Lalki do złudzenia przypominają prawdziwe dzieci. Ich właścicielki mogą kołysać je w ramionach, przytulać, a nawet wyprowadzać na spacery.

sztuczne bobasy

Ceny sztucznych bobasów są zróżnicowane. Wahają się od 50 do 4 000 dolarów.

Komentarze (25)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.04.2012 19:08
szczerze ale ta ostatnia lalka mnie przeraża serio heh
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.04.2012 08:25
ja wiem jedno. Jeśli nie będzie mi dane mieć dziecka, to adoptuję. Bo jeśli ktoś na prawdę chce mieć dziecko, to raczej lalka mu nie wystarczy. Przynajmniej takie jest moje myślenie. W przyszłości chcę mieć duży dom, z ogromną kuchnią i gromadką dzieci biegającą po domu. Chcę mieć dom, w którym będzie widać życie..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.04.2012 01:19
Zamiast produkować zabawkowe dzieci , dla par lub małżeństw z problemami poczęcia potomstwa . Pięniądze które wydają na produkcję tego plastiku powinni zainwestować w rozwój medycyny w kierunku bezpłodności . Takie jest bynajmniej moje zdanie . Hmm . jestem zbyt młoda , aby stwierdzać czy ten problem [nie daj Boże] dotyczy również mnie , ale uważam że zamiast plastikowej lalki . 'lepszym rozwiązaniem' jest zwierzak . nie mówię o rybkach czy żółwiu . ale o psie , kocie lub chociażby chomiku . moja sąsiadka jest tego doskonałym przykłądem . pozdrawiam i życzę wesołych świąt . !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.04.2012 10:16
troszkę chora sprawa, bazowanie na czyims nieszczęściu.takim kobietom powinno się pomagać a nie pogłębiać rozpacz.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 07.04.2012 00:30
do zabawy dla dzieci - ok, ale dla dojrzałej kobiety, która przechodzi traumę , z tego powodu, że nie może mieć dziecka - zakup takiej lalki i traktowanie jej jak prawdziwe dziecko może prowadzić do chorób psychicznych. Lepiej chyba, żeby zaadoptowała jakiegoś malucha z domu dziecka i dała mu prawdziwy dom i miłość.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo