IKEA wycofuje swój produkt ze sprzedaży (Można odzyskać pieniądze!)

„Ze względu na ryzyko wystąpienia poważnych obrażeń”.
IKEA wycofuje swój produkt ze sprzedaży (Można odzyskać pieniądze!)
09.10.2011

Kilka dni temu sklep IKEA na swojej stronie internetowej poinformował klientów, że jeden z produktów zostaje niezwłocznie usunięty ze sprzedaży. Chodzi mianowicie o namiot dziecięcy BUSA, którego używanie grozi poważnymi obrażeniami.

- Rama namiotu ze stalowego drutu może się złamać w trakcie użytkowania. W efekcie ostre końce drutu mogą przebić tkaninę namiotu, co wiąże się z ryzykiem skaleczeń lub obrażeń kłutych u dzieci bawiących się namiotem – poinformowali producenci.

Firma przyznała również, że jak dotąd wie o trzech przypadkach, w których druciana rama namiotu pękła i przebiła tkaninę namiotu. W jednym z nich doszło nawet do skaleczenia dziecka.

Wszyscy, którzy nabyli zabawkę z IKEI, powinni niezwłocznie zanieść ją do sklepu i odebrać całkowity zwrot poniesionych kosztów.

Maja Zielińska

Zobacz także:

PLEMNIKOWY RASIZM: Banki spermy nie chcą nasienia od rudych facetów!

Kobiety nie mają ochoty rodzić i wychowywać ryżych dzieci.

Kupują dzieciom modne łóżeczka i nie wiedzą, że maluch może się w nich udusić (ALARM!)

Stany Zjednoczone, jako pierwsze państwo, chcą wprowadzić całkowity zakaz ich sprzedaży.

 

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2011 19:59
może by testowali swoje produkty zanim wejdą na rynek?! to już nie pierwsza wadliwa rzecz z ikei, ostatnio chyba ostrzegali o szafie z lustrem, że to lustro może się odczepić i rozbić "na kimś"...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2011 04:57
uhh uczciwi, chociaż ja swój namiot miałam jesczcze kiedy ikea była tylko w jankach pod warszawą i był podejrzewam z takich samych prętów i nic się nikomu nie stało :D tak samo rura w paski w której turlało się po całym pokoju, ahh dzieciństwo.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2011 00:57
chociaż IKEA jest uczciwa i przyznaje się do błędów i je ogłasza...a nie specjalnie zataja i naraża innych jak robią to inne marki
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2011 00:24
U innych na zwrot nie ma co liczyć IKEE na to stać
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie