Tak wygląda brzuch po urodzeniu TROJACZKÓW. Straszny czy piękny widok?

10 Lutego 2017

Jego właścicielka sama miała wątpliwości. Dziś uwielbia swoje nowe ciało.

ciąża trojaczki

Wiele z nas obawia się zajścia w ciążę. Nie dlatego, że nie czujemy instynktu macierzyńskiego i wątpimy, czy podołamy nowej roli. Nawet nie dlatego, że przeraża nas wielki brzuch i bolesny poród. Coraz częściej strach dotyczy naszego wyglądu - czy na pewno pogodzimy się z tym, jak zmieni się nasze ciało. A że do tego dojdzie, to niemal pewne. Blizny, rozstępy i obwisła skóra to chleb powszedni dla większości młodych i nieco starszych mam.

Ona coś o tym wie. Blogerka Desiree Fortin zaszła w ciążę mnogą i kilka miesięcy temu urodziła śliczne trojaczki. Chociaż sama uważa się za największą szczęściarę na świecie, niektórzy wciąż dają jej do zrozumienia, że zmieniła się na gorsze. Regularnie musi się tłumaczyć, że odstający brzuch nie jest zwiastunem kolejnego potomka.

Czy pomimo to udało jej się w pełni zaakceptować swoją nową sylwetkę i rozciągniętą skórę? Tego dowiadujemy się z emocjonalnego wpisu opublikowanego na ourjourneytoparenthoodblog.com.

Zobacz również: List otwarty matki wyśmianej na plaży za swoje blizny i rozstępy (POPIERAMY!)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ko123
(Ocena: 5)
2017-02-10 22:15:26

Oczywiście ze piękny ! to cudo natury, sama ostatnio urodziłam i do dobrego samopoczucia i kondycji fizycznej pozwolil wrocic jagody acai, w postaci iQAcai, piekne działanie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-10 11:28:06

To tylko skóra na brzuchu. Ręka czy noga jej nie odpadła. Życie jest za krótkie żeby przejmować się takimi szczegółami. I tak wszyscy skończymy zgnili pod ziemią, a przynajmniej w ten sposób pozostawimy po sobie życie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-10 06:59:10

brzuch jest mało istotnym elementem urody

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-10 08:05:06

No chyba dla ciebie. Nie musi być idealny, ale mnie osobiście strasznie obrzydza jak ktoś ma obwisłe, zaniedbane brzuszysko. Jestem w stanie zrozumieć, że w dużym stopniu nie ma się wpływu na to, że ma się na brzuchu rozstępy (choć nie zmienia to faktu, że to DUŻY defekt, zwłaszcza gdy to nie są jakieś cienkie jasne kreseczki, tylko grube pręgi), ale jak ktoś ma zwały tłuszczu, ogromny brzuch czy flaka to to już jest najzwyczajniejsze w świecie zaniedbalstwo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1