Zaszła w ciążę, mając zaledwie 18 lat. Teraz pokazuje, jak wygląda jej życie

Wczesne macierzyństwo bez retuszu.
Zaszła w ciążę, mając zaledwie 18 lat. Teraz pokazuje, jak wygląda jej życie
źródło: Instagram (instagram.com/caitlinfladager)
17.12.2019

Wydawało się, że ta historia nie może się dobrze skończyć. Nastolatka zachodzi w nieplanowaną ciążę z kolegą z klasy i całe ich życie wywraca się do góry nogami. A jednak - nieletni rodzice zdali najważniejszy egzamin na 5, choć nie bez trudności.

Zobacz również: Ona naprawdę mogła nie wiedzieć, że jest w ciąży. Tak wyglądała chwilę przed porodem

Ciatlin i Noah w wieku zaledwie 18 lat powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. 7 lat później są już małżeństwem i doczekali się kolejnej pociechy. Młoda mama nie ukrywa: było ciężko, ale niczego by nie zmieniła.

Na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje niemal 400 tys. fanów, 25-latka pokazuje blaski i cienie wczesnego macierzyństwa. Otwarcie mówi o swoich problemach psychicznych, wspomaganiu się marihuaną czy zmianach zachodzących w ciele.

Niektórzy twierdzą, że jest w tym zbyt szczera, ale setki tysięcy młodych obserwatorów doceniło jej prawdomówność. A Ty? W galerii zobaczysz zdjęcia, które wywołują skrajne emocje.

Zobacz również: „Jesteśmy duże i szczęśliwe”. Mamy plus size wychodzą z ukrycia

„Jesteśmy duże i szczęśliwe”. Mamy plus size wychodzą z ukrycia
„Jesteśmy duże i szczęśliwe”. Mamy plus size wychodzą z ukrycia - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 4.2 / 5
lika (Ocena: 1) 19.12.2019 19:14
Ja nie rozumiem promowania takich patologii. Powinno się uświadamiać dzieciakom, że trzeba się zabezpieczać, a nie jeszcze podnosić brak odpowiedzialności na wyżyny. Im bardziej takie laski się chwalą tym bardziej znaczy, że chcą się jakoś dowartościować, bo tak to mają świadomość spapranego życia. Żenada...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.12.2019 05:03
Ja bym chciala miec dzieci ale nie majac 18 czy nawet 25 lat. nacieszyc sie troche dorosloscia bez takich zobowiazan I dorobic sie czegos ,zeby nie pasozytowac na rodzinie I systemise socialnym
odpowiedz
Karita (Ocena: 5) 17.12.2019 19:36
To normalne, że ciało kobiety zmienia się w czasie i po ciąży. Na szczęście żyjemy w czasach, w których dostępna jest chirurgia plastyczna. Ja zdecydowałam się na operację brzucha (nadmiaru skóry po ciąży) i efekty są naprawdę rewelacyjne. Ale to ogromna zasługa dr Anny Olender:)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 17.12.2019 17:51
Bardzo dobrze, niech nastolatki pamiętają o zabezpieczeniu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie