Ona naprawdę mogła nie wiedzieć, że jest w ciąży. Tak wyglądała chwilę przed porodem

23-latka przez 9 miesięcy niczego nie podejrzewała.
Ona naprawdę mogła nie wiedzieć, że jest w ciąży. Tak wyglądała chwilę przed porodem
źródło: Instagram (instagram.com/erinlangmaid)
18.11.2019

Coraz częściej słyszymy o kobietach, które rzekomo nie wiedziały o swojej ciąży i zaskoczył je dopiero poród. Naprawdę trudno w to uwierzyć, bo stan błogosławiony to nie tylko większy brzuch, ale także mnóstwo innych efektów ubocznych. Czy to możliwe, że można ich nie zauważyć? Ona twierdzi, że jak najbardziej tak.

Zobacz również: EXCLUSIVE: Opowiem Wam o najgorszych rzeczach, które dzieją się na porodówce

Erin Langmaid jest modelką, a od kilku dni także matką. I to pomimo tego, że zupełnie nie była przygotowana do tej roli. Nagle poczuła się gorzej i chwilę później urodziła. Przez 9 miesięcy miała nie być świadoma, że w jej ciele rozwija się nowe życie. A patrząc na jej zdjęcia zaczynamy to w to wierzyć…

Nawet na chwilę przed rozwiązaniem trudno było dostrzec w niej ciężarną kobietę.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Erin Langmaid (@erinlangmaid)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Erin Langmaid (@erinlangmaid)

To rzeczywiście musiało być dla niej zaskoczenie, bo rodzina 23-latki powiększyła się w domowej łazience, a nie na porodówce. W pewnym momencie jej chłopak usłyszał głośny krzyk. Kiedy wszedł do środka, spomiędzy nóg ukochanej wystawała już główka dziecka. Cały poród zajął mniej, niż 10 minut.

Nie obyło się jednak bez komplikacji, bo ich córka przestała oddychać i zaczęła robić się sina. Na szczęście ojciec stanął na wysokości zadania i przy pomocy operatora numeru alarmowego przywrócił jej krążenie.

Żyła przez 9 miesięcy w brzuszku mamusi i nawet nie dała nam o tym znać. Po kilku naprawdę ciężkich dniach mama oraz córka mają się bardzo dobrze i wracają do domu. Dziękujemy rodzinie i przyjaciołom za wsparcie

- możemy przeczytać na Instagramie młodego taty.

Zobacz również: Pokazała brzuch i chwilę później urodziła. Mało kto wierzył, że jest w ciąży

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Erin Langmaid (@erinlangmaid)

Erin cały czas utrzymuje, że nawet nie podejrzewała u siebie ciąży. Brzuch wcale się nie powiększył, bo nadal nosiła te same ubrania, co wcześniej. Nie odnotowała też porannych nudności, ani spadku formy. Całą sytuację określa mianem „niedorzecznej”, ale bardzo cieszy się z takiego rozwoju sytuacji.

Pojawienie się córki było sporym szokiem, ale szybko odnalazła się w roli kochającej mamy. Dziś nie widzi świata poza nią. I oczywiście chłopakiem, który zachował zimną krew i dzięki niemu mała Isla ma się dobrze.

Cała ta historia pokazuje, że nawet najnowocześniejsze metody zapobiegania ciąży nie są w 100 procentach skuteczne. 23-latka przyjmowała zastrzyki antykoncepcyjne, które tym razem zawiodły.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Erin Langmaid (@erinlangmaid)

Zobacz również: Poprosiła chłopaka, żeby zajął się ich córką. Szybko tego pożałowała

Chude ciężarne: To 9. miesiąc ciąży, a ich brzuchy są... płaskie
Chude ciężarne: To 9. miesiąc ciąży, a ich brzuchy są... płaskie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (42)

Ocena: 4.9 / 5
gość (Ocena: 1) 18.11.2019 15:32
A dla mnie to jest ściema uwierzę że do 6 miesiąca nie wiedziała o ciąży ale na pewno nie przez 9 same ruchy dziecka jelita tak się nie ruszają masakra jak można w takie coś wieżyc
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 5) 18.11.2019 15:03
Jestem w stanie uwierzyć w coś takiego, bo sama będąc w ciąży nie zwiększyłam się za bardzo w obwodzie brzucha. W dniu porodu (urodziłam 3 dni po terminie) miałam taki brzuch, że spokojnie dało się go ukryć pod luźniejszą bluzą. Ale o ciąży wiedziałam, bo była planowana i wszystko dokładnie monitorowałam.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 18.11.2019 07:48
Nie tylko ciała świadczy o ciąży. Rozumiem że dla niej normalne jest również to że np. nie miesiączki (modelki są przyzwyczajone?). Inna sprawa że trzymam kciuki za malucha bo nie wiedząc o ciąży pewnie nie dbała o siebie aż tak czyli mogła pić, jeść za mało itd.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 18.11.2019 02:32
Sorry ale to tylko świadczy o tym, że te wszystkie niewiedzące o ciąży kobiety przez całe 9 miesięcy nie poszły na badania kontrolne do ginekologa. Równie dobrze mógł je zaskoczyć rak. Co się dzieje z tymi kobietami? O wygląd dbają a o zdrowie już nie.
zobacz odpowiedzi (27)

Polecane dla Ciebie