Nastolatka nigdy nie chciała mieć dzieci. W czasie lekcji zaczęła nagle rodzić

Przez 9 miesięcy nie zauważyła, że jest w ciąży.
Nastolatka nigdy nie chciała mieć dzieci. W czasie lekcji zaczęła nagle rodzić
źródło: Facebook (facebook.com/bethany.b.martin)
16.05.2019

Przy każdej takiej historii na usta ciśnie się tylko jedno pytanie: jakim cudem? Ciąża to bardzo szczególny stan, który trudno pomylić z czymś innym. A jednak - odnotowuje się coraz więcej przypadków, kiedy kobieta nie miała pojęcia o stanie błogosławionym. Prawda wyszła na jaw dopiero w momencie porodu lub na chwilę przed rozwiązaniem.

Zobacz również: Nie miała pojęcia, że jest w ciąży. "Zajrzała" telefonem między nogi i... zobaczyła główkę!

Ta młoda Brytyjka coś o tym wie. Podobno nie wiedziała o tym, że za chwilę zostanie matką. Na przyzwyczajenie się do tej myśli miała zaledwie kilka godzin, bo dopiero w dniu porodu wykonano u niej stosowne badanie. To cud, że dziecku nic się nie stało, bo nastolatka wcześniej wcale się nie oszczędzała.

Jakim cudem przeoczyła tak ważny szczegół?

Dziewczyna wspomina, że jakiś czas przed rozwiązaniem usłyszała od kogoś, że wygląda na ciężarną. Uznała to za obelgę. Tydzień wcześniej brała udział w policyjnym treningu, bo jej marzeniem jest zostanie funkcjonariuszką Brytyjskiej Agencji Ochrony Granic. Beth regularnie ćwiczy, bo wie jak ważna jest w tym fachu sprawność fizyczna.

Przytyła co prawda kilka kilogramów i zaczęła się szybciej męczyć, ale niczego nie podejrzewała. Po zajęciach wychowania fizycznego w szkole poczuła jednak dziwny ból w podbrzuszu. Kiedy pojawiła się krew - lekarze nie mieli już żadnych wątpliwości. Nastolatka jest w trakcie akcji porodowej.

Została zabrana do szpitala, gdzie 7 godzin później urodziła córkę.

Zobacz również: Zasnęła z płaskim brzuchem, a obudziła się w zaawansowanej ciąży. Nagle urodziła!

Okazało się, że poród trwał od 69 godzin, a ja nic nie czułam. Miałam tylko kilka godzin na to, by przygotować się na macierzyństwo. Moi starsi bracia myśleli, że robię sobie żarty. Tata bardzo się ucieszył, a mama do dziś nie potrafi wyjść z szoku

- wyznaje w rozmowie z metro.co.uk.

Beth przekonuje, że to była najlepsza niespodzianka w jej życiu. Uwielbia być mamą, a córka Maizie jest dla niej całym światem. Co nie oznacza, że zapomniała już zupełnie o sobie. 3 miesiące po rozwiązaniu wróciła do szkoły, by kontynuować naukę i walczyć o ich wspólną przyszłość.

Nigdy nie chciałam mieć dzieci. Dziś nie umiem sobie wyobrazić życia bez córki. Skoro dałam sobie z tym radę, to już nic mnie nie zatrzyma

- przekonuje.

Wierzycie, że można przez 9 miesięcy niczego nie podejrzewać?

Zobacz również: Ma zaledwie 21 lat i już 4 dzieci. Dwoje urodziła w toalecie, bo nie wiedziała, że jest w ciąży

Dzieci w ciąży. Uczennice podstawówki chwalą się rosnącymi brzuchami
Dzieci w ciąży. Uczennice podstawówki chwalą się rosnącymi brzuchami - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
bess (Ocena: 5) 18.05.2019 11:53
Jak to możliwe w jaśnie oświeconej Wielkiej Brytanii, gdzie od przedszkola edukują o seksie?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.05.2019 11:18
"3 miesiące po rozwiązaniu wróciła do szkoły, by kontynuować naukę i walczyć o ich wspólną przyszłość." jak widac niezle walczyla 9 miesiecy wczesniej .. nawet z amnezja
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.05.2019 02:51
A która nastolatka chce mieć dzieci?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie