Nie miała pojęcia, że jest w ciąży. "Zajrzała" telefonem między nogi i... zobaczyła główkę!

Dzięki kamerce w telefonie dowiedziała się, że zaraz zostanie mamą.
Nie miała pojęcia, że jest w ciąży. "Zajrzała" telefonem między nogi i... zobaczyła główkę!
Fot. Facebook.com@Charlotte Dubard/iStock
16.04.2019

Czy można nie zdawać sobie sprawy z tego, że jest się w ciąży? Brzmi to niewiarygodnie, a jednak. Tysiące kobiet na całym świecie zostało mamami, mimo że nie miały pojęcia, że w ogóle są w ciąży. Niektóre nie miały nawet typowych ciążowych brzuszków lub przez całe 9 miesięcy regularnie (a przynajmniej dość regularnie) miesiączkowały. O ciąży dowiadywały się dopiero w szpitalu, albo w szoku samodzielnie odbierały poród we własnych domach. 

Zobacz również: Zasnęła z płaskim brzuchem, a obudziła się w zaawansowanej ciąży. Nagle urodziła!

Taka “ciąża z zaskoczenia” przytrafiła się także 24-letniej Charlotte Dubard z Londynu. Kobieta nawet nie podejrzewała, że może być w ciąży. Wprawdzie w trakcie ostatnich paru miesięcy zaczęła odczuwać wzmożony apetyt na słodycze i przytyła ponad 6 kg, ale dopiero gdy pewnego dnia zaczęła odczuwać silne bóle brzucha pomyślała, że coś jest nie tak. Kobieta włączyła kamerkę w telefonie i zajrzała między nogi, żeby zbadać, co się dzieje. Wtedy doznała prawdziwego szoku – na zarejestrowanym nagraniu zobaczyła główkę dziecka! Było już za późno, żeby 24-latka wezwała karetkę i została przewieziona na porodówkę - sama odebrała swój poród. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i Charlotte została mamą zdrowego chłopca, któremu dała na imię Elias 

Szok przeżył także chłopak Charlotte, który jakiś czas po tym, jak jego partnerka urodziła, wrócił do ich wspólnego mieszkania. Mężczyzna nie mógł uwierzyć w to, że właśnie został ojcem 

Kiedy Miguel wszedł do domu, wykrzyknął: “O mój Boże, znalazłaś dziecko na ulicy!”. Zaczęłam płakać: “To nasze dziecko!” 

Miguel natychmiast zawiózł Charlotte i Eliasa do szpitala aby lekarze upewnili się, że nic nie zagraża życiu i zdrowiu młodej mamy oraz noworodka. Dopiero na oddziale do 24-latki zaczęło docierać, że naprawdę została mamą. Charlotte przyznaje, że miała niesamowite szczęście, że jej syn urodził się cały i zdrowy. Przez całą ciążę kobieta paliła papierosy, piła alkohol i pracowała po 14 godzin dziennie jako kelnerka. Przyjmowała też tabletki antykoncepcyjne i przekonuje, że miała normalny, regularny okres. 

Nazywam [Eliasa, przyp. red.] moim cudownym dzieckiem, bo urodził się zdrowy po tym wszystkim, co mu zafundowałam. Poza tym podczas mojego porodu tyle rzeczy mogło pójść nie tak, ale wszystko przebiegło gładko. Pielęgniarki spytały, skąd wiedziałam, w którym miejscu przeciąć pępowinę, ponieważ gdybym zrobiła to źle, mogłoby się to skończyć tragicznie. Nie mam pojęcia, skąd wiedziałam, co robić. Myślę, że to instynkt wziął górę. 

Również rodzina Charlotte głęboko wierzy w to, że mały Elias to prawdziwy cud. “Moja rodzina okazała się bardzo wspierająca. To konserwatywni katolicy i uważają, że narodziny Eliasa to cud. Moja babcia jest przekonana, że to mój mały aniołek”.  

Zobacz również: Ciężarne nastolatki robią selfie z wielkimi brzuchami. Najmłodsza z nich ma 15 lat

Najmocniejsze zdjęcia, jakie kiedykolwiek wykonano na porodówce
Najmocniejsze zdjęcia, jakie kiedykolwiek wykonano na porodówce - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (23)

Ocena: 4.87 / 5
gość (Ocena: 5) 04.05.2019 19:27
A brzuch, nawet mały? Ruchy, kopniaki?? Trzeba być kompletnym ignorantem albo totalnie olewać wszystkie sygnały swojego organizmu żeby nie wiedzieć, nie wierzę w takie bajki
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.04.2019 23:19
Jak można k*rwa miesiączkować i być w ciąży ?!! Ktoś mi to wyjaśni ? Bo wydaje mi się że raczej każdy z nas uczył się na biologii że to kompletnie niemożliwe. Albo ona kłamie, albo ten artykuł to ściema jak nic.
zobacz odpowiedzi (4)
SAJGON (Ocena: 5) 18.04.2019 17:45
He, he , he ona nawet nie wiedziała , ze uprawia seks z " męczyzną " ! Zawsze mam jaja jak czytam Pampilotka ! Mam ubaw po pachy !!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anabell (Ocena: 2) 17.04.2019 19:16
Przecież wiadomo, że wszystko, co ludzie wrzucają do Internetu, jest prawdą...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.04.2019 17:08
W sumie gdyby nie fakt, że moje dziecko było planowane i co chwile biegałam do apteki po testy, to może też przynajmniej przez jakiś czas nie zauważyłabym, że jestem w ciąży. Przez całą ciąże przytyłam 5 kg, brzuch w 9 miesiącu miałam taki jaki ma się po większym obiedzie, czułam się dobrze itd. Jedynym objawem był brak miesiączki, ale to mi się zdarzało już wcześniej bez żadnej ciąży (problemy hormonalne), dlatego jak najbardziej jestem w stanie uwierzyć w tą historię.
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie