Zasnęła z płaskim brzuchem, a obudziła się w zaawansowanej ciąży. Nagle urodziła!

To drugie dziecko 18-latki.
Zasnęła z płaskim brzuchem, a obudziła się w zaawansowanej ciąży. Nagle urodziła!
źródło: Facebook (facebook.com/emmalouise.leggate.3)
07.04.2019

Cała ta historia wygląda jak scenariusz filmu grozy, ale wydarzyła się naprawdę. 18-letnia Brytyjka położyła się do łóżka z zupełnie płaskim brzuchem, a po przebudzeniu była już w zaawansowanej ciąży. Kilkadziesiąt minut później niespodziewanie została mamą. Jak to w ogóle możliwe?

Zobacz również: 19-latka przytyła i myślała, że to efekt jojo. Chwilę później... urodziła dziecko! (To był 9. miesiąc ciąży)

Emmalouise Leggate utrzymuje, że nie miała pojęcia o stanie błogosławionym i zupełnie nic na to nie wskazywało. Tym bardziej, że nie jest to jej pierwsze dziecko i przynajmniej teoretycznie powinna znać wszystkie symptomy.

Młoda mama przez 9 miesięcy nie miała porannych nudności, dziwnych zachcianek, ani nie czuła ruchów płodu. Brak miesiączki tłumaczyła sobie przyjmowaniem antykoncepcji hormonalnej.

Oczywiście nie zrobiłam żadnego testu, bo nie miałam objawów. Kompletnie nic nie wskazywało na ciążę. Lekarze tłumaczą, że mój brzuch urósł z dnia na dzień, bo wcześniej dziecko znajdowało się bliżej lędźwi. Nie miałam miesiączki od kiedy zaczęłam brać pigułki, więc to też mnie zmyliło. Tylko trochę przybrałam na wadze

- tłumaczy w rozmowie z mediami.

Nastolatka dowiedziała się o tym, że znowu zostanie mamą, zaledwie 45 minut przed rozwiązaniem. Nagle jej brzuch stał się wypukły i wtedy było wiadome, że potrzebuje pomocy lekarza. Do szpitala zawiozła ją babcia, ale Emmalouise nie zdążyła dotrzeć na oddział położniczy.

Zobacz również: Pokazała poród na YouTube. Zobacz, jak przychodzi na świat jej czwarte dziecko

Akcja porodowa była na takim etapie, że 18-latka musiała urodzić w samochodzie na szpitalnym parkingu. Kiedy do pojazdu dotarła położna - dziecko już było na świecie. Urodziła się zdrowa dziewczynka, której młodzi rodzice nadali imię Ciara. Mama i pociecha po fakcie trafiły do szpitala, gdzie spędziły 2 dni.

Mam tylko kilkanaście lat i dwoje dzieci, ale starsza córka już opiekuje się młodszą. To najlepsze, co mogło mi się przytrafić. Mam jednak nadzieję, że kolejnej takiej niespodzianki już nie będzie. Ta historia zmieniła mój stosunek do antykoncepcji, która jednak nie zawsze działa

- wyznaje.

Zobacz również: Ma zaledwie 21 lat i już 4 dzieci. Dwoje urodziła w toalecie, bo nie wiedziała, że jest w ciąży

Dzieci w ciąży. Uczennice podstawówki chwalą się rosnącymi brzuchami
Dzieci w ciąży. Uczennice podstawówki chwalą się rosnącymi brzuchami - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (17)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.04.2019 19:12
18 lat i dwoje dzieci ?! Japi3rdole co za patola..
zobacz odpowiedzi (7)
gość (Ocena: 5) 07.04.2019 18:05
Nie czuła że dziecko się rusza? Serio? Jak można nie zauważyć ciąży?
odpowiedz
K (Ocena: 5) 07.04.2019 13:31
Pigułka przy której nie ma się okresu? Co ona? Rzędem te pigułki brała bez tygodniowej przerwy lub placebo? Dziewczynka nawet nie wie jak stosować tabletki antykoncepcyjne, więc nic dziwnego że u niej nie zadziałały
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 07.04.2019 12:32
Tak to jest jak za robienie dzieci biorą się dzieci.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2019 11:29
18 lat i już dwójka dzieci? Masakra
odpowiedz

Polecane dla Ciebie