„Zaszłam w ciążę przez dziurawą prezerwatywę...”

Teściowa nie mogła pogodzić się z tym, że jej synowa nie chce mieć dzieci. Wtedy zaczęła dziurawić kondomy... Ta historia to hit Sieci!
„Zaszłam w ciążę przez dziurawą prezerwatywę...”
Fot. iStock
12.03.2019

Decyzja o powiększeniu rodziny nie może być podjęta zbyt pochopnie. Warto ją gruntownie przemyśleć, a już na pewno nie ulegać presji otoczenia. Wyłącznie przyszli rodzice wiedzą, czy odnajdą się w tej roli i poradzą sobie z wychowaniem potomstwa. Prośby, sugestie, a tym bardziej groźby ze strony innych nie powinny mieć miejsca.

Zobacz również: Po igraszkach zrobiła coś bardzo dziwnego. Chłopak przyłapał ją na gorącym uczynku

Jednak wciąż mają. Niektórzy rodzice i/lub teściowie młodych małżonków wspominają o tym, jak bardzo chcieliby zostać dziadkami. Straszą, że zbyt długie zwlekanie może odbić się na zdrowiu dziecka. Wiercą dziurę w brzuchu, aż dopną swego. Albo nie mówią zupełnie nic, bo znaleźli bardziej subtelny sposób na zrealizowanie swoich marzeń o wnukach.

Tak jak pewna pewna matka, która dowiedziała się, że syn i jego żona potomstwa wcale nie planują.

Do czego może to doprowadzić, najlepiej świadczy historia pewnej internautki. Młoda kobieta na łamach serwisu reddit.com opisała ze szczegółami, w jaki podstępny sposób teściowa próbowała ją… zapłodnić. Autorka wpisu i jej mąż powoli zbliżają się do trzydziestki. Biorąc ślub zdecydowali, że nie chcą mieć dzieci.

Postawili sprawę jasno i aby uniknąć niedomówień - poinformowali o tym swoją rodzinę. Niestety, matka mężczyzny zareagowała w najgorszy możliwy sposób. Wpadła w histerię i zaczęła krzyczeć, że to nieodpowiedzialne. Doprowadzi do „zagłady rodu”. Od tego momentu minęło sporo czasu, ale kobieta nadal nie pogodziła się z myślą, że kolejnego pokolenia już nie będzie.

Zamiast wciąż narzekać - postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. I to dosłownie.

Zobacz również: Zamarła, kiedy zobaczyła kreację teściowej. Ona chce to założyć na ślub

fot. Pixabay

Jakiś czas temu kobieta odwiedziła dom syna i jego żony. Była w wyjątkowo dobrym humorze i nie wzbudzała żadnych podejrzeń. Zaproponowała, że przygotuje dla nich pyszną kolację, ale potrzebuje do tego kilku składników. Młody mąż został wysłany przez nią na zakupy, a autorka wpisu jeszcze nie zdążyła wrócić z pracy.

Wkrótce dotarła i zauważyła, że nikogo nie ma w domu. Od razu ruszyła na piętro, żeby przebrać się po ciężkim dniu. Uchyliła drzwi o sypialni i zauważyła tam swoją teściową. Kobieta trzymała w dłoni wyciągnięte z szuflady prezerwatywy i jak gdyby nigdy nic - dziurawiła je.

Ewidentnie nie spodziewała się tego, że zostanie przyłapana na gorącym uczynku.

Kiedy otworzyłam drzwi, zobaczyłam jak delikatnie nakłuwa nasze kondomy. Odwróciła głowę w moim kierunku. Wyglądała jak spłoszona zwierzyna. Jak ryba wyciągnięta gwałtownie z wody. Zaczęła mamrotać pod nosem, że próbuje tylko ratować rodzinę i z szaleństwem w oczach rzuciła się do ucieczki. Wybiegła z domu, a ja nie zdążyłam powiedzieć nawet słowa

- relacjonuje internautka.

Jej mąż wrócił chwilę później i był wstrząśnięty opowieścią żony. Tym bardziej, że przypomniał sobie o poprzedniej wizycie matki. Prawdopodobnie już wtedy miała okazję zrealizować swój chory plan.

Co najgorsze - dopięła swego. Z aktualizacji dowiadujemy się, że małżonkowie faktycznie spodziewają się pierwszego dziecka i „nie wiedzą, jak sobie z tym poradzić”. Z mamą/teściową na razie nie utrzymują kontaktu.

Zobacz również: Nie odróżnia termometru od testu ciążowego. Myślał, że zostanie ojcem

Tak naprawdę wygląda ciąża. Odważyły się pokazać stan błogosławiony bez cenzury
Tak naprawdę wygląda ciąża. Odważyły się pokazać stan błogosławiony bez cenzury - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (15)

Ocena: 4.53 / 5
(Ocena: 5) 13.04.2019 22:10
Ja na miejscu autorki i jej meza celowo wyjechala bym jak najdalej od tesciowej tak zeby stara laszpra wnuka/wnuczke widziala tylko max raz do roku albo jeszcze rzadziej
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.03.2019 15:28
To podmień starej leki, żeby wykitowała i będziecie kwita. Ona zmusiła cię do dania życia komuś to ty odbierz jej życie.
odpowiedz
Mm (Ocena: 5) 12.03.2019 17:32
One niestety są do wszystkiego zdolne!!! Niech mi któraś powie ze ma idealna tesciowa to nie uwierzę!!!!!
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 12.03.2019 16:53
To usuń dziecko. Nikt ci rodzić nie każe
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 12.03.2019 12:49
Nawiedzona baba. Powinna usłyszeć, że jej wnuka zabili jeszcze w macicy albo oddali do adopcji. Niezależnie od tego, co młodzi zrobią w rzeczywistości.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie