Po igraszkach zrobiła coś bardzo dziwnego. Chłopak przyłapał ją na gorącym uczynku

On twierdzi, że nie miała do tego prawa.
Po igraszkach zrobiła coś bardzo dziwnego. Chłopak przyłapał ją na gorącym uczynku
fot. Pixabay
19.02.2019

W każdym poważnym związku powinien przyjść moment na szczerą rozmowę dotyczącą przyszłości. Warto ustalić priorytety, by przekonać się, czy zmierzamy w tym samym kierunku. Kiedy nasze plany są skrajnie odmienne - raczej nie uda się z tego stworzyć stałej relacji. Brak szczerości i działanie za plecami partnera to przepis na katastrofę.

Zobacz również: „Porzuciłem dziewczynę w ciąży. Nie żałuję i powiem wam dlaczego”

Dobrze wie o tym pewien internauta, który na łamach serwisu reddit.com zdecydował się opisać szokującą historię. Ta rozegrała się w jego sypialni, a główną bohaterką jest ukochana partnerka. Do niedawna prawdopodobnie kandydatka na żonę, a teraz także na… matkę jego dzieci. Wbrew woli zainteresowanego.

Po zakończonych igraszkach młody mężczyzna przyłapał partnerkę na czymś bardzo dziwnym.

fot. Thinkstock

Ja i moja dziewczyna mamy ponad 20 lat. Bliżej nam do trzydziestki. Jakąś godzinę temu kochaliśmy się. Ona nie stosuje antykoncepcji hormonalnej, więc użyliśmy prezerwatywy. Po stosunku od razu udałem się do łazienki. Wtedy ona krzyknęła przez drzwi: siusiu czy kupka?

Zabrzmiało to bardzo dziwnie, ale dla świętego spokoju odpowiedziałem, że to drugie. W rzeczywistości chciałem tylko oddać mocz. Wróciłem do sypialni szybciej, niż podejrzewała i zobaczyłem, jak ona wlewa zawartość kondoma do swojej pochwy. Jeszcze nigdy się tak nie bałem

- relacjonuje przerażony mężczyzna, który teraz chce się dowiedzieć, czy jego dziewczyna miała prawo coś takiego zrobić.

Zobacz również: Nie odróżnia termometru od testu ciążowego. Myślał, że zostanie ojcem

fot. Thinkstock

Autor wpisu jest niemal pewny, że jego partnerka dopuściła się nielegalnego czynu. Nasienie uznaje za swoją własność. Tym bardziej, kiedy nie wyraził zgody na na jego użycie. W akcie desperacji odebrał jej prezerwatywę, ale ta była już opróżniona. Nic więc dziwnego, że mężczyzna obawia się teraz nieplanowanej ciąży.

Internauci nie są zgodni, co powinien w tej sytuacji zrobić.

„Natychmiast zerwij z nią kontakt. Nie reaguj na jej zaczepki. Jeśli stwierdzi, że jest w ciąży, od razu zażądaj testu na ojcostwo”. „Ona nie zrobiła nic niezgodnego z prawem. Oboje wyraziliście zgodę na igraszki, więc sperma nie jest już tylko twoja”. „Lepiej zapytaj lekarza, czy zapłodnienie w ten sposób jest w ogóle możliwe” - radzą.

Zobacz również: Twierdzi, że jego żona jest LENIWA. Bo w ciąży przestała sprzątać, gotować i prać

Najmocniejsze zdjęcia, jakie kiedykolwiek wykonano na porodówce
Najmocniejsze zdjęcia, jakie kiedykolwiek wykonano na porodówce - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (16)

Ocena: 4.81 / 5
gość (Ocena: 5) 20.02.2019 12:25
Powinien ją jeszcze pozwać. Ciekawe jakie szczekanie robiłybyście jakby to on dziurawił gumki.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.02.2019 08:35
Dziewczyna zdesperowana lekko. Ale nie ma się co dziwić, faceci to takie bójcidupy teraz, że aż zakrawa to o śmieszność. A po 30-tce prawdopodobieństwo urodzenia zdrowego dziecka maleje w tempie logarytmicznym, poczytajcie troche, męskie patafiany i tchórze...
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 19.02.2019 23:56
Dałabym jej w pysk po takim czymś.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 2) 19.02.2019 20:20
aby doszło do zapłodnienia, plemniki muszą przebyć bardzo długą i trudną drogę! "Wlać" to za mało! Żenujący poziom wiedzy dorosłych ludzi! pominę fakt, że płodność kobiety spada po 25 roku życia. Wstyd lekarza pytać bo sie tylko facet ośmieszy niewiedzą.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.02.2019 13:17
Uważajcie mężczyźni,jestem kobietą i wiem,że co któraś kobieta tak zrobiła,niestety,żeby usidlić fajnego faceta
odpowiedz

Polecane dla Ciebie