Tak wygląda dziecko urodzone w pęcherzu płodowym. Niesamowite kadry z porodówki

Do takiej sytuacji dochodzi zaledwie raz na 100 tysięcy porodów.
Tak wygląda dziecko urodzone w pęcherzu płodowym. Niesamowite kadry z porodówki
źródło: Instagram (instagram.com/janabrasilfotografia)
16.02.2019

Zdjęcia z porodów cieszą się coraz większą popularnością. To nie tylko sposób na zachowanie wspomnień. Fotografie te pełnią także rolę edukacyjną, bo uświadamiają, jak naprawdę wygląda rozwiązanie. Bez retuszu, cenzury i przekłamań. Z krwią, płynami ustrojowymi i bólem widocznym na twarzy matki.

Zobacz również: Najmocniejsze zdjęcia, jakie kiedykolwiek wykonano na porodówce

Nie inaczej jest tym razem, bo mówimy o sytuacji bardzo rzadkiej. Zaledwie jedno na 100 tysięcy dzieci rodzi się w worku owodniowym. W większości przypadków pęcherz płodowy, w którym rozwija się nowe życie, wcześniej pęka. Bywa jednak i tak, że maleństwo przychodzi na świat szczelnie owinięte.

W niesamowity sposób udało się to uchwycić brazylijskiej fotografce. I to nie raz. Jana ma szczęście do niesamowitych kadrów, które chętnie pokazuje na Instagramie. Najciekawsze z nich zobaczysz w naszej galerii.

Zobacz również: Urodziła na łonie natury, bez lekarza i znieczulenia. Tak wygląda FREEBIRTH

Najmocniejsze zdjęcia, jakie kiedykolwiek wykonano na porodówce
Najmocniejsze zdjęcia, jakie kiedykolwiek wykonano na porodówce - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.02.2019 22:57
jakim trzeba BYC DEBILEM zeby pisac takie komentarze o 3 nad ranem ? h.uj mnie obchodzi twoja ciaza i gowniaki tepa strzalo
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.02.2019 03:05
Może dzieci częściej przychodziłyby na świat w worku owodniowym, gdyby nie fakt, że jest on często nacinany przez położne. Sama tak miałam, po 14h porodu było już pełne rozwarcie, skurcze parte się zaczęły i wtedy położna nacięła ten worek i wody odeszły...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie