Makabryczny tort z fekaliami na baby shower. Ciężarna dostała go od siostry

Wypróżnianie się w czasie porodu nie powinno być tematem tabu - twierdzi.
Makabryczny tort z fekaliami na baby shower. Ciężarna dostała go od siostry
źródło: Facebook (facebook.com/cakeo.rama.5)
11.11.2018

Organizacja baby shower staje się powoli kolejną świecką tradycją. Decyduje się na to coraz więcej przyszłych mam. Spotkanie w gronie najbliższych tuż przed rozwiązaniem daje im poczucie, że dziecko przyjdzie na świat w kochającym otoczeniu. Nie wspominając o okolicznościowych prezentach, które na pewno przydadzą się w pierwszych tygodniach jego życia.

Zobacz również: Najdziwniejsze zabawy na BABY SHOWER. Myślicie, że się przyjmą w Polsce?

To prężnie rozwijający się biznes. Na rynku działają już firmy tworzące np. bukiety z pieluch, producenci dekoracji, a także wyspecjalizowani cukiernicy. Impreza tego typu nie może obyć się bez tortu na cześć malucha. Zazwyczaj zdobionego figurkami czy postaciami z bajek. Wypiek jest słodki nie tylko w smaku, ale i pod względem wizualnym.

Przynajmniej taki powinien być. Ta historia udowadnia jednak, że różnie z tym bywa.

Rebecca Pilkington, właścicielka firmy cukierniczej Cake O Rama, otrzymała niedawno nietypowe zlecenie. Miała przygotować wyjątkowo niestandardowy tort z okazji baby shower. Zamówiła go siostra ciężarnej, która najwyraźniej chciała z niej nieco zadrwić.

Ciasto miało przedstawiać prawdziwy poród. Ten nie może obyć się bez zakrwawionej waginy i wychodzącej z niej główki noworodka. Brzmi makabrycznie, ale podobne przysmaku robią furorę już od dawna. Nowością miał być dodatkowy szczegół - wypróżnianie się w trakcie porodu.

Brytyjska mistrzyni cukiernictwa potraktowała prośbę bardzo serio i tak powstało to cudo…

Zobacz również: MAKABRYCZNE torty z okazji narodzin dziecka: Zakrwawione łono z noworodkiem! (PRZESADA?)

Temat został potraktowany wyjątkowo dosłownie, a klientka jest zachwycona efektem. „Dziękuję ci bardzo za to dzieło. Moja siostra była wniebowzięta, kiedy je zobaczyła. Myślę, że wkrótce otrzymasz więcej takich zleceń” - napisała w komentarzu pod zdjęciem opublikowanym na Facebooku.

Sama nie byłabym zadowolona, gdybym dostała coś takiego na moje własne baby shower. Niektórym ludziom taka estetyka jednak się podoba. Uważają to za przezabawne

- zdradziła autorka w rozmowie z mirror.co.uk. Kobieta jest już wprawiona w podobnych przedsięwzięciach. Dekorowanie tortu zajęło jej zaledwie godzinę.

Wygląda smacznie?

Zobacz również: Historia Agaty: „Uczestniczyłam w przerażającym baby shower”

Zdjęcia porodu BEZ CENZURY. Na taki widok nie jesteś gotowa (Uwaga –TYLKO 18+)
Zdjęcia porodu BEZ CENZURY. Na taki widok nie jesteś gotowa (Uwaga –TYLKO 18+) - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
kociara (Ocena: 5) 11.11.2018 14:15
Takie baby shower może i jest fajne ale moim zdaniem nie powinno się odbywać przed porodem tylko po. Bo co jeśli pojawią się jakieś komplikacje i dziecko umrze albo w ogóle urodzi się martwe? Takie rzeczy się zdarzają przecież
zobacz odpowiedzi (2)
Byk (Ocena: 5) 11.11.2018 13:11
Nie podoba mi sie ten cyrk z Baby Shower. Wiele kobiet woli swoją ciążę przeżywać intymnie. Nie chodzi o ukrywanie, ale o to, że nie epatują nią i wszelkie fizjologiczne aspekty tego okresu zachwują dla siebie, lekarza, i dla najbliższej rodziny. Na pewno nie chciałabym uczestniczyć w czymś takim jako gwiazda wieczoru.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.11.2018 10:13
Jprd...Im bardziej mieszkam w tym porytym kraju i czytam takie artykuły jak ten, tym bardziej to utwierdza mnie w przekonaniu, że jego obywatele cierpią na niedo..je..banie mózgowe. Czas już chyba wracać do Polski.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie