Pielęgniarka pochwaliła się słodkim zdjęciem z porodówki. Nie zauważyła, co dzieje się za nią

Dzięki jej nieostrożności z młodej mamy śmieje się cały Internet.
Pielęgniarka pochwaliła się słodkim zdjęciem z porodówki. Nie zauważyła, co dzieje się za nią
fot. Unsplash / Facebook (facebook.com/bubswarehouse)
09.10.2018

Jeszcze do niedawna porodówka była miejscem wyjątkowo intymnym. Młoda mama mogła liczyć na spokój i prywatność. Jeśli chciała się pochwalić pociechą, która dopiero przyszła na świat, robiła to na własnych warunkach. Wszystko zmieniły media społecznościowe i coraz większa skłonność do ekshibicjonizmu. Fotografujemy i filmujemy wszystko bez nawet chwili zastanowienia.

Zobacz również: Nie każdy niemowlak wygląda jak bobas z reklamy. Przerażeni rodzice pokazali zdjęcia

Przekonała się o tym boleśnie pewna pacjentka oddziału położniczego. Młoda kobieta właśnie urodziła dziecko. Leży zmęczona na szpitalnym łóżku, nie podejrzewając, że za chwilę będzie śmiał się z niej cały Internet. Wszystko za sprawą wyjątkowo mało ostrożnej pielęgniarki.

Ta chciała koniecznie podzielić się kulisami swojej pracy. Dumnie pozuje z noworodkiem, zapominając o tym, co dzieje się w tle.

Na pierwszym planie widzimy dumną pracownicę szpitala obejmującą dziecko urodzone dosłownie przed chwilą. Na drugim - wycieńczoną mamę maleństwa, która odpoczywa po trudnej akcji porodowej. Kobieta wciąż leży z rozchylonymi nogami.

Zobacz również: Młode mamy ujawniają brutalne szczegóły porodu: „Krew lała mi się po nogach”

Niektórzy ludzie tak się spieszą, by podzielić się zdjęciem dziecka na Facebooku, że zapominają mu się przyjrzeć przed publikacją

- czytamy w opisie fotografii, która pierwotnie pojawiła się w Sieci rok temu, ale od kilku dni znowu robi furorę w Internecie.

Dla jednych to po prostu zabawny kadr. Dla innych - przestroga.

„Biedna kobieta. Leży zupełnie nieświadoma tego, że za chwilę stanie się gwiazdą”. „Kolejny punkt przygotowań do porodu: sprawdzić, czy pracownicy szpitala mają przy sobie telefony”. „Cieszę się, że kiedyś nie było mediów społecznościowych. Mąż zrobił mi dokładnie takie samo zdjęcie”. „Wygląda zabawnie, ale tak naprawdę to szczyt upokorzenia - czytamy w komentarzach.

Niestety, to nie pierwszy i zapewne nie ostatni taki przypadek. Podobne zdjęcia regularnie trafiają do mediów, więc problem wydaje się jak najbardziej realny i powszechny.

Zobacz również: Tak naprawdę wygląda cesarskie cięcie. Położnik pokazał je bez cenzury

NAJMOCNIEJSZE fotki z porodówki. Nawet matki mają problem, żeby na to patrzeć
NAJMOCNIEJSZE fotki z porodówki. Nawet matki mają problem, żeby na to patrzeć - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (18)

Ocena: 4.78 / 5
gość (Ocena: 5) 10.10.2018 11:56
To jeszcze gorzej. Mam nadzieję, że ta rodząca kobieta zostawiła tego debila i płaci wysokie alimenty. Takie debilne geny powinny zostać zlikwidowane, a nie powielone.
odpowiedz
Joana (Ocena: 5) 10.10.2018 06:49
Przecież pielęgniarka sobie sama zdjęcia nie zrobiła ? obstawiam, że to cyknął dumny tatuś i wrzucił do Internetu ?
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 09.10.2018 21:42
Już widzę jak jakieś zboki porobily zbliżenia i sobie trzepią przy tym zdjęciu . masakra. ta glupią szmate powinno się torturować chyba za to !
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.10.2018 21:27
Jakim prawem robi sobie zdjęcie w pracy z czyimś dzieckiem na porodówce ? Niedość że dziecko w szoku , to matka upokorzona.To powinno być zabronione i karane i to bardzo ostro ! wysokie odszkodowanie i by ją głupoty oduczyło i innych takich . jak tu teraz iść do szpitala do porodu ? niech się ktoś tym lepiej zajmie i to poważnie.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 09.10.2018 19:03
Jak widać skończone studia, czy dobra szkoła z idiotów nie zrobią ludzi inteligentnych. Ta pani jest tego idealnym przykładem. Inteligencja to rzecz wrodzona, nie nabyta.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie