Przez 4 lata bezskutecznie starali się o dziecko. Dopiero lekarz odkrył, co robili źle

Okazało się, że młode małżeństwo... nie wiedziało, skąd się biorą dzieci!
Przez 4 lata bezskutecznie starali się o dziecko. Dopiero lekarz odkrył, co robili źle
Fot. Unsplash
03.09.2018

Niepłodność to epidemia XXI wieku. Coraz więcej par ma problem z zajściem w ciążę. Wiele z nich przez lata bezskutecznie stara się o dziecko. Ratunkiem okazują się bardziej inwazyjne metody, ale nie we wszystkich przypadkach działają. To ogromny dramat dla tych, którzy marzą o powiększeniu rodziny. W skrajnych przypadkach prowadzi nawet do rozpadu szczęśliwego dotąd związku.

Zobacz również: Tak wygląda macierzyństwo. Młoda mama ujawniła brutalną prawdę

Podobnie mogło być tym razem. 24-letnia kobieta i jej o 2 lata starszy mąż przez kilka lat walczyli o to, by móc powitać na świecie swojego potomka. Niestety, bez efektów. Oboje byli zdrowi i zdolni do poczęcia, więc przypadek ten należało potraktować jako zagadkę medyczną.

Ta właśnie się rozwiązała i zszokowała środowisko medyczne. Okazało się, że młodzi małżonkowie zwyczajnie nie wiedzieli… skąd się biorą dzieci.

Nie stwierdzono u nich żadnych chorób. Pomimo tego, że przez 4 lata starali się o dziecko, nie byli w stanie go począć. To wywołało frustrację nie tylko u nich. Najbliższa rodzina wywierała na nich presję, bo rodzice małżonków nie mogli doczekać się wnuków. Kosztowało ich to sporo stresu

- relacjonuje cytowany przez „Daily Star” położnik.

Dopiero w czasie szczegółowego wywiadu medycznego na światło dzienne wyszły nowe informacje. 24-letnia żona poskarżyła się, że w czasie stosunku regularnie odczuwa silny ból. Konieczne było badanie, a jego wynik zaszokował doświadczonego lekarza. Ten potwierdził, że kobieta nadal jest dziewicą.

Zobacz również: Wyznanie Emilii: „Zaszłam w ciążę po pijaku. Chciałam studiować, a nie rodzić dzieci”

Jakim cudem błona dziewicza Chinki pozostała nienaruszona, skoro para przez 4 lata starała się o dziecko? Odpowiedź na to pytanie jest zdecydowanie prostsza (i dziwniejsza), niż może się wydawać. Młodzi małżonkowie najwyraźniej nigdy nie kochali się w tradycyjny sposób. Przez długie lata związku w grę wchodziły wyłącznie igraszki analne, a oni nie mieli świadomości, że można inaczej.

Kiedy sprawa wyszła na jaw i specjalista poinstruował ich, jak należy to robić, kobieta wkrótce zaszła w upragnioną ciążę.

Pary o tak niskiej wiedzy na temat anatomii i życia intymnego zdarzają się bardzo rzadko. Regularnie spotykam jednak pacjentów, którzy nie do końca wiedzą, jak działa ludzka płodność

- zdradza położnik, który w podziękowaniu za odkrycie otrzymał od przyszłych rodziców kurę oraz 100 jajek w prezencie.

Zobacz również: Ciążą jednak można się zarazić! Uważaj na koleżanki, które spodziewają się dziecka

Nazwali ją najpiękniejszą mamą w Polsce. Kasia podbija Instagram
Nazwali ją najpiękniejszą mamą w Polsce. Kasia podbija Instagram - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 06.12.2018 17:38
Podobno cztalam gdzies to bylo w kraju arabckim gdzie mezczyzna nienawidzi kobiety i wspolzyja tylko dla rozmnazania i to nie kalsycznie a wlasnie w taki sposob
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 19.09.2018 01:37
Nie wiem czy się śmiać czy płakać.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 03.09.2018 13:30
no nie wierzę ha ha ha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie