Księżna Meghan jest w ciąży?!

Podobno wskazuje na to kilka rzeczy.
Księżna Meghan jest w ciąży?!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/meghanmarkle_hd/)
24.05.2018

Temat numer jeden, którym zajmowały się media, już przeminął. Po ślubie Meghan i Harry’ego pozostały wspomnienia. Obecnie wypłynęła kwestia posiadania przez nich potomstwa. Ludzie zastanawiają się, kiedy para zdecyduje się na dziecko. Wiele osób przypuszcza, że księżna Sussex już jest w ciąży. Ma za tym przemawiać kilka szczegółów, które wskazał portal popularne.pl.

Justyna Żyła ma pomysł na nowy biznes. Nie uwierzysz, co wymyśliła

Pierwszym z nich jest suknia ślubna. Specjaliści w dziedzinie mody dostrzegli, że jest zbyt duża. Nawet jeżeli Meghan w ostatnim tygodniu straciła na wadze z nerwów, czuwał nad nią sztab specjalistów. Mogli więc dokonać poprawek nawet w krótkim czasie. Niektóre osoby są zdania, że zbyt duża suknia to celowy zamiar, mający służyć ukryciu brzuszka.

Drugi dotyczy wyglądu księżnej Meghan podczas pierwszego publicznego wyjścia jako żona księcia Harry’ego. Wybrała ona z tej okazji jasną kreację. Na jednym ze zdjęc widać lekką wypukłośc na brzuchu. Trudno jednak stwierdzić na 100 proc. czy chodzi o ciążę czy niekorzystne ułożenie sukienki.

Kolejny odnosi się do tajemniczych uśmiechów i spojrzeń wymienianych przez Meghan i Harry’ego w trakcie kazania na ślubie. Akurat wtedy, gdy była mowa o potomstwie. Zdaniem internautów coś może być na rzeczy.

Portal popularne. pl zwraca również uwagę na wizytę Meghan i Harryego w centrum naukowym, które pomaga w rozwojowi współczesnym biznesom. Z owym centrum związana jest marka Shnuggle, produkująca rzeczy dla dzieci. Na portalu czytamy, że Meghan rozmawiała z jej przedstawicielką i zdradziła, że co do kwestii potomstwa pomiędzy nią a Harrym wszystko jest jasne.

Na razie można mówić tylko o przypuszczeniach. Nie są one jednak bezpodstawne, zważywszy na to, że księżna Sussex przekroczyła 35. rok życia. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na doniesienia od Kensington Palace.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.05.2018 16:51
To się skończy rozstaniem
odpowiedz
monika (Ocena: 5) 24.05.2018 15:59
Zycze im jak najlepiej
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo