„Dziewczyna najpierw wrobiła mnie w dziecko, a teraz zmusza do ślubu” (Trudna historia Patryka)

Kobieta posunęła się do szantażu.
„Dziewczyna najpierw wrobiła mnie w dziecko, a teraz zmusza do ślubu” (Trudna historia Patryka)
Fot. iStock
03.04.2018

Łapanie faceta na dziecko to chwyt stary jak świat. Pod tym względem czasy w ogóle się nie zmieniły. Niektóre kobiety nadal próbują usidlić życiowego partnera, posuwając się do nieczystej gry. Honor i ewentualne problemy nie mają dla nich znaczenia. Są zdecydowane na wszystko.

Patryk już wie, że jego dziewczyna próbuje wrobić go w dziecko. Niedawno oznajmiła mu, że jest z nim w ciąży. Mężczyzna usłyszał, że będzie musiał ożenić się z Dominiką. Patryk ma dowody na to, że jej działanie było celowe. Nie chce brać ślubu z kobietą, która go oszukuje, ale obawia się, że ona będzie próbowała postawić na swoim za wszelką cenę. A jeżeli nie uda się jej z małżeństwem, zaszkodzi jemu i jego rodzinie.

- Słyszałem wiele takich historii, ale nie podejrzewałem, że Dominika posunie się do czegoś podobnego. Jestem na przemian zniesmaczony i wzburzony jej postępowaniem. Pomyliłem się co do niej.

Jesteśmy ze sobą od dwóch lat. Aż do momentu, w którym zrozumiałem, czego się dopuściła, byłem w niej zakochany do szaleństwa. Myślałem, że to ta jedyna. Miałem zamiar się z nią ożenić, ale jeszcze nie teraz, dopiero za kilka lat. Wiedziałem, że jej się spieszy, ponieważ jest ode mnie trzy lata starsza. Dlatego byłem z nią szczery. Powiedziałem, że jeszcze nie czuję się gotowy na małżeństwo, o dzieciach nawet nie wspominając. Wydawało mi się, że przyjęła to ze spokojem.

Zobacz także: 30 chamskich tekstów, które słyszą kobiety w ciąży

dziewczyna wrobiła faceta w dziecko

Fot. unsplash.com

Po kilku miesiącach od tej rozmowy Dominika zaprosiła mnie do siebie na kolację i pokazała pozytywny test ciążowy. Zamurowało mnie. Wtedy ona słodkim głosem poinformowała mnie, że będziemy mieli dzidziusia, więc czeka na pierścionek zaręczynowy.

Kiedy zacząłem z nią rozmawiać, okazało się, że „chyba zapomniała wziąć pigułkę”, ale przecież to nic nie szkodzi, bo i tak kiedyś miałem zamiar poprosić ją o rękę. Od razu zaczęłm podejrzewać, że zostałem wrobiony w dziecko i zapytałem ją o to wprost. Zaczęła się wypierać, ale bardzo nieporadnie. Tego dnia pokłóciliśmy się.

Patryk opowiada, jak zyskał pewność, że Dominika wszystko zaplanowała.

- Uparłem się, że pójdę razem z nią do ginekologa. Na miejscu okazało się, że to jej pierwsza wizyta u tego specjalisty. Byłem bardzo zdziwiony, bo Dominika ma 27 lat, ale najbardziej uderzyło mnie to, że w takim razie nie mogła brać tabletek. Zapytałem ją o nie po wizycie, a ona powiedziała, że zdobyła je nielegalnie. Oczywiście nie uwierzyłem w jej słowa. Było po niej widać, że kłamie.

Mężczyzna postanowił wyłożyć karty na stół.

dziewczyna wrobiła faceta w dziecko

Fot. unsplash.com

Niedawno poszedłem do Dominiki i powiedziałem, że wiem o wszystkim. Byłem miły i starałem się zachować spokój, chociaż wszystko się we mnie gotowało. W ten sposób chciałem sprawić, aby sama się do wszystkiego przyznała. Udało się. Dominika rozpłakała się i wyznała, że bardzo pragnie być moją żoną. Chyba myślała, że weźmie mnie na litość, ale ja nie miałem zamiaru jej ulec. Brzydzę się takim krętactwem. Powiedziałem jej, że z nami koniec i nigdy się z nią nie ożenię.

Patryk wiedział, że od alimentów się nie wykręci, ale myślał, że przynajmniej nie będzie miał obowiązku żenić się z kobietą. Uważał, że skoro Dominika go wrobiła, nie musi się zachowywać jak dżentelmen.

- Ja zawsze naciskałem na to, żebyśmy zabezpieczali się podwójnie. Ona nie chciała o tym słyszeć. Jakiś czas temu przekonała mnie, że pigułki wystarczą. Teraz wychodzi jednak na to, że nigdy żadnych nie brała. Dopóki używałem prezerwatyw nie zachodziła w ciążę, a potem specjalnie mi je wyperswadowała.

Byłem strasznie głupi, że niczego nie podejrzewałem. A teraz będę musiał zmierzyć się z konsekwencjami. Sytuacja bardzo się skomplikowała.

Miasto, w którym mieszkamy, nie jest duże. Najgorsze jest to, że Dominika ma bogatego i znanego krewnego. Boję się, że może wpłynąć na moją sytuację zawodową. I nie tylko moją. Cała moja rodzina może ucierpieć. Po prostu nie wierzę, że ona posuwa się do szantażu.

 

dziewczyna wrobiła faceta w dziecko

Fot. unsplash.com

Wczoraj była u mnie. Powiedziała, że jeżeli nie ożenię się z nią, jej krewny zacznie działać, a wtedy zarówno ja, jak i moi bliscy pożałujemy tego. Poza tym zadzwoniła do moich rodziców i zrobiła ze mnie niehonorowego faceta. Awanturowała się, że zrobiłem jej dziecko, więc muszę ponieść za to odpowiedzialność. Moja mama płakała, gdy opowiadała mi o wszystkim. Mówiła, że nie tak mnie wychowała i w ogóle nie mogłem do niej dotrzeć.

Widzę, że Dominika próbuje zniszczyć moje dobre imię, aby tylko postawić na swoim. Obawiam się, że nie cofnie się przed niczym.

Nie podejrzewałem, że może być zdolna do czegoś takiego. Mam wrażenie, że do tej pory byłem w związku z zupełnie innym człowiekiem.

I co ja mam teraz zrobić? Ożenić się z taką intrygantką? Kto wie, do czego ona jest zdolna? Z drugiej strony na szali leży dobro mojej rodziny i moje dobre imię. Stawka jest wysoka. Od decyzji, którą podejmę, zależy reszta mojego życia.

Zobacz także: Polska trenerka pokazała brzuch w czasie połogu. Tak wygląda miesiąc po porodzie

Komentarze (35)

Ocena: 4.63 / 5
gość (Ocena: 5) 30.05.2018 10:51
Ślub na siłę??? To nie te czasy. Wytłumacz dziewczynie, żeby poczuła się celebrytką - one też mają nieślubne dzieci. Jak dziewczyna łapie faceta na ciążę to mui się liczyć z tym, że facet się nie ożeni. Natomiast szantaż i straszenie jest obrzydliwe. Nie wyobrażam sobie ślubu z taką osobą.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.04.2018 09:29
Dobrze byłoby, gdyby autor sprowokował ją do ponownych gróźb i nagrał to wszystko. Mógłby póżniej wejść na drogę sądową, gdyby owy krewny faktycznie zaczął szkodzić jego rodzinie, chociaż nie wydaje mi się żeby coś takiego miało miejsce. Bez sensu jest żenić się z dziewczyną w takich okolicznościach. Alimenty z pewnością będzie musiał płacić i pewnie z zemsty uniemożliwią mu kontakt z dzieckiem. I tu autor może się zdziwić, gdy dziecko sie urodzi i zacznie mu na nim zależeć.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.04.2018 11:45
To niesamowite że jak "biednego chłopczyka " dziewczyna wpędzi w dziecko to jest zła i niedobra,powinna się leczyć.Ale jak kobieta zostanie zapłodniona wbrew swojej woli,to wszyscy mówią że wiedziała do czego prowadzi rozkładanie nóg i że facet dobrze zrobił,bo ile można czekać. Mnie tak wrobił wieloletni partner,sam się przyznał że przedziurawił prezerwatywy.Wszyscy mu gratulowali,i byli oburzeni że w ogóle śmiem marudzić.Bo on miał potrzebę zostać ojcem i powinnam się cieszyć że chce mieć ze mną dzieci. Od razu informuję że niektóre kobiety nie mogą z powodów natury medycznej przyjmować antykoncepcji doustnej hormonalnej.Nie, wkładka domaciczna też nie zadziała jeśli występuję deformacja macicy lub macica dwurożna. .Z powodów zdrowotnych byłam i jestem skazana na antykoncepcje mechaniczną ( niestety tą mniej skuteczną,tylko specjalne prezerwatywy bez żadnych super dodatków,żele plemnikobójcze aplikowane dopochwowo odpadają,alergia)Piszę o tym bo wszyscy zawsze zwalają odpowiedzialność na kobietę,a taka jest prawda że facet jest tak samo winny.Co z tego że dziewczyna w tekście powiedziała pokrzywdzonemu że bierze tabletki.Jakby miał trochę rozumu to i tak mógł założyć dodatkowo prezerwatywę,miał taką możliwość,był pewny że nie chce mieć teraz dzieci ,i po prostu powinien dodatkowo się zabezpieczyć.Rozumiem że nie chce brać ślubu ,ja też nie wzięłam.Mam tylko nadzieje że nie będzie odgrywał się za głupotę matki na dziecku.Ja swoje kocham ,ciesze się że jest,ale na byłego partnera po prostu nie mogę patrzeć.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.04.2018 11:49
Jeśli wejdziesz z nią na drogę sądową to możliwe, że uda ci się wykręcić od płacenia alimentów. Były już takie przypadki, w których kobiety specjalnie się zapładniały spermą mężczyzny bez ich wiedzy aby wyłudzić od nich pieniądze lub tak jak w twoim przypadku zmusić do małżeństwa. Jednak niestety w tym kraju droga sądowa to najgorsze rozwiązanie problemu. Dziewczyna jest psychiczna i cię szantażuje. Zastanów się czy chcesz spędzić z nią całe życie.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 04.04.2018 07:20
Jak ożenisz się z taką wariatką będziesz żałował do końca życia, a druga rzecz to szkoda mi dziecka, które bedzie tylko po to żeby zatrzymać przy sobie faceta... A jak jej sie nie uda? Co zrobi? Zabije? Biedne maleństwo :(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo