Tak małego ciążowego brzucha jeszcze nie widziałaś. To już 9. miesiąc, a on prawie w ogóle nie urósł!

Jak to możliwe?
Tak małego ciążowego brzucha jeszcze nie widziałaś. To już 9. miesiąc, a on prawie w ogóle nie urósł!
źródło: Instagram (instagram.com/yiota)
15.01.2018

Yiota Kouzoukas gościła na naszych łamach na początku listopada ubiegłego roku. 29-latka była w 6. miesiącu ciąży i już wtedy musiała się tłumaczyć, dlaczego jej brzuch wygląda tak, jak wygląda. Internetowa celebrytka i jedna z pomysłodawczyń popularnej marki modowej Sabo Skirt, nie mogła i nie chciała ukrywać tego faktu przed ponad 200 tys. obserwatorów.

Kiedy upubliczniła informację o tym, że spodziewa się dziecka, nie spodziewała się wywoła tym aż takie zamieszanie. „Fani” natychmiast zarzucili jej, że nie nadaje się na matkę, bo… nie tak powinna wyglądać ciężarna. Zaniepokoił ich niewielki brzuch, który miał świadczyć o tym, że Australijka się głodzi.

Wyprowadziła ich z błędu, a krytykom na pewno zrobiło się głupio.

Zobacz również: Tak wygląda brzuch 18-letniej ciężarnej. Jest tak płaski, że dyskutują o nim tysiące internautów!

 

Yiota Kouzoukas

źródło: Instagram (instagram.com/yiota)

W lutym 2017 roku trafiła do szpitala z wyjątkowo silnym bólem towarzyszący miesiączce. Zdiagnozowano u niej endometriozę i zakwalifikowano do operacji. 3 miesiące po zabiegu Yiota zorientowała się, że jest w ciąży. Wcześniej, ze względu na przypadłość, nie było to możliwe.

29-latka nie bardzo chciała wierzyć, że spodziewa się dziecka, bo jej brzuch pozostawał zupełnie płaski. Jak się później okazało, wszystkiemu winna jest odwrócona macica, która rozrastała się do wnętrza ciała, a nie na zewnątrz. Maleństwo rozwijało się prawidłowo, ale w nieco innym miejscu, niż to zazwyczaj bywa.

W 4. miesiącu ciąży sytuacja wróciła częściowo do normy, ale kobieta nadal nie wygląda na ciężarną.

Zobacz również: „Nieprzyzwoicie zgrabna mama”. Nie uwierzysz, kiedy właścicielka tego boskiego ciała urodziła dziecko…

Yiota Kouzoukas

źródło: Instagram (instagram.com/yiota)

Dziś Yiota jest już w 9. miesiącu ciąży i w najbliższym czasie urodzi. Jest pod stałą opieką lekarzy i wiadomo, że dziecko rozwija się prawidłowo. Co nie zmienia faktu, że wciąż musi się tłumaczyć. Nadal podejrzewa się ją o zbyt wymagający trening i głodówkę. Pomimo tego, że jej dziecko waży już ponad 3 kg.

Mój tors jest dość krótki, a brzuch naturalnie płaski, dlatego wciąż jestem taka zgrabna. Od dawna nie ćwiczę, żeby uniknąć ewentualnych powikłań - tłumaczyła fanom na swoim Instagramie.

Czekamy na wieści o narodzinach maluszka!

Zobacz również: Oto jak Kylie Jenner ukrywa ciążowy brzuszek!

Yiota Kouzoukas

źródło: Instagram (instagram.com/yiota)

Tak zmieniał się jej brzuch od 5. do 7. miesiąca ciąży

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
J (Ocena: 5) 15.01.2018 14:54
Teraz to taki nowy powod do lansu. Jestem taka piekna i szczupla, nawet w ciazy nie przytylam. Klekajcie i wstydzcie sie opuchniete wieloryby!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 15.01.2018 10:54
Ja tez kojarzę laskę z takim brzuchem. Przytyla 3 kg. Urodzila zdrowe 2,5 kilowe dziecko. Znalam tez dziewczyne ktora miala nadmiar wod plodowych i w 7 miesiacu wygladala jak na koncowce ciazy z teojaczkami :/ zasna na szczescie nie obnosila sie z tym po internetach
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.01.2018 09:04
cały problem polega na tym że się tym chwali, gdyby nie udostępniałą zdjęć w bieliźnie ewidentnie świadczących o tym, że "patrzcie jaka jestem chuda i fajna" to by nie miała fali krytyki nad sobą!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 15.01.2018 03:43
Widziałam taki ciążowy brzuch, a nawet mniejszy - w lustrze, gdy sama byłam w ciąży. Gdy byłam w 9 miesiącu to znajomi, albo w ogóle nie wiedzieli o ciąży, albo stawiali, że to dopiero 4 miesiąc. Wpływ na to wg mojego lekarza miało tyłozgięcie macicy i wysoki wzrost.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo