Ujawniła, jak NAPRAWDĘ wygląda poród i przeraziła tysiące kobiet (Zdjęcia 18+)

Może i piękne, ale bardziej straszne - twierdzą internautki. Pokazała za dużo?
Ujawniła, jak NAPRAWDĘ wygląda poród i przeraziła tysiące kobiet (Zdjęcia 18+)
źródło: Instagram (instagram.com/laceybarrattphotography)
12.01.2018

Istnieją takie tematy, o których mówi się albo dobrze, albo wcale. Poród zdecydowanie do nich należy. Cud narodzin pokazuje się jako doświadczenie piękne, sterylne i bezbolesne. Krew, pot i łzy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Czy aby na pewno? Ona ma w tej kwestii zupełnie inne zdanie. Fotografka, która spełnia się również jako pomagająca ciężarnym doula, nie ma zamiaru niczego ukrywać.

Zdjęcia autorstwa Lacey Barratt są szczere, prawdziwe i bardzo surowe. Wzruszają, zachwycają, ale czasami też przerażają. Wzbudzają autentyczne emocje i właśnie dlatego jest o nich tak głośno. 30-letnią artystkę z Australii na Instagramie obserwuje już niemal 25 tysięcy osób, ale popularność jej prac wykracza daleko poza to grono.

Sama określa swoje fotografie mianem „pięknego chaosu” i „prawdy bez poczucia winy”. Wielu docenia tę autentyczność, ale nie brakuje też takich, według których niepotrzebnie epatuje cierpieniem. Ich zdaniem te sceny mogą zniechęcić wiele kobiet do macierzyństwa. Jesteś gotowa, aby to zobaczyć?

Zobacz również: Kilka słów do kobiet, którym wizyta na porodówce kojarzy się z krwawym horrorem

Polecane wideo

Komentarze (62)

Ocena: 5 / 5
Lea (Ocena: 5) 16.01.2018 16:24
Kończe moje wpisy bo większość z was to leniwe,wredne paskude lalunie które siedzą na kartach kredytowych swoich facetów i tak jest im dobrze. Albo wpadają z każdnym facetem a potem biegają by dokonywać 10 aborcji rocznie. Jesteście jebnięte równo pod sufitem. Boże jak ja was nienawidzę,polskie zdziry,
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 15.01.2018 23:01
Przerazila? A myslaly, ze jak sie rodzi dzieci?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.01.2018 21:27
Poród to najbardziej obleśna rzecz jaka może być. Wielki bachor wychodzący z małego krocza. Nigdy nikt mnie do tego nie zmusi.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 15.01.2018 19:39
Kiedyś przy porodach było pół wsi. Akuszerka, matka, ciotki, babcie. Dziewczynki od małego Obserwowały rodzące się kotki, pieski, świnki, cielaki, itd. Poród JEST naturalny. Ani obrzydliwy, ani straszny, ani piękny. Takie zdjęcia nikogo nie zniechęcą do posiadania dzieci, co najwyżej otworzy oczy na rzeczywistość.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 15.01.2018 14:58
Pomijając fakt, że pokazywanie tak intymnych zdjęć uważam za chore, to co w tym strasznego? Wiadomo, że poród nie jest najpiękniejszym (wizualnie) wydarzeniem, ale co niby jest strasznego w tych zdjęciach?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie