Tak wygląda brzuch 18-letniej ciężarnej. Jest tak płaski, że dyskutują o nim tysiące internautów!

Dziewczyna rodzi za 3 miesiące, ale jej figura zupełnie na to nie wskazuje.
Tak wygląda brzuch 18-letniej ciężarnej. Jest tak płaski, że dyskutują o nim tysiące internautów!
źródło: Facebook (facebook.com/reannajustin.peacock)
06.01.2018

W Internecie każdy może podawać się za eksperta i wyrażać swoje zdanie w każdej, nawet najbardziej skomplikowanej kwestii. Z jednej strony to dobrze, bo na tym polega wolność słowa. Z drugiej - niektórzy naprawdę powinni przestać wypisywać wszystko, co im ślina na język (klawiaturę) przyniesie. Przekonała się o tym chyba każda aktywna w Sieci ciężarna.

Komentatorki nie mogą się powstrzymać i z ogromnym zacięciem komentują wielkość, kształt czy kąt nachylenia twojego brzucha. Bez znajomości tematu sugerują, że coś jest nie tak, bo nie dbasz należycie o siebie i rozwijające się w twoim łonie dziecko. Reanna Stephens ze Stanów Zjednoczonych sama stała się ofiarą takich „ekspertek”.

18-latka została oskarżona o to, że udaje ciężarną. O wielkości jej brzucha dyskutują tysiące internautów.

Zobacz również: „Nieprzyzwoicie zgrabna mama”. Nie uwierzysz, kiedy właścicielka tego boskiego ciała urodziła dziecko…

mały brzuch w ciąży

źródło: Facebook (facebook.com/reannajustin.peacock)

Amerykańska nastolatka nie chciała ukrywać tego, że spodziewa się dziecka. Od początku ciąży publikuje na portalach społecznościowych swoje zdjęcia. Problem w tym, że choć wkrótce urodzi, wcale tego po niej nie widać. Z uwagi na wyjątkowo płaski brzuch jest oskarżana o to, że promuje niezdrowy styl życia. Albo wcale nie jest w ciąży i tylko się wygłupia.

Ludzie naprawdę obrażają mnie swoimi komentarzami. Próbuję zachować spokój, choć to nie jest łatwe. Na szczęście sama wiem najlepiej, że ja i moje dziecko jesteśmy zdrowi. Rozwijające się w moim łonie życie z miesiąca na miesiąc rośnie. Wiem o tym, bo jestem pod stałą opieką lekarza. Wielkość brzucha nie ma tu nic do rzeczy - tłumaczy w rozmowie z mediami.

Reanna zdradza, że idealna figura w zaawansowanej ciąży to efekt wegańskiej diety, jogi i ćwiczeń.

Zobacz również: „Miałam na sobie pieluchę, ale czułam euforię!”. To zdjęcie wykonano zaledwie kilka godzin po porodzie...

 

mały brzuch w ciąży

źródło: Facebook (facebook.com/reannajustin.peacock)

Mimo wszystko uwielbiam swój mały brzuszek. Nie jest tak duży, jak to zwykle bywa, ale to moje ciało i moje dziecko. Boli mnie jednak to, że zamiast słyszeć komentarze w stylu „ale słodki brzuszek”, jestem atakowana. Zwłaszcza, kiedy ludzie dowiadują się, że jestem już w 6. miesiącu ciąży. Wciąż wypytują mnie, czy nie udaję ciężarnej i czy moje maleństwo na pewno jest zdrowe - wyznaje. Termin porodu wyznaczono na kwiecień br.

Nastolatka na szczęście może liczyć na wsparcie rodziny. Jak twierdzi, jej mama była dokładnie w tej samej sytuacji. Do 7. miesiąca ciąży brzuch był zupełnie płaski i nikt nie wierzył, że spodziewa się dziecka.

Dziewczyna, zamiast spokojnie czekać na rozwiązanie, musi się tłumaczyć, że nie jest mitomanką albo anorektyczką. Niektórzy komentatorzy sugerują wprost, że nie powinna zachodzić w ciążę, skoro nie potrafi zadbać o samą siebie.

Zobacz również: Jak ćwiczyć w ciąży?

mały brzuch w ciąży

źródło: Facebook (facebook.com/reannajustin.peacock)

18-letnia Reanna Stephens jest w 6. miesiącu ciąży

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 1) 07.02.2018 22:52
Dziewczyna kłamie. Miesiąc temu mówiła że jest w 7 miesiącu, wczoraj udostępniła zdjęcie z podpisem że jest w 7 miesiącu. Usuwa wszystkie komentarze które jej się nie podobają (bo np udawadniają jej kłamstwo). Dodatkowo usunęła wszystkie zdjęcia z wcześniejszego okresu (thank God for ScreenShot).
odpowiedz
Zdziwiona (Ocena: 5) 06.01.2018 16:06
Brzuch to kwestia względna. Wiele kobiet nie ma brzucha do 5 miesiąca. Płód może być osadzony głębiej w miednicy. Zastanawia mnie coś innego .... piersi. Nie widać na pierwszy rzut oka że jest tam mleko ... Ale skoro kobieta jest odważna i mówi że nie kłamie wrzucając takie zdjęcia na portale społecznościowe to pewnie w tej ciąży jest.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo