„Jestem w ciąży z żonatym. Na wieść o dziecku zareagował bardzo dziwnie. Co mam o tym myśleć?!”

Kobieta spodziewała się czegoś innego.
„Jestem w ciąży z żonatym. Na wieść o dziecku zareagował bardzo dziwnie. Co mam o tym myśleć?!”
Fot. Thinkstock
06.11.2017

Niektóre kobiety nie mają skrupułów, żeby związać się z żonatym mężczyzną. Nie obchodzą ich zdradzane żony. Budują swoje szczęście na ich nieszczęściu. Wśród romansujących z żonatymi zdarzają się też osoby niczego nieświadome. Są to „ofiary” typowych uwodzicieli i nie wiedzą, że facet jest w związku małżeńskim. Podrywacz ukrywa fakt posiadania żony, a czasami nawet dzieci. Niestety okłamywane kobiety w wielu przypadkach i tak muszą zmierzyć się ze skutkami miłosnej relacji. Polskie społeczeństwo przeważnie bierze w obronę mężczyznę, natomiast cała wina spada na kobietę, niezależnie od okoliczności powstania romansu. W tym gorszej jest sytuacji, gdy nie może niczego udowodnić.

Kiedy Kinga poznała Grzegorza, nie wiedziała, że jest żonaty. Powiedział jej o tym dopiero pół roku później, gdy zdążyła się w nim zakochać. Przekonywał kobietę, że jest w separacji, ale bał się poinformować ją o wszystkim wcześniej. Nie chciał jej stracić. Kinga była zakochana, więc uwierzyła. Niestety potem stało się coś nieprzewidzianego. Zaszła w ciążę, a Grzegorz zareagował na tę wiadomość bardzo dziwnie...

Zobacz także: Złodziejki mężów

ciąża z żonatym

Fot. unsplash.com

- Grzegorza poznałam przez Internet na jednym z portali randkowych. W profilu miał wpisany status związku – „wolny”. Spotkaliśmy się raz, następny i następny... Na początku nie czułam chemii, ale dobrze nam się rozmawiało. Sama nie wiem, kiedy się w nim zakochałam.

Kinga przyznaje, że zachowanie Grzegorza od początku było trochę niepokojące.

- Czasami w połowie randki mówił, że musi już lecieć albo odwoływał spotkanie w ostatniej chwili. Kilka razy, gdy odbierał telefon, odchodził na stronę. Nie przypuszczałam jednak, że mógłby mnie oszukać w sprawie tak poważnej jak posiadanie żony. W końcu w Internecie wstawił swoje aktualne zdjęcie z podpisem „wolny”. Nie sądziłam, że ktoś może tak zaryzykować. Poza tym często spotykaliśmy się w jego mieszkaniu. Dopiero potem okazało się, że ma drugie – zastępcze, a na co dzień mieszka z żoną.

Grzegorz zawsze wymawiał się pracą. Miał swoją firmę, więc uznawałam jego tłumaczenie za wiarygodne. Ale nadszedł dzień, gdy zadzwonił i nieoczekiwanie poprosił o spotkanie. Zaznaczył, że to pilne i chce mi coś powiedzieć. Obawiałam się rozstania, ale on powiedział, że ma żonę! Nie mogłam uwierzyć. Zapewnił, że jej nie kocha, a od roku są w separacji. Ponieważ oboje są właścicielami firmy, rozwód wiąże się z komplikacjami – tak powiedział, ale jednocześnie obiecał, że na pewno do niego dojdzie. Muszą tylko trochę poczekać, gdy uregulują pewne kwestie. Nie chciał jednak wyjaśnić, o co dokładnie chodzi. Grzegorz wyznał, że kocha mnie nad życie i nie powiedział mi o wszystkim wcześniej z obawy, że go zostawię.

ciąża z żonatym

Fot. unsplash.com

Kinga na początku stwierdziła, że nie chce być z takim mężczyzną. Nie znosiła kłamstwa w związku. Miłość okazała się jednak silniejsza. Po dwóch tygodniach intensywnych rozmyślań zadzwoniła do niego i poprosiła o spotkanie.

- Grzegorz bardzo się ucieszył i spotkaliśmy się jeszcze tego samego wieczoru w jego mieszkaniu. Postawiłam warunek, że jeżeli mamy być razem, w ciągu trzech miesięcy oczekuję, że wniesie pozew rozwodowy. Grzegorz próbował mnie przekonać, że to nie takie proste i nie wiadomo, czy wyrobi się w czasie, ale w końcu uległ.

Minęły trzy miesiące, potem cztery, a w końcu pięć... Grzegorz nie wniósł pozwu o rozwód.

- Byłam wściekła, ale nie podejrzewałam go o złe zamiary. Dbał o mnie, przynosił kwiaty i ogólnie rozpieszczał. Okazywał mi uczucie na wszelkie możliwe sposoby. Mimo wszystko czułam niesmak, że jestem tą drugą. Postanowiłam, że przyspieszę ten rozwód, zachodząc z nim w ciążę. Tak też zrobiłam. Przestałam brać tabletki i niedługo potem już byłam w ciąży. Zrobiłam dwa testy i odwiedziłam ginekologa, który potwierdził odmienny stan. Ulżyło mi. Myślałam, że wreszcie będziemy mogli być razem, bo który zakochany mężczyzna zostawiłby ciężarną? Uważałam, że Grzegorz zajmie się mną jeszcze czulej i wreszcie zrobi coś konkretnego, aby rozwieść się z żoną.

Kinga przyznaje, że nie zastanawiała się, czy jego żona pragnie ostatecznego rozstania z mężem.

Zobacz także: WASZE WYZNANIA: Byłam kochanką żonatego mężczyzny

 

ciąża z żonatym

Fot. unsplash.com

- Grzegorz powtarzał tylko, że on jej nie chce i są w separacji. Nie pytałam, czy ona go kocha. Chyba obawiałam się, że odpowie tak, a wtedy miałabym wyrzuty sumienia, że odbieram męża innej kobiecie. Nie pytając, zagłuszałam wszystkie wątpliwości. Poza tym Grzegorz często opowiadał, że ona jest wyrachowana i ma dość jej zachowania. Zapewniał też, że nie będzie problemu z jej strony, jeżeli chodzi o rozstanie.

Kinga z radością poinformowała Grzegorza o ciąży, ale mężczyzna zareagował zupełnie inaczej, niż się spodziewała.

- Grzegorz mnie skrzyczał! Byłam w szoku. Nazwał mnie idiotką, która nie myśli o zabezpieczeniu. Zarzucił mi, że zaszłam w ciążę specjalnie i nie jestem osobą, za którą mnie miał. Popłakałam się i próbowałam tłumaczyć, że zrobiłam to dla nas, ale tylko się zaśmiał. Wtedy zobaczyłam Grzegorza z zupełnie innej strony. Zrozumiałam, że popełniłam błąd. On tymczasem stwierdził, że nie chce już ze mną być, a dziecko go nie interesuje. Dodał też, że jeżeli będę domagać się alimentów albo spróbuję powiedzieć o wszystkim jego żonie, to mnie zniszczy. Jego wyraz twarzy mnie przeraził. Widziałam, że nie żartuje.

Jestem w rozpaczliwej sytuacji. Nie mam pieniędzy. On z kolei jest bardzo zamożny, a do tego bezwzględny. Musiałam być bardzo zaślepiona, że nie zauważyłam gorszej strony jego charakteru. Niedawno odkryłam też, że nigdy nie był z żoną w sepracji. Okłamał mnie.

Na dodatek wynajmuję pokój i nie mam własnego lokum. Będę musiała wrócić do rodziców jako panna z dzieckiem. Co za wstyd... Zwykle ludzie potępiają mężczyzn porzucających ciężarne, ale inaczej wygląda to, gdy kobieta romansuje z żonatym. Domagając się swoich praw, ujawnię, co zrobiłam, a na dodatek jeszcze on mnie zniszczy. Nie widzę wyjścia z tej sytuacji...

Macie jakieś rady dla Kingi..?
 

Komentarze (80)

Ocena: 4.83 / 5
gość (Ocena: 3) 02.01.2018 22:56
Byłam kiedyś w bardzo podobnej sytuacji. Co gorsze, przez całą ciążę pojęcia nie miałam, czy będę w stanie pokochać to dziecko. Przerażało mnie to. Jednak jak ją urodziłam, świata poza nią nie widziałam. Mimo trudności i błędów rodzicielskich, których ustrzec się nie da, wyrosła na piękną i mądrą młodą kobietę. Jestem z niej dumna i wciąż świata poza nią nie widzę. To było najlepsze co mnie spotkało w życiu. Nie żałuj raz obranej drogi, tylko krocz nią w najlepszy z możliwych sposób a wszystko się ułoży.
odpowiedz
Prawnik (Ocena: 1) 07.11.2017 14:18
Powództwo o alimenty jeszcze przed porodem i zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa z art. 190 kk. wraz z wnioskiem o ściganie.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 07.11.2017 13:25
Żal mi tylko i wyłącznie tego dziecka, nikogo więcej, może zastanów sie kobieto czy chcesz je wogłle mieć....
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 07.11.2017 11:30
Mam nadzieje że to fake bo aż głupotą bije po oczach. Już pomijając Twoje durne zachowanie to przepraszam ale w jaki sposób on Ciebie może zniszczyć skoro Ty nic nie posiadasz? Jest odwrotnie zniszczyć to Ty możesz jego.
zobacz odpowiedzi (3)
kawa (Ocena: 5) 07.11.2017 11:22
Myślałaś, że złapiesz Pana Boga za nogi, a obudziłaś się z ręką w nocniku. Jesteś strasznie głupia. Z jednej strony oczywiście alimenty dziecku się należą. Ale nie oszukujmy się, on pewnie w jakiś sposób kocha żonę i swoje poukładane życie. Na boku szukał tylko rozrywki. Jeśli będziesz chciała uzyskać od niego pieniądze i zniszczyć jego życie to on na pewno zniszczy Twoje. Wynajmie najlepszych prawników, którzy zrobią w sądzie z Ciebie szmatę, która go wrobiła w dziecko dla pieniędzy. Alimenty dostaniesz jakieś minimalne, a smród, że jesteś puszczalska i wyrachowana będzie się za Tobą ciągnął do końca życia.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo