Blogerka przeraziła fanów tym nagraniem. Pokazała, jak dziecko porusza się w jej brzuchu...

Żywiołowy maluch nie oszczędza swojej mamy. Piękny czy straszny widok?
Blogerka przeraziła fanów tym nagraniem. Pokazała, jak dziecko porusza się w jej brzuchu...
źródło: Instagram (instagram.com/emilyskyefit)
30.10.2017

Kiedy blogerka fitness obwieszcza światu, że spodziewa się dziecka - afera wisi w powietrzu. Oczywiście nie dlatego, że zaszła w ciążę. Zaraz jednak pojawią się komentatorzy, którzy stwierdzą, że nieodpowiednio się odżywia, za dużo ćwiczy, a jej brzuch jest za mały. Domorośli specjaliści potrafią wydać diagnozę opierając się wyłącznie na publikowanych przez internetową celebrytkę zdjęciach.

W przypadku Emily Skye obyło się bez większych skandali, ale jej ostatnie nagranie zamieszczone w serwisie Instagram wzburzyło wielu komentatorów. Niektórzy wciąż nie są w stanie zrozumieć, że ciąża rządzi się swoimi prawami, a dziecko poruszające się w brzuchu matki to sytuacja absolutnie normalna.

32-latka jest w 7. miesiącu ciąży. W najbliższych dniach ma ujawnić płeć potomka. Koniecznie zobacz to nagranie…

Zobacz również: Tak wygląda podnoszenie ciężarów na chwilę przed porodem. Internauci: „Zabijasz własne dziecko, nie nadajesz się na matkę!”

W zaledwie jeden dzień nagranie to zostało odtworzone niemal pół miliona razy. Film został przez większość jej fanów przyjęty bardzo pozytywnie, ale zdarzyły się także negatywne reakcje. Niektórzy zarzucili trenerce, że skutecznie obrzydza innym kobietom zachodzenie w ciążę.

Mamy wrażenie, że Emily wcale się tym nie przejmie. Internetowa gwiazda słynie z dystansu do siebie, na co najlepszym dowodem są jej zdjęcia sprzed 2 lat. Wtedy też pozowała w ciąży, ale… spożywczej.

Zobacz również: Jak NAPRAWDĘ wygląda brzuch po ciąży? Musisz to zobaczyć, zanim zdecydujesz się na dziecko

Emily Skye

źródło: Instagram (instagram.com/emilyskyefit)

„Zobaczcie, jak wyglądam, kiedy jem to, czego moje ciało raczej nie lubi. Te zdjęcia zostały wykonane tego samego dnia. Fotografia po prawej jest z wieczora, kiedy zdążyłam się już najeść. Staram się być z wami zawsze szczera. Nie mam zamiaru udawać, że moje życie jest zawsze perfekcyjnie i tak też wyglądam. Że nie opuszczam ani jednego treningu i zawsze odżywiam się bardzo zdrowo. Mnie też zdarzają się chwile słabości.

W tej chwili przebywam w Wenecji i szczerze mówiąc, od tygodnia nie miałam okazji żeby porządnie poćwiczyć. Mam sporo innych obowiązków. Staram się jeść zdrowo, ale przede wszystkim to, na co mam zwyczajnie ochotę. W ostatnich dniach nie stroniłam od deserów i smażonych potraw.

Nie próbujcie być perfekcyjni. Zdrowy styl życia polega na balansie i równowadze. Psychicznej i fizycznej” - przekonywała w 2015 roku.

Zobacz również: Rzeczy, których nikt ci nie mówi o pierwszych dniach po porodzie

Emily Skye

źródło: Instagram (instagram.com/emilyskyefit)

Emily Skye jest w 7. miesiącu ciąży. Jak zapowiada, za kilka dni ujawni płeć swojego dziecka.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.10.2017 17:30
Lubie ja ale mam wrazenie ze powieksza sobie tylek na zdjeciach - jest ogromny, a na filmikach juz normalny.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo