Tak wygląda podnoszenie ciężarów na chwilę przed porodem. Internauci: „Zabijasz własne dziecko, nie nadajesz się na matkę!”

Ciężarna siłaczka nic sobie z tego nie robi i kontynuuje trening.
Tak wygląda podnoszenie ciężarów na chwilę przed porodem. Internauci: „Zabijasz własne dziecko, nie nadajesz się na matkę!”
źródło: Instagram (instagram.com/strongsarah)
19.10.2017

Istnieją dwie szkoły oczekiwania na narodziny dziecka. Większość z nas jest zwolenniczkami teorii, że w ciąży należy się jak najbardziej oszczędzać i nie przemęczać. Nie brakuje i takich, które chcą żyć tak samo, jak przed zapłodnieniem. Pozostają bardzo aktywne fizycznie i wciąż powtarzają, że ciąża to nie choroba. Chyba właśnie mamy do czynienia z tym drugim przypadkiem.

Sarah Strong szokuje internautów swoją postawą. Amerykanka, która uwielbia podnosić ciężary, nawet na chwilę nie zrezygnowała z treningu. Robi to nadal i to pomimo faktu, że za chwilę urodzi. Kobieta w 8. miesiącu ciąży nie rozstaje się ze sztangą. Dla niej nie istnieje coś takiego, jak taryfa ulgowa. Nasza bohaterka wychodzi z założenia, że skoro czuje się dobrze, to wszystko jej wolno.

Jak można się spodziewać, nie wszyscy komentatorzy są zachwyceni jej postawą. Tradycyjnie pojawiają się głosy, że jest nieodpowiedzialna i ryzykuje życiem własnego dziecka dla zaspokojenia własnych ambicji

Zobacz również: Jak NAPRAWDĘ wygląda brzuch po ciąży? Musisz to zobaczyć, zanim zdecydujesz się na dziecko

trening w ciąży

źródło: Instagram (instagram.com/strongsarah)

Sarah swoją przygodę z podnoszeniem ciężarów rozpoczęła 2 lata temu. W ciąży postanowiła nie rezygnować z treningu, bo jak twierdzi - tak przygotowuje się do porodu. Robi to więc z myślą o dziecku, a nie przeciwko niemu. Siłownię odwiedza 4 razy w tygodniu, a jakiś czas temu wzięła nawet udział w kwalifikacjach do mistrzostw kraju w tej dyscyplinie.

Świadomość, że jestem w stanie unieść spory ciężar daje mi pewność siebie, że poradzę sobie z każdą sytuacją w życiu. Fizycznie jestem w najlepszej formie w życiu. Dzięki treningowi zachowałam w ciąży zdrową wagę i zbudowałam ogromną wytrzymałość. To pomoże mi w czasie porodu i przyspieszy regenerację po rozwiązaniu - wyznaje.

Kobieta przekonuje, że skoro trenowała przed zajściem w ciążę, to teraz tym bardziej może nadal poświęcać się swojej pasji. Lekarze nie widzą żadnego ryzyka.

Zobacz również: My wyglądamy tak po obfitym obiedzie, a ona... za chwilę urodzi. Zobacz jej płaski brzuch w 9. miesiącu ciąży!

 

trening w ciąży

źródło: Instagram (instagram.com/strongsarah)

Internauci tradycyjnie są bardzo podzieleni. Jedni zachwycają się jej sprawnością i siłą, inni nazywają jej styl życia lekkomyślnością. Niektórzy żartują, że jej dziecko urodzi się „napakowane”.

Podnoszenie ciężarów albo się kocha, albo nienawidzi. Otrzymuję mnóstwo słów wsparcia od ludzi, którzy twierdzą, że robię coś wspaniałego. Ale oczywiście pojawia się też delikatna krytyka i troska. Słyszę, że powinnam być ostrożna albo może lepiej dać sobie spokój. Zdarzają się również ludzie, którzy zarzucają mi, że zabijam własne dziecko albo nie zasługuję na to, żeby zostać matką. To boli najbardziej. Staram się nie odpowiadać na takie zarzuty - twierdzi.

Sugerowanie komuś, że morduje swoje nienarodzone potomstwo albo nie nadaje się do roli matki to już chyba nie wyraz troski, ale zwykłe barbarzyństwo. Zobaczcie nagrania z jej treningu.

Zobacz również: Księżna Kate zmaga się z dolegliwościami, na które cierpi jedynie 2 % ciężarnych! O co chodzi?

źródło: Instagram (instagram.com/strongsarah)

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.10.2017 10:11
Tu nie o ambicje chodzi. Kobiety które trenują regularnie od lat nie powinny ( o ile stan zdrowia dziecka i matki na to pozwala) Odkładać aktywności fizycznej na bok gdyż jest to nie wskazane - szok dla organizmu. Następuje zmiana wydzielania hormonów która może zaburzyc prawidłowa gospodarkę hormonalną. Jest ona inna niż u kobiet które nie miały wcześniej dużej aktywności fizycznej. Nie zapominajcie o tym , że ciało takiej kobiety jest przygotowane na taki stan , jej gorset mięśniowy zapewnia dziecku dużo bezpieczeństwa :) Najważniejszy jest stan zdrowia i regularne kontrole , jeżeli wszystko jest ok - nie ma żadnych przeciwwskazań.
odpowiedz
Ania (Ocena: 5) 19.10.2017 21:57
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 19.10.2017 18:48
Łatwo Wam oceniać ale sama zaszłam w ciążę i naprawdę zaczynam być wrakiem człowieka, biegać nie wolno, kawy pić nie wolno, naleśników z serem nie wolno ( bo farsz z jajkiem) ja mam juz tego dosyc
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie