19-latka przytyła i myślała, że to efekt jojo. Chwilę później... urodziła dziecko! (To był 9. miesiąc ciąży)

Przez całą ciążę ćwiczyła na siłowni i piła alkohol.
19-latka przytyła i myślała, że to efekt jojo. Chwilę później... urodziła dziecko! (To był 9. miesiąc ciąży)
źródło: Facebook (facebook.com/constance.whitton.39)
18.10.2017

Nastoletnie ciąże zdarzają się często i przestały już kogokolwiek dziwić. Ta historia trafiła jednak na czołówki mediów z całego świata. Nie bez powodu - większości trudno uwierzyć, że można spodziewać się dziecka i… zupełnie nie zdawać sobie z tego sprawy. 19-latka myślała, że coraz większa masa ciała to klasyczny efekt jojo. Wcześniej udało jej się schudnąć 25 kilogramów.

Młoda Brytyjka przeszła na rygorystyczną dietę i zaczęła ćwiczyć na siłowni. Zrzuciła zbędne kilogramy i nareszcie była zadowolona ze swojej sylwetki. Niestety, w pewnym momencie wszystko zaczęło wracać do punktu wyjścia. Z miesiąca na miesiąc było jej coraz więcej, chociaż wciąż bardzo o siebie dbała.

Dziewczyna cierpiała także z powodu silnego bólu w plecach. Była przekonana, że to reakcja organizmu na tycie. Myliła się. To była ciąża.

Zobacz również: Wyjątkowo płodna nastolatka: Ona ma zaledwie 17 lat, a już urodziła... 7 dzieci! (To nie koniec?)

nie wiedziałam, że jestem w ciąży

źródło: Facebook (facebook.com/constance.whitton.39)

Brytyjka zgłosiła się do lekarza z bólem pleców. Tam zlecono jej prześwietlenie, które nie wykazało żadnej choroby, ale jedynie… stan błogosławiony. Dziewczyna była zszokowana, ale myślała, że ma jeszcze sporo czasu do rozwiązania. I tym razem nie trafiła. Okazało się, że jest już w 9. miesiącu, a jej syn pojawił się na świecie zaledwie 4 godziny później.

Nie miałam pojęcia, że spodziewam się dziecka. Nie miałam żadnych objawów. Żadnego brzucha i porannych nudności. Nie czułam, żeby w środku coś się ruszało - wyznaje.

Nieświadoma niczego nastolatka przyznaje, że przez całą ciążę ćwiczyła na siłowni i nie stroniła również od alkoholu. W szpitalu dowiedziała się, że w jej ciele biją dwa serca. I to nie od wczoraj, bo badanie wykazało, że poród to kwestia najbliższych godzin albo dni.

Zobacz również: Jak wygląda brzuch matki KILKA GODZIN po porodzie? Ktoś, kto nigdy nie rodził, raczej nie spodziewa się takiego widoku

 

nie wiedziałam, że jestem w ciąży

źródło: Facebook (facebook.com/constance.whitton.39)

4 godziny po przyjęciu na oddział Connie Whitton urodziła zdrowego synka. W szpitalu pojawiła się o godzinie 21, a kilka minut po 1 w nocy była już mamą. To był szok nie tylko dla niej, ale i wszystkich najbliższych. Zwłaszcza chłopaka, który także bardzo szybko musiał przyzwyczaić się do myśli, że za chwilę zostanie ojcem.

To najlepsze, co mogło mi się przydarzyć - twierdzi dziś nastolatka.

Wierzycie, że przez całą ciążę naprawdę nie odczuwała żadnego dyskomfortu? A może zignorowała symptomy, bo bała się prawdy? Tak czy owak, dobrze, że ta historia zakończyła się happy endem.

Zobacz również: Czy tak powinna zachowywać się świeżo upieczona mama? Zdjęcie kobiety wywołało burzę...

nie wiedziałam, że jestem w ciąży

źródło: Facebook (facebook.com/constance.whitton.39)

Constance Whitton z synem Sethem

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.10.2017 11:07
Od czasu do czasu słyszy się o takich historiach ale nie jestem w stanie choć na chwile uwierzyć że można nie wiedzieć ze jest się w ciąży. Może jak się mieszka w ciemnogrodzie w środku Afryki i sądzi się ze dzieci są z kapusty ale laska musi być naprawdę skończenie głupia i nieodpowiedzialna
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 18.10.2017 11:04
Ja miałam podobnie. Jedynym objawem było to, że przez całe 9 miesięcy tylko raz zwymiotowałam. Okresu też nie miałam, ale mam tak nieregularne miesiączki, że zdarza mi się mieć je 2 razy w miesiącu, albo raz na pół roku bez żadnej ciąży. Do ginekologa poszłam na rutynowe badania i okazało się, że to był już 35 tydzień ciąży. Ginekolog tak samo na pierwszy rzut oka niczego nie zauważył. Dodam, że gruba nie jestem. Mam 175 cm wzrostu i ważę 50 kg. Nie mam pojęcia czemu nic nie było po mnie widać, bo dzidziuś ważył 3,7kg, a wód płodowych nie było za mało.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.10.2017 04:38
A brak okresu? To jej nie zaniepokoilo?
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo