Kobieta w 7. miesiącu ciąży została WYRZUCONA z restauracji za strój! Słusznie?

Jest oburzona reakcją obsługi. Podobno ma prawo się tak ubierać...
Kobieta w 7. miesiącu ciąży została WYRZUCONA z restauracji za strój! Słusznie?
źródło: CBS News (cbsnews.com)
09.09.2017

Kultura osobista nakazuje, by do okazji dopasować nie tylko swoje zachowanie, ale i strój. Każda z nas powinna wiedzieć kiedy i na co możemy sobie pozwolić. W przeciwnym razie narażamy się na ośmieszenie i towarzyski ostracyzm. Ale czy inni mają prawo zwracać nam na to uwagę czy wręcz dyskryminować z tego powodu? Ona twierdzi, że nie.

Amerykańskie media żyją dziś historią pewnej ciężarnej, która poskarżyła się na obsługę jednej z waszyngtońskich restauracji. Charisha Gobin twierdzi, że została wyproszona z lokalu, który odwiedziła ze swoją rodziną, aby zjeść niedzielną kolację. Personel uznał, że kobieta ubrała się niestosownie do miejsca.

Problemem okazał się zbyt krótki top. I wystający spod niego brzuch ciążowy.

Zobacz również: Blogerka pokazuje zupełnie PŁASKI brzuch w... 8. miesiącu ciąży! Fani pytają: Gdzie zmieściło się dziecko?!

 

krótki top w ciąży

źródło: CBS News (cbsnews.com)

Na zdjęciu powyżej widzimy strój, jaki miała na sobie bohaterka tej historii feralnego wieczoru. To jasna spódnica do samej ziemi i bardzo krótki top. Na czarnej bluzce widnieje napis „weirdo”, czyli dziwak lub odmieniec. Niektórzy komentatorzy twierdzą, że hasło idealnie opisuje styl tej młodej mamy.

Kelnerka zatrzymała nas i powiedziała: Przepraszam, nie możesz tu być w takiej koszulce. Odpowiedziałam: Czy ty mówisz na poważnie? Na to ona: Tak, musisz wyjść. A wszystko dlatego, że mój brzuch jest duży i odstaje. Myślę, że to nie powinien być problem - relacjonuje kobieta w rozmowie z mediami.

Po całym zajściu Charisha opublikowała tę fotografię w mediach społecznościowych. W Sieci zawrzało.

Zobacz również: Jej reakcja na PORONIENIE zszokowała internautów: „Powinnam być smutna, a czuję się wdzięczna!”

krótki top w ciąży

źródło: CBS News (cbsnews.com)

To absurdalne. Zostałam poniżona w wybranej przeze mnie restauracji i musiałam przejechać całe miasto, żeby wreszcie coś zjeść. W innych lokalach mój strój nie był żadnym problemem - stwierdziła w wywiadzie udzielonym KIRO-TV.

Internauci w większości podzielają jej oburzenie. Ich zdaniem kobieta nie przekroczyła granicy dobrego smaku.

Kobiece ciało to nie zabawka. Ma swoje przeznaczenie. Uważam, że to piękne przeznaczenie - tłumaczy ciężarna Amerykanka, która spodziewa się bliźniąt. Ma rację?

Zobacz również: 5 rzeczy, których nikt nie powie Ci o macierzyństwie

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.09.2017 07:30
Fuj. Głupia krowa.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.09.2017 21:55
Ochyda
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.09.2017 10:28
ciezarna czy nie, nikt nie powinien zostac wpuszczony do restauracji w takim stroju. zauwazylam, ze duza czesc kobiet wywija takie numery dopiero jak zajda w ciaze ( chyba mysla, że im wtedy wszystko wolno ) :/
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.09.2017 03:31
Te wywalone ciążowe brzuchy, to jakas masakra. Nawet po domu bym, się wstydzila, tak chodzic.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.09.2017 00:34
Ja bym jeszcze nie wpuszczała kobiet z powiększonymi ustami, bo to jest mega niesmaczne i wygląda jak odbyt pawiana, nikt nie che oglądać podczas jedzenia czegoś co przypomina odbyt i jest wulgarne. chcesz sobie powiększyć usta- ok, ale siedź w domu i pokazuj to swojemu facetowi, ale w eleganckiej restauracji nikt nie ma ochoty na coś takiego patrzeć, bo się rzygac chce
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo