Ta mama twierdzi, że płeć dziecka można sobie WYBRAĆ! Jeśli chcesz urodzić córkę, powinnaś jeść...

Marzysz o dziewczynce? Ta dieta ma Ci to zagwarantować.
Ta mama twierdzi, że płeć dziecka można sobie WYBRAĆ! Jeśli chcesz urodzić córkę, powinnaś jeść...
źródło: Facebook (facebook.com/bronwyn.butterflies)
27.07.2017

Płeć dziecka to kwestia przypadku. A mówiąc konkretnie - genów i zbiegu okoliczności. Nie mamy na to żadnego wpływu. Przynajmniej teoretycznie, bo ta młoda mama twierdzi, że znalazła sposób na spłodzenie upragnionej córki. Po urodzeniu dwóch chłopców postanowiła zrobić wszystko, by tym razem na świat przyszła dziewczynka. Udało się, choć nie wszyscy są przekonani, że miała na to wpływ. Ona jest o tym przekonana.

32-letnia Bronwyn Brady dziś głosi odważną teorię, że płeć dziecka można sobie wybrać. Wystarczy nad tym odpowiednio popracować. Tajemnicą sukcesu ma być dieta. Kiedy jadła, to co lubiła - rodziła synów, a kiedy zaczęła eksperymentować - nagle doczekała się córeczki. W rozmowie z portalem „Mail Online” zdradza, jak należy się odżywiać, by dopiąć swego.

Nie bierzemy odpowiedzialności za efekty, ale Australijka jest pewna swojej teorii.

Zobacz również: Czy to najpiękniejsza mama na świecie? „Zaniedbane matki powinny się od niej uczyć!” (Ma 29 lat i 4 dzieci!)

 

wybór płci dziecka

fot. Thinkstock

Dopiero po dwóch porodach, kiedy na świat przyszli jej najmłodsi synowie, Bronwyn zdała sobie sprawę, że nieświadomie robiła wszystko, by urodzić chłopców. Jej dieta była bardzo zbalansowana, bogata w składniki odżywcze, w tym czerwone mięso, które dodaje energii i podwyższa poziom żelaza w organizmie.

Kobieta spożywała wtedy dużo ziemniaków i bananów, które są bogate w potas. Niektóre badania potwierdzają, że ten pierwiastek zwiększa prawdopodobieństwo urodzenia syna. Dieta była wysokokaloryczna - zasadowa (alkaliczna). Żeby urodzić córkę organizm należy podobno bardziej „zakwasić”.

Chcesz zostać mamą córki? 32-latka zdradza swój sekret.

Zobacz również: Szokujące wyznanie młodej mamy: „Uprawiam seks W TRAKCIE karmienia piersią!”

wybór płci dziecka

fot. Thinkstock

Kobieta twierdzi, że tajemnicą sukcesu jest dieta, w której ograniczamy kalorie, proteiny i tłuszcz. Przyszła mama nie powinna przyjmować więcej, niż 1500-1800 kalorii dziennie. Według niej, im bardziej zakwaszony organizm, tym większe prawdopodobieństwo urodzenia córki.

32-latka wyeliminowała z diety wspomniane wcześniej ziemniaki i banany oraz pomidory. Zrezygnowała również z żywności słonej i czerwonego mięsa. Piła za to o wiele więcej mleka i soku z żurawiny, który charakteryzuje bardzo kwaśny odczyn.

Efekt? Bronwyn jako trzecie dziecko urodziła upragnioną córkę. Kiedy przy kolejnej ciąży zrezygnowała z eksperymentu - znowu pojawił się chłopiec.

Zobacz również: Co może i co powinna jeść matka karmiąca piersią? Zobacz!

Bronwyn Brady

źródło: Facebook (facebook.com/bronwyn.butterflies)

Bronwyn Brady z mężem, synami i córką

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.07.2017 18:02
Tego uczą na biologii w gimnazjum. Od plemnika zależy płeć dziecka, i tylko od plemnika. W zależności jaki dostanie się do komórki jajowej takiej płci rozwija się płód. Plemniki męskie są szybsze ale mniej wytrzymałe, więc współżyjąc kilka dni przed owulacją jest większa szansa na dziewczynkę bo plemniki żeńskie potrafią dłużej przetrwać w drogach rodnych kobiety, a współżyjąc tuż przed owulacją jest większa szansa na chłopca gdyż męskie plemniki szybciej dotrą do komórki. Ale też wtedy nie ma pewności. Wszystko inne, tak jak diety można włożyć między bajki.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.07.2017 17:21
Ale wstrętne małe rudzielce.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.07.2017 14:47
A ja słyszałam o tym, że większe prwdopodobieństwo poczęcia dziewczynki jest wtedy, gdy uprawiamy seks na samym początku dni płodnych, a chłopca - zaraz przed owulacją, bo plemniki z chromosomem XX (żeńskie) są silniejsze niż plemniki XY. Więc, gdy uprawia się seks np. 3 dni przed owulacją, to w dniu owulacji męskie plemniki są już martwe. Poza tą "metodą" istnieje jeszcze coś takiego jak "chiński kalendarz płci". Nie wiem dokładnie jak to działa i jak to jest wszystko obliczone, ale sprawdzałam na sobie i znajomych. U wszystkich się sprawdziło, chociaż to pewnie zwykły przypadek.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.07.2017 01:58
Podobno jak chce się mieć dziewczynke to kobieta powinna być na górze
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie