Ciężarna prostytutka nadal przyjmuje klientów. Chce to robić do rozwiązania! (Podobno dla dobra dziecka...)

Płatna kochanka nie widzi w tym nic złego. A Ty?
Ciężarna prostytutka nadal przyjmuje klientów. Chce to robić do rozwiązania! (Podobno dla dobra dziecka...)
źródło: bunnyranch.com
21.04.2017

Summer Sebastian jest prostytutką. Niedługo zostanie także matką. I jak twierdzi - obie te role można ze sobą połączyć. Płatna kochanka ze Stanów Zjednoczonych zszokowała opinię publiczną swoim wyznaniem: jestem w 3. miesiącu ciąży i cały czas pracuję. 30-latka chce kontynuować swoją „karierę” jak najdłużej. Nawet do samego rozwiązania. Pomimo stanu błogosławionego wciąż przyjmuje klientów.

Odważna blondynka chce na własnym przykładzie udowodnić, że miłość za pieniądze to nie tylko zawód, ale i pasja. Jej celem jest również zwrócenie uwagi na fakt, że każda kobieta powinna móc decydować o sobie. Chociaż wszyscy jej tego odradzają - ona nie ma zamiaru wycofać się z seks-biznesu. Jak twierdzi - robi to, bo lubi, a przy okazji chce zapewnić lepszą przyszłość swojemu dziecku.

We wpisie na blogu domu publicznego, w którym pracuje, tłumaczy swój tok rozumowania. I zdradza, kto jest ojcem nienarodzonej pociechy…

Zobacz również: Prostytutka napisała szczery list. Jest zaadresowany DO CIEBIE!

 

prostytutka w ciąży

źródło: bunnyranch.com

„Kiedy moja druga połowa (partner jest starszy o 40 lat) i ja dowiedzieliśmy się, że spodziewam się dziecka, wiedziałam dwie rzeczy. Po pierwsze - muszę nadal dbać o bezpieczeństwo finansowe mojej rodziny. Po drugie - muszę się dalej uczyć. Pozostało mi mniej, niż 4 lata do uzyskania tytułu lekarza medycyny sądowej. Możecie sobie wyobrazić co ludzie myślą o prostytutkach. A zwłaszcza o ciężarnych prostytutkach!

Uwielbiałam pracę w domu publicznym wcześniej, z moim ogromnym temperamentem seksualnym, i uwielbiam to zajęcie także teraz, kiedy buzują we mnie hormony.

Zdecydowałam się na to wyznanie, bo wspieram prawo kobiet do decydowania o sobie. Dla mnie utrzymanie ciąży nie było żadnym dylematem. Kocham życie i mam wspaniałą rodzinę. Od razu zaczęłam szukać informacji, jak uprawiać seks w tym stanie” - czytamy we wpisie ciężarnej prostytutki.

Zobacz również: Jak wygląda seks w ciąży? Oto zdumiewające wyznania kobiet!

 

prostytutka w ciąży

źródło: bunnyranch.com

„Okazało się, że dopóki z dzieckiem jest wszystko w porządku, mogę uprawiać seks tak jak lubię! Nie chcę skrzywdzić mojego maleństwa. Nic mu nie grozi, bo natura odpowiednio je zabezpieczyła. Mogę kochać się w każdej możliwej pozycji, dopóki jest to dla mnie wygodne. Mam prawo eksperymentować. Seks stał się dla mnie jeszcze bardziej ekscytujący i interesujący. Stosunek oralny albo analny? Nie ma problemu! Pocałunki i pieszczoty? Jestem za!

Zdaję sobie sprawę, że zbliżenie z ciężarną dziewczyną to dla wielu facetów ogromny fetysz. Mam zamiar zadowalać takich klientów przez kolejnych 6 miesięcy.

Mam umówioną wizytę u ginekologa za 2 tygodnie i wtedy poznam płeć dziecka” - kończy swój wywód.

Zobacz również: Seks w ciąży

prostytutka w ciąży

źródło: bunnyranch.com

Wyznanie 30-latki podzieliło internautów. Jedni gratulują jej odwagi i odpowiedzialności. W jej branży nie ma możliwości pójścia na zwolnienie lekarskie. Gdy nie pracuje - nie zarabia, a dziecko wiąże się z ogromnymi wydatkami. Zarobione w ten sposób pieniądze są jej również niezbędne na opłacenie studiów medycznych. Kobieta planuje więc zakończenie kariery jako prostytutka i podjęcie pracy w wyuczonym zawodzie.

Dla innych to skandal. Nosząc w łonie dziecko, nie powinna narażać go na bliski kontakt z przypadkowymi klientami. Nie wspominając o tym, że w ciąży zwiększa się ryzyko zakażenia chorobami wenerycznymi. A te mogą być bardzo niebezpieczne dla maleństwa.

Odwaga czy głupota?

Komentarze (7)

Ocena: 4.43 / 5
gość (Ocena: 5) 22.04.2017 19:14
Faceci, sa naprawdę stuknięci, jak można robic, to z prostytutka, która jest w zaawansowanej ciąży. Czy oni, kiedyś będą mieli dość. W tej kwestii nie uszanują nic i nikogo. Liczy, się tylko zaspokojenie swojego instynktu seksualnego, nie ważne z kim .
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 22.04.2017 11:25
Znam Tyle normalnych ludzi którzy bardzo chcą mieć dzieci a nie mogą...albo chcieliby zdrowe i mimo że dbają o siebie maja chore...a tu taka k...nie szanuje siebie i swojego dziecka...świat jest bardzo niesprawiedliwy...porażka jak dla mnie ona powinna się wykasować ,co to dziecko bedzie mialo za życie ...
odpowiedz
aaaa (Ocena: 5) 21.04.2017 19:17
biedne dziecko...ale cóż rodziców się nie wybiera. A jej partner musi ją naprawdę "kochać" skoro tak się nią dzieli. Idioci
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.04.2017 15:59
Byłem u dziewczyny w ok. 8-9 mies. ciąży. Spotkanie polegało na dotykaniu, pieszczeniu, bez penetracji pochwy , bo jednak nie zgodził się bym się. Było miło. PS Miała jakieś 19-20 lat i potrzebowała kasę.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 21.04.2017 14:21
Kiedyś mój kumpel opowiadał że jak był w burdelu to tam była dziewczyna w zaawansowanej ciąży z Piotrkowa Trybunalskiego-normalnie pracowała z dużym brzuchem.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo