Terlikowski do zwolenniczek aborcji: „Rozrywanie na strzępy dziecka nie jest dla niego pieszczotą!”

Publicysta nie ma litości dla „dzieciobójczyń”. Mocne cytaty, przez które kobiety jeszcze mocniej będą strajkować?
Terlikowski do zwolenniczek aborcji: „Rozrywanie na strzępy dziecka nie jest dla niego pieszczotą!”
fot. twitter.com/tterlikowski / ONS
03.10.2016

Na 3 października br. zapowiadany jest ogólnopolski „Strajk Kobiet” - a o tym, dlaczego każda z nas powinna wziąć w nim udział, piszemy TUTAJ. W ten sposób chcą zaprotestować przeciwniczki zmian w prawie aborcyjnym. Na pewno nie będą mogły liczyć na wsparcie Tomasza Terlikowskiego, który w ostatnich dniach stał się symbolem strony przeciwnej. Dziennikarz od lat opowiada się za całkowitym zakazem przerywania ciąży. Bez względu na okoliczności.

Redaktor naczelny telewizji Republika, wcześniej publicysta „Frondy”, „Gościa Niedzielnego” czy „Gazety Polskiej”, jest szczególnie aktywny na Twitterze. W ostatnich dniach zajmuje się głównie jednym tematem, czyli „mordowaniem nienarodzonych dzieci”. Jego wypowiedzi wzbudzają skrajne emocje. Dziennikarz nie ma litości dla zwolenników utrzymania kompromisu, a tym bardziej liberalizacji przepisów.

W dyskusji na ten temat jest zdolny do naprawdę mocnych ciosów. Ale czy na pewno celnych?

 

 

 

tomasz terlikowski

fot. ONS

„Nie jestem za niewolnictwem, jestem za wyborem... Taka to logika. Jesteś za wyborem, to znaczy jesteś za zabijaniem”.

Aborcja jak gwałt. Nie można być przeciw niej i za wyborem. To absolutna sprzeczność”.

„Drogie Panie, tylko błagam nie idźcie do Komunii w niedzielę, bo wspieracie akcję, która z Eucharystii Was wyklucza!”

„Janda przyznaje się do aborcji. Jakie to typowe. Walka o to, by wszyscy też się ubabrali. Czarny marsz to marsz kobiet dotkniętych syndromem”.

„Sugestia, że aborcja jest problemem życia seksualnego jest idiotyczna. Tak może być dla kogoś, kogo podnieca zabijanie. Ale to da się leczyć”.

„Aborcyjny strajk polegający na tym, że nie będzie się zajmować dziećmi, to przykład tego,jak aborcjoniści traktują dzieci. Jako przeszkodę”.

tomasz terlikowski

fot. ONS

„Pomysł Marty Kaczyńskiej, by w przygotowaniu do zamordowania dziecka uczestniczyli duchowni to absolutne kuriozum. Żal czytać”.

„Pamiętajcie. Dzieci nie odpowiadają za winy rodziców. Nie można ich za nie zabić”.

„.Nowoczesna zdecydowała się zostać .Aborcyjną. Nowoczesność to dla nich zabijanie. Katolik na nich zagłosować już nie może”.

„Jeśli aborcja jest tak dramatycznym wyborem, to lepiej nie proponować tego wyboru kobiecie. I zakazać aborcję”.

„Posłanka Wielgus przekonuje, że na zakazie zabijania dzieci wszyscy stracą. Niepełnosprawne dzieci zyskają możliwość narodzin. To ważne”.

„Spór nie jest piekłem. To normalny stan w demokracji. Piekłem jest zabijanie niepełnosprawnych”.

Zobacz również: Waszym zdaniem: „Czarny protest? Aborcja? Znowu dajemy się nabrać...”

tomasz terlikowski

fot. ONS

„Matki kilkorga dzieci zazwyczaj nie zabijają następnych. Bo one wiedzą, pani poseł Mucha, że jak Bóg da dziecko, to da i na dziecko”.

„Kobiecość to bycie w służbie życia. Kobiety/posłanki, które występują przeciw życiu zaprzeczają własnej kobiecości”.

„Aborcja to trudny i bolesny problem. Szczególnie bolesny dla rozrywanych dzieci”.

„Ja dla moich córek i wnuczek chcę życia. Życia a nie prawa do mordu…”

„Torturą nie jest brak aborcji. Torturą jest aborcja. Rozrywanie na strzępy dziecka nie jest dla niego pieszczotą”.

„Rozumnie zbudowanym społeczeństwem były także obozy koncentracyjne. I uważane były za nowoczesne. Z tymi rozwiązaniami trzeba porównać aborcję”.

 

tomasz terlikowski

fot. ONS

„Jeśli dziecko w łonie matki jest jej częścią, to kobieta ciężarna ma dwie głowy, dwa serca i cztery nogi... Ktoś w to wierzy?”

„Ciąża nie jest tylko skutkiem działania kobiety. Jest jeszcze facet. Ale o zabiciu ma stanowić sama kobieta. Czy to nie dyskryminacja?

„Nie ma bezpiecznego przerwania ciąży. Ono jest zawsze niebezpieczne, bo śmiertelne, dla dziecka. I zawsze niszczy psychikę kobiety”.

„Dziwna definicja normalności. Normalność to stan, w którym matka może zabić swoje dzieci. Dla mnie to patologia, a nie normalność”.

„Feministki chcą ubierać się na czarno przeciw ustawie antyaborcyjnej. Czarny strój trzeba założyć na znak żałoby po zamordowanych dzieciach”.

Brawo dla szpitala, który przyjął poród od 12-latki. Celem lekarzy jest pomoc, a nie likwidacja nienarodzonych. A sprawcę ciąży do więzienia”.

 Wszystkie cytaty pochodzą z profilu Tomasza Terlikowskiego na Twitterze - twitter.com/tterlikowski

Zobacz również: Jakie gwiazdy wzięły udział w Czarnym Proteście?

Komentarze (20)

Ocena: 4.6 / 5
gość (Ocena: 5) 04.10.2016 16:07
A mi szkoda czasu na komentarz ,traktuje tego pana jak powietrze ,dla mnie nie istnieje .
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 04.10.2016 12:06
Ale dla matki która dowiaduje się, że jej dziecko może umrzeć przy narodzinach (albo ona sama. A jeśli dziecko przeżyje to całe życie będzie roślinką) JEST PIESZCZOTĄ? Nie jestem za aborcją, ale jeśli zajdę w ciąże która będzie zagrażać mojemu życiu to chce mieć wybór. To będzie MÓJ wybór i jaki bym nie podjęła to tylko i wyłącznie JA będę cierpieć, MÓJ mąż i MOI bliscy. Więc zamknijcie te skurwiałe pyski. Rzygam tym Terlikowskim i mam nadzieję, że którąś z Twoich córek spotka to co tą 12 letnią dziewczynkę. Może coś dotrze wreszcie do tego twojego spróchniałego mózgu....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.10.2016 23:43
Brawo! Nie ma zgodny na zabijanie ludzi ot tak sobie. Jeżeli malutki człowiek jest rozrywany przez innego człowieka to może warto rozerwać jakaś feministkę za pomocą koni lub jakiś maszyn ot tak dla przykładu. Zobaczmy jak to wygląda ale trochę w większej skali. Któraś z Pań chętna? Nie chcesz aborcji? To po prostu sie głupio nie ruchajcie i tyle. Głupie babsztyle.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 03.10.2016 22:08
Debil jakich mało. Jakim prawem można zmusić kobietę do urodzenia dziecka które zagraża JEJ życiu? Jakim prawem można zmuszać kobietę do urodzenia dziecka które jest wynikiem gwałtu? Jakim prawem można odmówić aborcji kobiecie która jest w ciazy pozamacicznej która ją zabije? Jakim prawem można zmuszać 12-letnie dziewczynki do rodzenia dzieci? Wyglada na to ze pan Terlikowski tez zrobił sobie skobanke mózgu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.10.2016 21:22
w łeb się człowieku puknij i zacznij się modlić w zdrowie, bo o rozum za późno.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo