Co myślimy o ABORCJI? Poznaj zdanie kobiet od 15 do 50 lat (Bywamy bardzo radykalne!)

Dla jednych to „mordowanie dziecka”, dla innych „prawo każdej z nas”. Pod którą opinią się podpiszesz?
Co myślimy o ABORCJI? Poznaj zdanie kobiet od 15 do 50 lat (Bywamy bardzo radykalne!)
22.06.2015

Aborcja wzbudza ogromne emocje i to bez względu na naszą płeć, wyznanie, miejsce pochodzenia, poglądy polityczne i własne doświadczenia. W tej kwestii zazwyczaj brakuje nam umiaru. Każda wypowiadana opinia na temat przerywania ciąży jest bardzo radykalna. Albo postulujemy całkowity zakaz aborcji, albo domagamy się swobodnego dostępu bez względu na okoliczności.

Autorzy kanału „Cut”, który cieszy się na YouTube sporą popularnością, poprosili o zabranie głosu w tej sprawie najbardziej zainteresowane, czyli kobiety. Bohaterki nagrania mają od 15 do 50 lat i skrajnie różne poglądy. Czy i tym razem potwierdza się znana prawda, że im jesteśmy młodsze, tym mniej w nas radykalizmu? Nie do końca...

Zobacz twarze kilku z nich oraz poznaj ich zdanie na temat aborcji. Z którą kobietą najbardziej się utożsamiasz?

aborcja

15-LATKA: To zabijanie. To zwyczajne mordowanie dziecka.

aborcja

16-LATKA: To potworne. Jeśli otrzymujesz dar, jakim jest dziecko, powinnaś go przyjąć.

aborcja

22-LATKA: To prawo każdej kobiety.

aborcja

27-LATKA: Nie mam z tym problemu. Każdy ma swoje racje, ale dla mnie to w porządku.

aborcja

31-LATKA: To ogromny ból. Jakąkolwiek decyzję podejmie kobieta, to zawsze wielki ból.

aborcja

35-LATKA: Jestem przeciwna. Kiedyś zaproponowano mi aborcję, ale tego nie zrobiłam i jestem z tego powodu naprawdę szczęśliwa. Moje dziecko jest powodem, dlaczego wstaję każdego dnia.

aborcja

47-LATKA: To po prostu smutna sprawa.

aborcja

50-LATKA: To zawsze nieszczęście, ale nie oceniam.

Do której opinii jest Ci najbliżej?

Komentarze (97)

Ocena: 4.94 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.06.2015 00:15
Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu? Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.06.2015 14:57
Sprzedam zestaw z Women On Web, zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu + 8 tab Misoprostolu Zestaw sprzedam za 390zł, mozliwa jest wysylka kurierska lub poczta polska lub odbior osobisty! Moj numer to 697564trzy10.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.06.2015 21:10
Przejrzałam wszystkie opinie i widzę, że kobiety od 22-latki począwszy albo nie oceniają, albo grzecznie wyrażają swoje zdanie, za to małolaty od razu walą, że to "morderstwo". Cóż, życie nie jest czarno-białe.
odpowiedz
Czarodziejka (Ocena: 5) 23.06.2015 23:57
@Natalia ..Jak to po co nam sex..sex jest zdrowy , przyjemny , prowadzi do prokreacji , ale nie koniecznie.. co zrobisz z własnym ciałem to juz jest inna bajka.Uwazam ze wszystko dla ludzi i powinnismy sie zastanowić CZ Y CHCEMY BYC RODZICAMI zanim zaczniemy uprawiac sex .To normalne że kiedy sie kochamy i nie jestesmy zabezpieczeni , moze dojsc do zapłodnienia .. przecież uczymy sie tego w szkołach.. Nie wiedza nie ejst wytłumaczeniem.Osobiscie bym nie usuneła ciaży , w sumei to robie wszystko by zajsc w ciazę , od akupunktury , po dr bociana ( dr bocian ma przedłużyc żywotnosc jajników i jajeczka)Wszystkie chwyty dozwolone.Ale ja chce.Przy czym też potrafię/ potrafiłam cieszyc sie z czystego sexu nie prokreacji! znnam dziewczyny które dokonały aborcji.. Jak im teraz jest? Różnie.. jedne załują , inne nie.To ich sumienie , ich ciało , ja nie moge wchodzic w Ich decyzje.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2015 15:41
Poważne wady wrodzone powinny być uwzględnione i na korzyść aborcji a reszta to cóż... No od tego jest antykoncepcja a jak ktoś to olewa to niech potem zna konsekwencje no.cóż
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo