Trudno w to uwierzyć, ale ona jest w 9 MIESIĄCU CIĄŻY! Poród ZA KILKA DNI!

Do rozwiązania pozostał już tylko tydzień. Po brzuchu tego nie widać...
Trudno w to uwierzyć, ale ona jest w 9 MIESIĄCU CIĄŻY! Poród ZA KILKA DNI!
10.04.2015

Sarah Stage to bez wątpienia najgłośniejsze nazwisko ostatnich miesiącach. Przynajmniej w niektórych kręgach – zwłaszcza wśród młodych mam. 30-latka stała się obiektem brutalnych ataków słownych, bo... przyznała się, że jest w ciąży. Problemem nie jest jej stan błogosławiony, ale perfekcyjna sylwetka, którą udało jej się zachować. Według niektórych kobieta dla wyglądu ryzykuje zdrowiem i życiem dziecka.

Krytycy uważają, że to nienormalne, by w zaawansowanej ciąży być tak szczupłą. Rzeczywiście, trenerka fitness z Los Angeles nawet w 8. miesiącu mogła się pochwalić niemal płaskim brzuchem. Komentatorki natychmiast wydały wyrok – Sarah na pewno się głodzi i zbyt intensywnie ćwiczy. Jej potomek, jeśli uda mu się to przeżyć, urodzi się z poważnymi wadami rozwojowymi.

Kobieta rzeczywiście zdrowo się odżywia i wciąż jest aktywna fizycznie, ale wszystko pod stałą kontrolą lekarzy. Planowany termin porodu już za kilka dni, a ona nadal wygląda fenomenalnie. Brzuch powiększył się tylko odrobinę... Ale czy to powód, by tak mocno ją atakować?

Sarah Stage
Sarah Stage
Sarah Stage
Sarah Stage
Sarah Stage
Sarah Stage
Sarah Stage
Sarah Stage
Sarah Stage

Komentarze (38)

Ocena: 4.68 / 5
OBIEKTYWNA (Ocena: 5) 17.04.2015 13:21
Wy głupie, zazdrosne, cipy!!! Czego się dziwicie, że ta kobieta ma taką sylwetkę w zzaawansowanej ciąży?? Przecież to trenerka fitness !!! Jak widać jest bardzo wysportowana, a jej mieśnie są bardzo sinle i nie dopuszczają do nadmiernego rozciągnięcia...zazdrośc, zazdrość i jeszcze raz ZAZDROŚĆ !!!! To właśnie przez was przemawia! Nie zdrowy rozsądek czy troska o zdrowie dziecka...to czysta zazdrość !! WSTYD !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.04.2015 19:18
dlaczego wy tak kłamiecie? 4 /5 kg w całej ciązy tyłyście ? ludzie chore baby ! macica 1 kg płyn owodniowy 1 kg piersi 0,5 kg łożysko 0,7 kg dodatkowa objętość krwi ciężarnej 1,2-1,5 kg woda zatrzymana w organizmie 1,5 kg zapasy mamy (na okres karmienia piersią) ok. 3,5 kg i dziecko ok 3 kg więc może wy z marsa ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.04.2015 01:21
To sa klamstwa !!! Nie dodawajcie takich rzczy bo przyszle bardzo madre mamusie beda sie glodzic by tak wygladac to jest 5/6 miesiac
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 11.04.2015 15:05
Co babka ma zrobić z tym, że jej sie tak macica ułożyła? Rozciąć brzuch, przestawić i zaszyć?
odpowiedz
Anna (Ocena: 5) 11.04.2015 11:12
Dziecko w brzuchu nie ma LEŻEĆ, ma się ruszać! Znam taką jedną, co się małym brzuchem chwaliła, a teraz problem, bo dziecko ma wady ułożeniowe z braku miejsce w brzuchu i obniżone napięcie mięśniowe.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo