Powstanie program o naturalnych porodach. Bez lekarzy, w środku lasu... (18+)

Już dzisiaj możecie zobaczyć, jak wygląda poród poza domem. Tylko +18!
Powstanie program o naturalnych porodach. Bez lekarzy, w środku lasu... (18+)
13.06.2014

W czasach, kiedy niemal wszystko wokół nas jest sztuczne i przetworzone, największą wartością staje się naturalność. Dotyczy to nie tylko jedzenia, ale także wszystkich innych życiowych kwestii. Nie brakuje osób, które gustują wyłącznie w ubraniach z naturalnych tkanin, a także takich, którzy unikają chemicznych kosmetyków, zastępując je specyfikami z roślin i warzyw. Z bólem głowy czy przeziębieniem radzą sobie przy pomocy ziół, a nie syntetycznych leków. To nie wszystko. Niektórzy tak cenią bliskość natury, że rezygnują nawet z akademickiej medycyny.

Rok temu w sieci pojawiło się niezwykłe nagranie, które prezentuje naturalny poród. Krok po kroku. Młoda mama nie tylko nie zgłosiła się do szpitala, ale postanowiła urodzić nad rzeką w środku lasu. Wszystkiemu przyglądał się jej mąż oraz dzieci. Film trafił na podatny grunt, bo do tej pory w serwisie YouTube obejrzało go ponad 20 milionów osób.

Sukces chce powtórzyć jedna z amerykańskich stacji telewizyjnych, która w najbliższym sezonie planuje premierę programu poświęconego naturalnym porodom.

naturalny poród

Bohaterka głośnego nagrania wcześniej była pod kontrolą lekarzy. Wszystkie badania potwierdziły, że ciąża rozwija się prawidłowo, a poród powinien przebiec bardzo sprawnie. Mimo wszystko, akcja porodowa nad brzegiem rzeki w środku lasu i z dala od szpitala, to zawsze pewne ryzyko. Tym razem na szczęście wszystko przebiegło pomyślnie. Cały proces możemy zobaczyć na własne oczy...

Kobieta nie korzystała z żadnych współczesnych metod. Nie rodziła w łóżku, nie przyjmowała leków przeciwbólowych, nie przejmowała się tym, czy otoczenie jest sterylne. Postanowiła urodzić dokładnie w ten sam sposób, co kobiety w minionych wiekach. Jej nagie ciało, ciąża i sam poród nie były dla niej oraz jej najbliższych tematem tabu.

Brzmi przerażająco? Jej naśladowców naprawdę nie brakuje.

Film tylko dla osób pełnoletnich.

naturalny poród

Chociaż niektórzy twierdzą, że jesteśmy zakładnikami nowoczesności i nie potrafilibyśmy sobie poradzić w innych warunkach, prawda leży gdzieś indziej. Nawet w XXI wieku można urodzić zdrowe dziecko w środku lasu. Oczywiście, nie każdy powinien tego próbować. Ciąża musi być pod stałym nadzorem, a najbliżsi powinni być przygotowani na udzielenie pomocy.

Casting do programu trwa. Producenci zachęcają do udziału wyłącznie doświadczone w tej kwestii matki, które mają za sobą przynajmniej jeden naturalny poród. Ekipa telewizyjna sfilmuje przebieg całego procesu – od pierwszych skurczów aż do przyjścia dziecka na świat.

Chciałybyście to zobaczyć? Oto nagranie, które stało się inspiracją dla tej produkcji. Uwaga! Tylko dla pełnoletnich widzów.

Komentarze (131)

Ocena: 4.69 / 5
gość (Ocena: 1) 26.05.2018 14:06
Cudowny widok rozchlapanej brochy i popuszczanego g........ :/ Doprawdy magia narodzin.......
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.06.2015 10:07
A czy ktoś pomyślał że może jej mąż to lekarz i panuje nad całą sytuacją lub może ekipa filmująca to jest i lekarze w pogotowiu : )Oszczerstwa każdy umie rzucać tylko myśleć nie każdy potrafi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.06.2015 09:55
Jestem matką trójki dzieci wszystkie urodzone w szpitalu.Dziekuje tej kobiecie za odwagę i wielki czyn idący w kierunku ludzkości. Nigdy człowiek nie zwraca uwagi jak się rodzi dziecko tylko modli się o przetrwanie w takiej chwili i zdrowe dziecko. Film uzmysłowił mnie ze a gdyby taka kobieta juz rodziłaz dala od szpitala to wiem ze z pępowiną może poczekać do przyjazdu lekarza i nic z nią nie robić. Film uczy jak przetrwać ze należy trzymać główkę i zmienić w tym momencie pozycję. Kobiety wyśmiewajace są nie dojrzałe do takiego filmu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2015 08:14
wariatka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2014 13:53
Zenada!! chciala zaistniec i tyle. Szkoda tylko dziecka jak sie dowie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo