25-latka sfilmowała swoją aborcję! „Chcę pokazać pozytywną stronę zabiegu”

Po upublicznieniu nagrania wielu życzy jej śmierci.
25-latka sfilmowała swoją aborcję! „Chcę pokazać pozytywną stronę zabiegu”
09.05.2014

Od połowy marca w serwisie YouTube możemy oglądać film, który wielu widzów uznało za jeden z najbardziej przerażających, jakie kiedykolwiek widzieli. Główną bohaterką nagrania jest młoda Amerykanka, która spokojnie leży na stole operacyjnym. Poza kadrem lekarze przeprowadzają zabieg. Kobieta jest w dobrym nastroju, uśmiecha się, stosuje techniki relaksacyjne. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w tym samym momencie poddaje się aborcji.

25-letnia Emily Letts sama jest pracownicą kliniki aborcyjnej, ale jak uczciwie przyznaje, nie stosuje antykoncepcji. Do tej pory udawało jej się uniknąć niechcianej ciąży, ale jakiś czas temu przydarzyła jej się wpadka. Nawet jeśli chciała usunąć płód, w pierwszym trymestrze mogła to zrobić przy pomocy pigułki wywołującej poronienie. Nie skorzystała z tej opcji. Postanowiła sprawdzić, jak sama zareaguje na zabieg i podzielić się swoimi „pozytywnymi odczuciami” z innymi kobietami w podobnej sytuacji.

Zabieg przeprowadzono w pełni legalnie, bo aborcja na życzenie jest w Stanach Zjednoczonych zgodna z prawem. Emily nie zdradza, czy pozostaje w związku z mężczyzną. Zastrzega jednak, że ojciec dziecka w żaden sposób na nią nie naciskał, a decyzję podjęła zgodnie z własnym sumieniem. - Wiedziałam, że nie jestem gotowa na macierzyństwo – przyznaje otwarcie.

aborcja

Uśmiechnięta Emily Letts w czasie zabiegu usunięcia ciąży.

aborcja

Równie zadowolona 25-latka po dokonanej aborcji. Na następnej stronie możesz obejrzeć całe nagranie!

aborcja

Oficjalne statystyki udostępniane przez amerykańską służbę zdrowia mówią o niemal 1,5 mln aborcji każdego roku. Zdecydowana większość z nich przeprowadzana jest w pierwszym trymestrze ciąży, choć zdarzają się także po 21. tygodniu. Najczęściej na usunięcie płodu decydują się kobiety w wieku 20-24 lata.

Przy okazji zabiegu Emily Letts poprosiła o umieszczenie w jej ciele wkładki domacicznej, która zabezpieczy ją przed kolejną wpadką.

Zobaczcie, jak zachowywała się w czasie zabiegu...

aborcja

Dlaczego zdecydowała się na aborcję w świetle kamer i publicznie się do niej przyznaje? - Chciałam to zrobić dla kobiet, które nie mają innego wyjścia, a są tym przerażone. Uznałam, że czas pokazać pozytywną stronę aborcji i że nie jest to wcale aż tak straszne. Nie czuję się złym człowiekiem. Po wszystkim nie czuję się smutna. Wiedziałam, że to dobry krok dla mnie i dla nikogo więcej – twierdzi.

Na nagraniu widoczna jest przede wszystkim jej twarz. 25-latka uśmiecha się, głęboko oddycha i czeka, aż lekarze dokonają usunięcia płodu. Pozostaje całkowicie przytomna, ponieważ zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Po wszystkim jest z siebie bardzo zadowolona„Super, czuję się świetnie. Zrobiłam to!” - dzieli się swoimi spostrzeżeniami w filmie.

Od momentu upublicznienia nagrania oraz jej historii, Emily otrzymuje bardzo wiele wiadomości od kobiet w podobnej sytuacji. Jedna z nich przyznała, że poddała się zabiegowi, ale miała ogromne wyrzuty sumienia. Chłopak nazwał ją morderczynią. Film pozwolił jej spojrzeć na to z innej strony i wreszcie czuje się lepiej. Nie brakuje także gróźb i nieprzyjemnych komentarzy. Wielu ludzi życzy jej śmierci.

Komentarze (427)

Ocena: 4.86 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.06.2015 17:30
Sprzedam zestaw z Women On Web, zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu + 8 tab Misoprostolu Zestaw sprzedam za 390zł, mozliwa jest wysylka kurierska lub poczta polska lub odbior osobisty! Moj numer to 697564trzy10.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2015 17:03
Mam do zaoferowania zestaw tabletek wczesnoporonnych z Women On Web, kazdy jesten zestaw zawiera 1 tab Mifepristonu+ 8 tab Misoprostolu. cena za zestaw jeden to 380zł z wysylka w pl zestawy sa orginalne nie otwierane Zapraszam! 607095810
odpowiedz
Żanetta (Ocena: 5) 10.02.2015 17:55
Takie małe niewinne dziecko a matka decyduje o jego losie wybiera śmierć dziecka jak można zabić swoje własne dziecko? nie mogę tego zrozumieć ciekawe co by było gdyby ona była na miejscu tego dziecka też by taka zadowolona była z tego zabiegu?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2015 15:31
WITAM, sprzedam zestaw WOW złozonego z Mifepristone i Misoprostol . Miferpistone blokuje wydzielanie hormonu progesteronu, który warunkuje utrzymanie ciąży. Bez tego hormonu przerywa się więź między zarodkiem a ścianą macicy, wystepują skurcze. Misoprostol natomiast wzmacnia skurcze, pomagając wydalić produkty ciąży z macicy. W przypadku zamówienia środków ze strony women on web wpłącasz pieniądze na konto a paczki w 90% przechwytywane są na granicy kraju przez urząąd celny. Wynikiem tego jest znaczne opóźnienie (około 6 tygodni) lub niedostarczenie przesyłki - na co nie można pozwolić gdyż każdy DZIEŃ PRZY TAKIEJ KURACJI JEST ISTOTNY. Środki sprowadzane są z jednej z hurtowni medycznych na terenie Holandii. Wysyłam je z Polski więc paczka dotrze do Ciebie na 100%, nie będzie obaw o przechwycenie jej za granicą. W ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz przesyłkę. Z swojej strony udzielam dokłądnych informacji o kuracji po trzymaniu paczki. Zawartość przesyłki: 1x Mifepristone 8x Misoprostol Instrukcja dawkowania Tanio!! KONTAKT: 726dwa98532
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.06.2014 23:26
Niektóre komentarze tutaj są przerażające...to, że dziecko nie mówi i nie chodzi to znaczy, że nie żyje czy jak? Aborcja to aborcja - morderstwo, rozerwanie małego ciałka na części i wrzucenie do kosza! Bo co? Bo nie chciało się pobiec na stację po prezerwatywę? Gdyby to był chociaż gwałt to rozumiem, chociaż według mnie i tak lepiej urodzić i oddać do adopcji ale myślę, że nawet zgwałcona kobieta widząc takie małe niewinne stworzenie chciałaby je samodzielnie wychować. No drogie panie, po prostu ręce i cycki opadają.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo