Dramatyczny poród! Nie zdążyła dojść do szpitalnej sali, dziecko wypadło wprost na podłogę! (VIDEO)

Upadające na podłogę i ciągnięte na pępowinie dziecko mogło tego nie przeżyć.
Dramatyczny poród! Nie zdążyła dojść do szpitalnej sali, dziecko wypadło wprost na podłogę! (VIDEO)
01.08.2013

Poród jest jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Przez wiele miesięcy nosimy w sobie nowe życie, które pewnego dnia przychodzi na świat. Bardzo ważne jest to, by miało to miejsce w jak najbardziej dogodnych warunkach. Wymarzoną sytuacją jest intymna i dobrze wyposażona sala porodowa w szpitalu i pomocny personel medyczny. Czasami jednak potomkowi tak bardzo się spieszy, że rodzi się w zupełnie innych okolicznościach.

Dramatyczne sceny rozegrały się na szpitalnym korytarzu w Chinach. Ciężarna kobieta dotarła tam w towarzystwie męża. Wspomagał ją także taksówkarz, który przywiózł małżeństwo do kliniki. Wydawało się, że sytuacja jest już opanowana. Kobieta szybko trafi na salę porodową, gdzie dziecko odbierze lekarz położnik. Nie zdążył.

poród

Akcja porodowa była już tak zaawansowana, że kobieta nie dotrwała do oficjalnego przyjęcia na oddział położniczy. Nie zdążyła nawet dojść do izby przyjęć, kiedy było już praktycznie po wszystkim. Dziecko dosłownie wypadło z ciężarnej wprost na szpitalną podłogę. Przez chwilę było ciągnięte na pępowinie.

Zdenerwowany taksówkarz wahał się, czy podnieść dziecko. Ostatecznie zrobił to mąż kobiety. Po chwili pojawił się także personel medyczny, który odciął pępowinę i zajął się noworodkiem. Rodząca kobieta jeszcze przez jakiś czas stała na korytarzu, przyglądając się, jak lekarze zajmują się jej potomkiem. Istniało ryzyko poważnych uszkodzeń maleńkiego ciała.

Szpitalna kamera zarejestrowała to szokujące wydarzenie.

poród

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Chłopiec urodził się zdrowy, przy wadze 2,6 kilograma. Upadek na podłogę nie spowodował poważniejszych obrażeń. Skończyło się na delikatnym potłuczeniu, które w żaden sposób nie zagraża jego życiu i zdrowiu. Matka także czuje się wyjątkowo dobrze.

Zobacz szokujące nagranie z tego zdarzenia!

Komentarze (15)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.08.2013 10:23
W polsce też się to zdażyło nie raz. Mój brat został złapany jedynie w długą koszulę nocną, gdyby nie to, też wypadł by na ziemie.
odpowiedz
ala (Ocena: 5) 15.08.2013 16:39
a ja mysle że to prawda sama myslałam ze dziecko mi wyleci na podłoge jak juz miałam bule parte , tego nie da sie zatrzymac jeszcze 5 minut i by tez sie tak stało , jak dotarłam na sale raz parłam i juz po wszystkim poród od wejscia do szpitala do urodzin mojej córuni trwał ok 7 minut , wiec nie piszcie głupot
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2013 21:48
Dziwne de ONA nawet nie poczula ze Ono wychodzi ....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.08.2013 22:51
i hyc o podłogę..
odpowiedz
made in china (Ocena: 5) 01.08.2013 16:15
no a gdzie jak takei cuda to tylko Chiny !!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo