Ma troje dzieci, ale... podobno jest za ŁADNA NA MAMĘ! Poznajcie Bellę...

05 Lipca 2017

Krytycy podejrzewają, że wydaje wszystkie pieniądze na operacje i sukienki, a dzieci zaniedbuje.

Bella Vrondos

Niektórzy twierdzą, że będąc matkami nie musimy, a wręcz nie powinnyśmy dbać o wygląd. Byle jaki strój, brak makijażu i rozczochrane włosy mają świadczyć o tym, że dobrze zajmujemy się dziećmi, zamiast marnować czas na głupoty. Wciąż panuje krzywdzący stereotyp, że zadbana mama to kiepska mama. Ona coś o tym wie.

Bella Vrondos niemal każdego dnia jest zaczepiana na ulicy i głośno krytykowana. Ludzie twierdzą, że jej wizerunek nie pasuje do roli, jaką przyszło jej pełnić - 33-latka jest matką trójki dzieci. Inni idą o krok dalej i zarzucają Australijce, że dbając o własny wizerunek na pewno oszczędza na potomstwu.

Poddałam się operacjom plastycznym nie po to, żeby wyglądać jak gwiazda porno, ale dlatego, że mam 3 dzieci i ciąże zupełnie zdeformowały moje ciało. Chcę być szczęśliwa i czuć się dobrze we własnej skórze. Zarzut, że wydaję pieniądze na zabiegi i nowe sukienki, a nie dbam o moje pociechy, to absurd - twierdzi.

Musimy przyznać, że nie wygląda jak typowa mama, ale czy coś w tym złego?

Zobacz również: Tak wygląda brzuch po urodzeniu 6 dzieci! Nie wszyscy spodziewają się TAKIEGO widoku...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-05 21:17:07

Wygląda świetnie! Aż miło się patrzy na taką mumusie, a nie na takie fleje jakie się czasem spotyka. Bycie mamą nie zwalnia z bycia schludna i kobieca.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-05 20:43:31

nienawidze argumentow ze jak kobieta dba o siebie to zaniedbuje dziecko. jedno nie wyklucza drugiego... a potem chodza takie fleje i madrza sie zeby sie poczuc lepiej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-05 17:54:53

A czy dobra matka musi byc zaniedbana matka? Podziwiam ta kobiete, ze jej sie chce, ze tak wyglada, a ma troje dzieci. Zakladam, ze te, ktore na nia naskakuja same wygladaja jak flejtuchy- tluste wlosy, brudne, rozciagniete dresy, i w ten sposob probuja wytlumaczyc same siebie. Podziwiam kobiete!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-05 11:58:44

Super kobieta;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Alicja
(Ocena: 5)
2017-07-05 11:28:32

Każda kobieta powinna o siebie dbać, niezależnie od tego czy ma dzieci czy też nie. To właśnie robi dziewczyna z artykułu. Piękna figura, włosy i dopracowany makijaż. Inwestuje w swój wygląd i bardzo dobrze. Przecież jest nie tylko matką, ale przede wszystkim kobietą. Jednak na niektórych zdjęciach ubrana jest jak dziewczyny sprzedające swoje ciała za pieniądze, a taki wizerunek nie pasuje nie tylko matkom, ale i bezdzietnym kobietom. Zdecydowanie lepiej i gustowniej wygląda w ubraniach, które nico więcej zakrywają.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-05 07:44:08

No i dobrze, chociaż jedna kobieta która rozumie ze dzieci to nie jest cały świat i nie trzeba na nie wydawać wszzystkich pieniędzy. Jedna która rozumie ze jej się tez należy i trzeba dbać o siebie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-05 10:05:32

Miałam napisać to samo :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1