Ta mama PODZIĘKOWAŁA nowej dziewczynie byłego męża: Wspaniale opiekujesz się moją córką!

24 Listopada 2016

Niewiele kobiet stać na coś takiego. Czy to powinna być norma?

nowa partnerka byłego męża

Byłoby idealnie, gdyby wszyscy rodzice byli ze sobą do końca życia. Tego jednak nie da się przewidzieć. W czasach, gdy rozwodem kończy się niemal co drugie małżeństwo, rozpad rodziny jest scenariuszem bardzo prawdopodobnym. To moment największej próby - dla dorosłych, którzy zdecydowali się rozstać, zawiedzionego dziecka, a także nowych partnerów. Poznajcie rodzinę, która zdała ten egzamin na medal.

Audrey Nicole ze Stanów Zjednoczonych jest szczęśliwą mamą, a do niedawna także żoną. Drogi jej i męża niestety się rozeszły. W życiu byłego partnera pojawiła się nowa kobieta, która z oczywistych względów regularnie widuje się z córką naszej bohaterki. Czy ma o to żal? Wręcz przeciwnie.

We wpisie na Facebooku, który polubiło już ponad 350 tysięcy osób, podziękowała nowej dziewczynie byłego męża.

Zobacz również: Ci ojcowie mówią wprost: Moja żona jest złą matką...

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-24 21:34:27

OK, ale ta nowa dziewczyna się stara. A co jeśli jest zazdrosną jędzą która chce być stawiana na pierwszym miejscu, przed dziećmi? Raczej nie da się jej podziwiać i wtedy nie dziwię się matkom które szaleją ze złości. Tutaj nowa partnerka ojca jest podziwiana nie bez powodu. Po prostu traktuje dobrze dziecko. Jednak nie zawsze tak jest i nie każdą kobietę na jej miejscu można w ten sposób gloryfikować.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-24 19:03:51

Czasami milosc wygasa smiercia naturalna, mimo, ze dalej sie darzy szacunkiem bylego partnera i chce sie dla niego jak najlepiej. Pol roku temu zerwalam 8 letni zwiazek i moge smialo powiedziec, ze cieszylabym sie i poczula ulge gdyby moj ex znalazl sobie jakas fajna dziewczyne ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-24 16:57:54

Mądra kobieta

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1