W tych miesiącach rodzą się najlepsi ojcowie. Dla dzieci zrobią wszystko

Taki tata to prawdziwy skarb.
W tych miesiącach rodzą się najlepsi ojcowie. Dla dzieci zrobią wszystko
Fot. Unsplash
26.03.2020

Już dawno minęły czasy, kiedy tylko mama zajmowała się domem i wychowaniem potomstwa, a rola taty była ograniczona do utrzymywania rodziny. Współcześni rodzice coraz bardziej sprawiedliwie dzielą się obowiązkami i doskonale zdają sobie sprawę, że dzieci potrzebują ich obojga.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które nie powinny brać ślubu. Małżeństwo zmienia je nie do poznania

Dziś już nikogo nie dziwi widok ojca spacerującego z wózkiem. Coraz częściej to mężczyzna zostaje w domu, by jego partnerka mogła robić karierę poza nim. Zwłaszcza, jeśli urodził się pod jednym z tych trzech znaków zodiaku - przekonuje eska.pl.

Według portalu każdy facet może świetnie sprawdzić się w tej roli, ale niektórzy przychodzą na świat z wyjątkowo silnym instynktem ojcowskim. Oni zrobią dla swoich pociech wszystko.

znak zodiaku ryby

#1 Ryby

19.02-30.03

Dzieci są dla niego oczkiem w głowie, ale kocha je w bardzo mądry sposób. Potrafi rozpieszczać, choć równocześnie sporo wymaga. Doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne jest wychowanie i bycie wzorem do naśladowania. Podejmuje działania, które zaowocują w przyszłości, bo chce wychować potomstwo na przyzwoitych i samodzielnych ludzi.

Zobacz również: Koniec z przygodnymi randkami. W 2020 roku te znaki zodiaku wreszcie wejdą w poważne związki

znak zodiaku byk

#2 Byk

20.04-22.05

Potrafi stanąć na głowie, żeby zapewnić potomstwu jak najlepszy byt. Ciężko pracuje, ale nawet wtedy zawsze znajdzie czas na bliski kontakt. Dobrze wie, że dzieci potrzebują zarówno bezpieczeństwa finansowego, jak i wsparcia mentalnego. Największe szczęście daje mu poczucie, że jego rodzinie nic nie grozi. Kiedy zostaje ojcem, jego własne potrzeby schodzą na dalszy plan.

znak zodiaku koziorożec

#3 Koziorożec

22.12-19.01

Od początku buduje silną więź ze swoimi dziećmi. Jest cierpliwym i kochającym tatą, do którego można zwrócić się w dosłownie każdej sprawie. Ma w sobie mnóstwo cierpliwości i wytrwałości. Nic nie wyprowadzi go z równowagi. Nawet jeśli nie jest w stanie spełniać wszystkich zachcianek potomstwa, to nadrabia oddaniem i miłością. To po prostu dobry człowiek.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które mają największe szanse zostać matkami w 2020 roku

„Kumulacja piękna”. Córki odziedziczyły po rodzicach wszystko, co najlepsze
„Kumulacja piękna”. Córki odziedziczyły po rodzicach wszystko, co najlepsze - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 4.29 / 5
Angie (Ocena: 5) wczoraj 14:37
Ryby jak coś jest do 20.03 tłumoki. Zanim coś napiszecie pomyślcie dwa razy bo się ośmieszacie tylko pisząc bzdety
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 26.03.2020 20:45
Bliźniak, nie jest wylewny w sowich uczuciach ale udowadnia to czynami zarówno wobec dzieci jak i partnerki.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 26.03.2020 07:23
Koziorożec - w moim otoczeniu na pewno nie. Każdy facet którego znam z pod tego znaku zodiaku ( akurat że stycznia) to tyrani, frustraci, którym z pewnością daleko do dobrych i czułych ludzi. W tym mój ojciec. Całkowite przeciwieństwo tego co jest u góry napisane.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie