Młody ojciec ostrzega przed związkiem z samotną matką. „To studnia bez dna”

Apeluje do mężczyzn, by nie wiązali się z dzieciatymi kobietami.
Młody ojciec ostrzega przed związkiem z samotną matką. „To studnia bez dna”
Fot. iStock
06.04.2019

Chyba wszyscy marzymy o szczęśliwym związku z osobą, która nie ma za sobą trudnej przeszłości i doświadczeń. Idealny układ jest wtedy, gdy spotykają się dwie samotne osoby i chcą razem tworzyć wszystko od nowa. Z tym jednak różnie bywa, bo serce nie sługa i czasami zakochujemy się w człowieku, który już sporo przeżył.

Zobacz również: LIST: „Niektórych strasznie boli, że lubię panterkę i neonowe kolory. Samotnej matce podobno nie wypada!”

Nie warto ulegać emocjom i trzeba się nad tym poważnie zastanowić - ostrzega Richard Cooper. Ten samotny ojciec i coach trafił na czołówki mediów z całego świata po swoim ostatnim wywodzie. Mężczyzna w specjalnej prezentacji wyliczył, dlaczego związek z samotną matką to zawsze zły pomysł, który musi doprowadzić do katastrofy.

„Mentor” jest przekonany, że kobieta z przeszłością (po burzliwym rozstaniu i z dzieckiem) nie jest w stanie współtworzyć normalnego związku. Należy ją natychmiast przekreślić. Dlaczego?

Rozstanie boli podwójnie

Albo jeszcze mocniej, bo wszystko zależy od liczby dzieci. Kiedy związek z samotną mamą się rozpada, ta zabiera ze sobą pociechy, do których mężczyzna zdążył się bardzo przywiązać.

Nigdy nie będziesz priorytetem

Jak przekonuje Richard, w takiej relacji mężczyzna zawsze przegrywa z potomstwem. To naturalne, że dzieci są dla matki najważniejsze, najmądrzejsze, najpiękniejsze. Partner to tylko dodatek.

Świat kręci się wokół jej dzieci

Samotna matka robi wszystko, by jej pociechom żyło się jak najlepiej. Nic więc dziwnego, że myśli przede wszystkim o ich potrzebach.

Zobacz również: „Nie zamierzam wiązać się z samotną matką. Sorry, ale nie jestem frajerem”

Zaburzony obraz samej siebie

Autor tego wywodu przekonuje, że takie kobiety są albo chorobliwie zakompleksione, albo uważają siebie za ósmy cud świata. Mężczyzna ma utrudnione zadanie, by do niej dotrzeć.

Jej potomstwo chce się ciebie pozbyć

Dzieci z poprzedniego związku podobno nigdy nie zaakceptują do końca nowego partnera mamy. Stosują nieczyste zagrania, szantażują emocjonalnie lub budują intrygi, żeby się go pozbyć.

Jest emocjonalnie niedostępna

Ciągnie się za nią trudna przeszłość, która nie ułatwia pełnego otwarcia na nowego partnera. Nie wspominając o tym, że wszystko robi z myślą o dzieciach.

Nie bierze odpowiedzialności

Czuje się jak ofiara losu pokrzywdzona przez cały świat. Nigdy nie przyzna się do tego, że sama popełnia błędy. Rozpad związku to wyłącznie wina byłego partnera, bo przecież nie zostawia się matki z dziećmi.

To studnia bez dna

Według Richarda, taki związek naprawdę dużo kosztuje. Trzeba spełniać nie tylko zachcianki kobiety, ale też jej dzieci. Nie można ignorować ich potrzeb, bo wtedy ona poczuje się skrzywdzona.

Dla jej dzieci nigdy nie będziesz ojcem

Nowy partner mamy, choćby starał się zbudować silną więź z potomstwem, zawsze pozostanie tylko jej chłopakiem. Zwłaszcza, gdy dzieci mają kontakt z biologicznym tatą.

Przesadził czy ma choć odrobinę racji?

Zobacz również: „To najdroższe prostytutki w mieście”. Faceci wyznają, dlaczego NIGDY nie umówią się z samotną mamą

Astrologiczny ranking matek. Znak zodiaku zdradza, czy sprawdzisz się w tej roli
Astrologiczny ranking matek. Znak zodiaku zdradza, czy sprawdzisz się w tej roli - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (154)

Ocena: 4.11 / 5
Raul (Ocena: 5) 04.06.2019 14:28
Widzę, że wszystkie samotne matki bardzo zabolał ten artykuł. PS jako mężczyzna zgadzam się z nim w 99%. Tak jest niestety prawda, której nie chcecie zaakceptować. Mężczyzna nie ma biologicznego uzasadnienia dla utrzymywania czyjegoś potomstwa i jego matki, dla której rzeczywiście będzie głównie maszynką do zarabiania pieniędzy na nią i cudze dziecko.
odpowiedz
aga (Ocena: 5) 02.06.2019 21:50
Kto pisze te artykuły? Wychodzi na to, że kobieta z dzieckiem powinna tylko się powiesić. Jak facet jest sku..to właśnie będzie tak kalkulował.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.05.2019 07:58
Co za debil.
odpowiedz
Gość (Ocena: 1) 30.05.2019 23:47
Co za bzdury! Z autopsji wiem,że żadna z powyższych "teorii" nijak się ma do rzeczywistości. Pisał to ktoś bardzo zakompleksiony lub oderwany od rzeczywistości.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.05.2019 22:46
Dzieci swojej żony kocha się jak własne. Kto tego nie pojmuje ,niech nie wiąże się z samotną matką.To bardzo proste.Niech męźczyźni o małych rozumkach zostaną w swych ciasnych pancerzykach swego malutkiego jestestwa.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie