Oto sposób, dzięki któremu dostaniesz na baby shower dokładnie to, czego potrzebujesz

Podziękujesz nam po wszystkim!
Oto sposób, dzięki któremu dostaniesz na baby shower dokładnie to, czego potrzebujesz
fot. materiały prasowe
20.08.2018

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich rodziców, którzy już przygotowują się do przyjęcia mnóstwa identycznych lub, co gorsza, niepotrzebnych prezentów z okazji zbliżającego się baby shower. Nie musisz już się o to martwić, bo marka Effiki, producent wysokiej jakości tekstyliów dla dzieci raz kolejny zaskoczyła nas nowościami, wprowadzając pierwszą w Polsce platformę zakupów prezentowych - LISTA PREZENTÓW OD EFFIKI. Umożliwia ona rodzicom przygotowanie dedykowanej listy niezbędnych prezentów dla dziecka. Dzięki tej platformie nie grozi ci już kilka takich samych prezentów, zbędne produkty czy nietrafione wybory. Wystarczy stworzyć listę wymarzonych upominków!

To absolutnie genialne rozwiązanie. Platforma LISTA PREZENTÓW OD EFFIKI to miejsce, w którym każdy aspekt został zaplanowany tak, aby zaoszczędzić czas rodziców i gości. Wybierając wymarzone produkty na platformie, pomożecie gościom zarezerwować ten szczególny upominek w odpowiednim budżecie.

 

 

Wybór prezentu z okazji narodzin dziecka, chrztu, urodzin czy gwiazdki naprawdę nigdy nie był tak prosty. Wystarczy założyć osobiste konto na stronie effiki.com w zakładce LISTA PREZENTÓW OD EFFIKI. Wyselekcjonowaną listę prezentów udostępniamy zaproszonym gościom poprzez email lub publikujemy na wybranych social mediach. Na każdym etapie listę można edytować, zmieniając ilości, produkty, a nawet nadawać im status priorytetu.

Oczywiście każdy z upominków jest pięknie zapakowany i opatrzony kartką okolicznościową – w takiej formie pozostaje go już tylko wręczyć rodzicom.

 

A może macie już doświadczenia z tą platformą? My jesteśmy zachwycone!

 

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie