23-latka pokazała brzuch po urodzeniu 4 dzieci. Internauci: „Trzeba było się tak nie rozmnażać!”

Hejterzy twierdzą, że młoda mama sama jest sobie winna.
23-latka pokazała brzuch po urodzeniu 4 dzieci. Internauci: „Trzeba było się tak nie rozmnażać!”
źródło: Facebook (facebook.com/doreen.ching1)
21.03.2018

O efektach ubocznych ciąży mówi się coraz bardziej otwarcie. Zamiast udawać, że nic się nie zmieniło - wiele matek decyduje się pokazać, jak macierzyństwo wpłynęło na ich wygląd. Zazwyczaj mogą liczyć na pełne wsparcie ze strony internautów, którzy doceniają ich szczerość i odwagę. Ale nie tym razem. Ta młoda mama przekonała się na własnej skórze, co to znaczy wirtualny hejt.

Doreen Ching z Malezji ma dopiero 23 lata i już czwórkę dzieci. Choć na pierwszy rzut oka wygląda jak chodzący ideał, bo udało jej się odzyskać dawną figurę - stan błogosławiony wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Na jej brzuchu powstały gigantyczne rozstępy, których najprawdopodobniej nigdy nie uda się już pozbyć.

Publikacja wymownego zdjęcia na Facebooku miała na celu pokazanie, że uroda to nie wszystko. Młoda kobieta pogodziła się z widocznym defektem. Dla niej liczy się wyłącznie to, że dała życie aż czterem cudownym istotom. Ale nie brakuje też głosów, że oszpeciła się na własną prośbę.

Zobacz również: Pokazała, jak oszpeciła ją ciąża. Z jej nogą stało się coś strasznego

„Zdjęcie wykonane, kiedy miałam zaledwie 21 lat. Zastanawiałam się wtedy, jak pogodzę się z tym, że mój brzuch będzie tak wyglądał już do końca życia. Pierwsza rzecz, jaką zrobiłam po opuszczeniu porodówki to spojrzenie w lustro. Rozpłakałam się. Wielu mówiło mi, że wyglądam obrzydliwie i na mój widok chce im się wymiotować - wyznała.

W swoim emocjonalnym wpisie wspomniała również o tym, że żadne pieniądze i operacje nie są w stanie przywrócić jej ciała sprzed ciąży. Przy okazji oznaczyła też swojego męża, zwracając się do niego: „Oddaj mi mój piękny brzuch!”. Ci, którzy dobrze ją znają, wiedzą, że to tylko żart.

Doreen całkowicie pogodziła się z tym, jak wygląda. Nie wszyscy to jednak doceniają.

Zobacz również: Polska trenerka pokazała brzuch w czasie połogu. Tak wygląda miesiąc po porodzie

23-latka wspomina moment, kiedy poinformowała najbliższych o swojej czwartej ciąży. Wtedy nawet przyjaciele dawali jej do zrozumienia, że kolejne dziecko całkowicie pozbawi ją urody. Dziś anonimowi hejterzy są tego samego zdania. Zarzucają jej, że oszpeciła się na własną prośbę. Przecież nie musiała tyle razy rodzić.

„Niektórzy mężczyźni twierdzą, że to nasza wina. Skoro chcemy dzieci, to musimy się liczyć z konsekwencjami. Proszę, zacznijcie szanować wszystkie kobiety. Swoje matki i żony, które rodzą i wciąż normalnie funkcjonują. Zastanów się: czy ty też dałbyś radę to zrobić? Wygląd mojego brzucha nie ma znaczenia. Wciąż mogę nosić bikini w domu” - twierdzi.

Na szczęście nie brakuje komentatorów, którzy doceniają urodę i odwagę młodej mamy.

Zobacz również: Kylie Jenner pokazała totalnie PŁASKI brzuch zaledwie miesiąc po porodzie!

Doreen Ching pogodziła się z tym, jak ciąża zmieniła jej ciało

Komentarze (42)

Ocena: 4.76 / 5
gość (Ocena: 5) 01.04.2018 14:01
Jak dla mnie to zupełnie normalne, że 23-latka ma czwórkę dzieci. Jestem nastolatką i może i żyję według ,, głupich, zacofanych, średniowiecznych zasad", ale uważam, że dla dobrego stanu ciała i umysłu one są najlepsze. Powinni pozwolić brać ślub od pierwszego okresu, bo to najbardziej naturalne.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.04.2018 13:58
Jak dla mnie to zupełnie normalne, że 23-latka ma czwórkę dzieci. Jestem nastolatką i może i żyję według ,, głupich, zacofanych, średniowiecznych zasad", ale uważam, że dla dobrego stanu ciała i umysłu one są najlepsze. Powinni pozwolić brać ślub od pierwszego okresu, bo to najbardziej naturalne.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.03.2018 19:41
Brzuch jak brzuch, na co dzień go nawet nie widać, ale zobaczcie jaką ona ma młodą twarz. Póki co nie ka jeszcze takiej różnicy, ale za 10 lat ona będzie wyglądać o niebo lepiej od głupich Europejek i Amerykanek spalonych na solarium i podprażonych na słońcu, dla których krem z filtrem to tylko na plażę i byle nie za wysoki SPF co by się równo przypalić i wcześniej zestarzeć
zobacz odpowiedzi (9)
gość (Ocena: 5) 22.03.2018 12:33
smutno mi jak czytam te komentarze, zepsuliscie mi humor swoja podloscia :(
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.03.2018 00:07
A czy obrażanie kogoś w sieci nie czyni z ciebie jeszcze gorszej osoby niż osoba, która oceniasz. Jak to jest być hejterem? Sądząc po słownictwie powinnam się też zapytać jak to jest być typową Karyną.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo