Tak naprawdę wygląda brzuch matki po urodzeniu bliźniąt

„Ten widok będzie mi towarzyszył do końca życia”.
Tak naprawdę wygląda brzuch matki po urodzeniu bliźniąt
źródło: Instagram (instagram.com/marson.twins)
12.03.2018

O ciąży, porodzie i macierzyństwie mówi się sporo, ale zazwyczaj zbyt emocjonalnie. Po jednej stronie barykady stoją matki, które wciąż powtarzają o cudzie i nie dostrzegają żadnych negatywnych aspektów rozmnażania się. Po drugiej - zdesperowane i zmęczone życiem kobiety, które wszystko widzą w czarnych barwach. Brakuje szczerej i wyważonej dyskusji pozbawionej hurraoptymizmu, ale też histerii.

Na szczęście zdarzają się wyjątki, którym warto poświęcić uwagę. Jednym z nich jest Emily Marson i jej podejście do tematu. Młoda kobieta w grudniu ubiegłego roku urodziła bliźnięta. Dziś szczerze opowiada o swoich doświadczeniach i samoakceptacji. Pokazuje też brzuch, który wygląda zdecydowanie inaczej, niż przed ciążą. Czy łatwo przyzwyczaić się do TAKIEGO widoku?

Jej ostatni wpis na Instagramie szybko stał się hitem. Powinna przeczytać go każda kobieta!

brzuch po ciąży bliźniaczej

źródło: Instagram (instagram.com/marson.twins)

„To bardzo osobisty wpis, ale jestem teraz 4 miesiące po porodzie i zaczynam rozumieć, co stało się z moim ciałem. Tym ciałem, które było domem dla moich pięknych dzieci przez 36 godzin. Ciało, które karmiło je piersią przez 5 tygodni.

Moja ciąża nie była łatwa, bo chłopcy chcieli wydostać się zbyt szybko i kilka razy musiałam być hospitalizowana z powodu odwodnienia i skurczów. Ciało kobiety musi wiele przejść, bardzo się zmienia i sporo znosi. Ja jestem dumna z tego, jak dobrze się spisało.

Karmiło moje dzieci, ogrzewało i pozwoliło wykrzesać mi z siebie tak wiele miłości. Nie podejrzewałam, że mogę mieć jej tyle” - rozpoczyna swój wpis.

Zobacz również: Pokazała brzuch kilka godzin po porodzie. „Jesteś pewna, że już urodziłaś?!”

brzuch po ciąży bliźniaczej

źródło: Instagram (instagram.com/marson.twins)

„Mam na brzuchu bliznę, która będzie mi towarzyszyła do końca życia. To moje niewielkie poświęcenie dla wspaniałych wspomnień i mojej rodziny. Twoje rozstępy nie definiują tego, kim jesteś. Blizna też. Obwisła skóra tym bardziej.

Jesteś niesamowita, jesteś matką, jesteś światłem w oczach swoich dzieci.

Zdecydowałam się to upublicznić, żeby pokazać prawdę o ciele po ciąży. I, że nie ma w tym nic złego, że nie wyglądasz już idealnie. W oczach swoich dzieci zawsze będziesz perfekcyjna” - przekonuje Emily.

Zobacz również: OMG! Tak wygląda brzuch Kylie MIESIĄC PO PORODZIE!!!

brzuch po ciąży bliźniaczej

źródło: Instagram (instagram.com/marson.twins)

Tak brzuch Emily Marson wyglądał na chwilę przed rozwiązaniem

Polecane wideo

Komentarze (81)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.03.2018 19:52
Czy ktoś mi może wytłumaczyć, skąd w tych ponoć szczęśliwych i spełnionych kobietach, które nienawidzą dzieci i matek, jest tyle złości, zawiści i jadu? Zawsze myślałam, że jak ktoś jest szczęśliwy, to jest raczej pozytywnie nastawiony do świata i ludzi, a tu pod każdym artykułem jest tyle nienawiści wylewanej przez ponoć najszczęśliwsze kobiety na świecie.
zobacz odpowiedzi (52)
gość (Ocena: 5) 12.03.2018 16:02
Olać brzuch! Jak kiedyś będzie miała więcej kasy to można zrobić plastykę i po kłopocie! Za to jakie dzieci ma śliczna!! też bym takie chciała
zobacz odpowiedzi (6)
gość (Ocena: 5) 12.03.2018 07:36
Nie ma tragedii... ale dziewczyna ma "klockowata" figurę, zero talii czy bioder... To chyba gorsze niż troszkę pomarszczonej skóry i ledwo widoczna blizna...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.03.2018 06:41
O tak seksu już nie będzie. Bo seks jest tylko dla zgrabnych. Świat i historia nie zna przypadku gdy gruba dziewczyna zaszła w ciążę bo uprawiał seks (te grube na van same się zapalają, bo nikt przecież nie chce się z nimi kochac), a ojcem nigdy nie został facet brzuchaty, z owłosioną klatką czy łysa cząstką. A jak widzę tatusiów patusow którym z przodu zostały się tylko sprochniale jedynki to na bank wiem, że to dziecko z porwania. Przecież która by "dała" takiemu brzydalowi, bo jak napisałam na początku, to oczywiste że seks jest tylko dla ładnych.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 12.03.2018 06:36
Ktos ma obsesje w tej redakcji.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie