11-latka zaszła w ciążę. Ojcem dziecka okazał się...

Przerażająca historia, która nigdy nie powinna się wydarzyć.
11-latka zaszła w ciążę. Ojcem dziecka okazał się...
źródło: Facebook (facebook.com/tressa.middleton)
01.03.2018

Ponad dekadę temu Tressa Middleton była na ustach wszystkich. Nie tylko w swojej ojczyźnie, bo o dziewczynce rozpisywały się media na całym świecie. Nic w tym dziwnego - wtedy 12-letnia matka nie była jeszcze tak częstym zjawiskiem, jak dziś. Teraz podobne historie dzieją się wszędzie - także w Polsce.

Życie jej nie oszczędzało. Miała zaledwie siedem lat, kiedy zaczął ją molestować starszy brat. Proceder trwał bardzo długo, a jego efektem była ciąża małoletniej. Tressa urodziła mając tylko 12 lat, a przez kolejne dwa ukrywała tożsamość ojca. Kiedy prawda wyszła na jaw - oprawca trafił do więzienia, a opieka społeczna zdecydowała się odebrać dziecko zbyt młodej mamie.

Jak potoczyły się jej dalsze losy? Wbrew pozorom, wcale nie tak źle, jak wielu mogłoby przypuszczać. 12 lat później jest już dorosłą kobietą, która walczy o normalne życie.

Zobacz również: 12-LETNIA MATKA ujawniła, kto jest ojcem dziecka. Jego nikt nie podejrzewał

12-letnia matka

źródło: Facebook (facebook.com/tressa.middleton)

Tressa pochodziła z wyjątkowo patologicznej rodziny, w której alkohol od zawsze lał się strumieniami, a z czasem pojawiły się też twarde narkotyki. Jej losami mało kto się interesował, co wykorzystał starszy brat. Chłopak molestował ją, kiedy tylko zaczęła chodzić do szkoły podstawowej. Następnie gwałcił, czego efektem jest jej ciąża w wieku zaledwie 11 lat.

Dziewczynka bała się wyznać prawdę, bo oprawca z najbliższej rodziny jej groził. Najpierw nie mówiła nic, a później skierowała podejrzenie na swojego kolegę. Jego ostatecznie oczyszczono z zarzutów. Dopiero dwa lata po porodzie testy DNA potwierdziły, że ojcem małej Anny jest jej wujek, czyli brat młodocianej matki.

Przez lata Middleton przedstawiana była w brytyjskich mediach jako symbol patologii i upadku. Wieszczono, że nic dobrego już z niej nie wyrośnie. Pomylili się.

Zobacz również: Internauci przerażeni ciążą 18-latki. I wcale nie chodzi o jej wiek

12-letnia matka

źródło: Facebook (facebook.com/tressa.middleton)

Ze względu na bardzo młody wiek matki i trudną sytuację w domu - małą Annę odebrano. Dziewczynka trafiła do domu dziecka, a następnie została adoptowana. Tressa nie potrafiła sobie z tym poradzić i poszła w ślady rodziców. Zaczęła pić i brać narkotyki. Po kilku latach zrozumiała jednak, że musi zawalczyć o siebie. Wyszła z nałogu, ale nie starała się o odzyskanie córki. Wiedziała już, że ta ma nową, kochającą rodzinę.

Ona postanowiła założyć własną. W ubiegłym roku urodziła kolejne dziecko, które wychowuje ze swoim narzeczonym Darrenem. Para podobno wspaniale zajmuje się córką Arihanną i jest wolna od używek. Na wszelki wypadek służby socjalne stale monitorują rodzinę. 24-letnia Brytyjka planuje nawet rozpoczęcie studiów psychologicznych.

Trauma z dzieciństwa najwidoczniej nie zrujnowała jej życia. A przynajmniej nie tak bardzo, jak wieszczyły media.

Zobacz również: Tego nie mów nastoletniej mamie

12-letnia matka

źródło: Facebook (facebook.com/tressa.middleton)

Tressa z małą Arihanną

Polecane wideo

Komentarze (21)

Ocena: 4.86 / 5
gość (Ocena: 5) 19.04.2018 19:15
Zamiast pomoc jej dac mieszkanie to takie 2 letnie zżyte z matką dziecko odebrali, rzeźnia, a inna sprawa że tu widać przykład osób po przejściach decydujących się na takie bliskie im kierunki studiów, pytanie czy będą w stanie komuś po.óc bo papierto jedno a pomoc sobie najpierw trzeba...
odpowiedz
tak to było2 (Ocena: 2) 27.03.2018 13:56
Biurwy skrzywdziły dziewczynkę drugi raz, podobnie skrzywdziły małe dziecko.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.03.2018 13:51
Link- www.up8.xyz/0ed5f 'Czy wiesz ze średnie IQ to 105? Np Sharon Stone ma IQ 154! A Ty jakie masz?? > Sprawdź swoje IQ i podziel sie ze znajomymi wynikiem :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.03.2018 12:29
Biedna dziewczyna. Mam znajomych, którzy mieszkali kilka lat w Anglii i mówili mi, że tam pełno jest patologii. Polacy niby tacy zacofani, zakompleksieni, a tak naprawdę prezentujemy dużo wyższy poziom od nich.
zobacz odpowiedzi (6)
obeah (Ocena: 5) 01.03.2018 11:29
kto jej pozwolił na rozmnażanie? Niby jakie wzorce przekaże kolejnemu dziecku? Patologia nie wychodzi z ludzi, już szczególnie po takich przeżyciach.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie